Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a szotyis dolog tényleg félreérthető volt, de az is kiderült utólag h nem 50 ezrekért akarja árulgatni.
De a vita elkerülhető lett volna ha margit mond egy irányárat.
Margit is csak felkapta a vizet kicsit, nincs azzal semmi gond hidd el, ugyanúgy mint veled sem
Én értelmesen megkérdeztem tőle, hogy mennyi lenne a két dob meg a katalizátor! Ő azt válaszolta, hogy mondjak rá egy árat! Mivel előtte ő a hsz-ban amiben a kipufogókat hirdette azt írta, hogy szotyi áron elvihető, hogy ne porosodjon neki otthon ezért írtam egy szemtelen árat erre ő felhúzta magát pedig nem kellett volna mert megmondhatta volna értelmes ember módján is, hogy nem eladó, vagy pedig vehette volna az adást, hogy azért mondok ilyen árat mert így hirdette meg, hogy olcsón elvihető! Bár ha belegondolok, hogy ő olcsón akarja eladni és itt 50000ezer forintokkal dobálózott akkor vehetnék az apróban is negyvenért hibátlan 0km-est. Na mindegy számomra kiderült, hogy Margit kolléga mennyire értelmes:)
Nincs itt baj egyik sráccal sem, csak kicsit félreértették egymást az elején és eldurvult a helyzet :)
Egy kicsit mindegyik hibázott, na jó az egyik lehet többet, de akkor sincs baj sztem egyikkel sem. :)
Akinek Gsx-r ezrese van, volt lesz, az rossz ember nem lehet!
ámen!
legalább lesz mit enned pesten:) vagy ha gondolod ehetsz aszfaltot is:)
megszólalt a parasztgyerek a szántóföldről..
igen okoztál nekem is egy kis vidámságot jót nevettem végig rajtad és legalább még jobban kiismertünk h milyen bunko is vagy:)
Hát van egy két jó arc a gixer fórumokon,nagyon jól szoktam szórakozni A VV sehol nincs
örülök,ha okoztam az ide látogatóknak egy kis vidámságot,és nem végső soron tanulságot
"Azért"
Asset most kicsit felpörgött




megértem miért pang az ezres topic
Helló!Eladó SUZUKI GSX-R 1000 K4 idomok és tank.
A tankon 2 apróbb horpadás van nem lyukas javítható!
2 oldalidom nem töröttek a jobbos idom hibátlan, a balos enyhén karcos.Üléstakaró hibátlan!árat nem írok az megegyezés szerint alakul.Ha érdekel valakit itt vagy e-mailen elér.:simonlaszlo87@freemail.hu
na én most megyek és nyugodj meg kérlek ne idegesítsd magad ezen a kipufogó témán tovább nem érdemes.
vehetnék akármilyen rendszert rá de nem kell elég a két Bódis cső rajta!
én csak a pesti emberek többségének a stílusáról beszéltem:)
tudom h mennyiért vetted maradjunk ennyiben:)
nem árultad csak volt róla szó h mennyiért adnád el! amúgy van két gyári 0km-es k7 dobom katival együtt csak megvettem volna ezeket is olcsó pénzért mert Zsidó vagyok:)
Remélem itt vége a vitának!
Felnézek az ilyen emberekre,akik büszkén mondogatják,hogy soha nem kellett még egy percet sem dolgozniuk,mégis drága sportmotoron ülhetnek....és egy K7 rendszerre csak 15ezer forintjuk van
Valaki nagyon beletaposott a kicsávó lelki világába,melyik pesti volt?
csak a stílusodban válaszoltam:) én nem ismerlek nem mondtam rólad semmit te se ismersz te se állítsál rólam semmit olyat amiről nem tudsz na csumi
már honnan tudnád mennyiért vettem?
van üveggömböd,belenéztél?
mikor árultam én ezt a motort? érdekes.....

lépjünk tovább,neked nem kell gyári K7 dob,én meg nem adom el neked 15ért
Megbeszéltük?
megér 50net:) eladnám vkinek 100ért úgyis 300at adna érte a biztosító
Ez igen!

meg is beszéltünk mindent
képes miért ne?
nekem biztos nem ezt tudom:)
tévedés ne essék nem hajtott el senki:) tudom mennyiért jutottál hozzá, de annál kicsit jobb árat adtam volna de akkor is ez volt a stílusod mint most is magyarán paraszt vagy! Most is ha ezt mondod, hogy ennyi az ára és kész akkor annyi, vagy akkor is mikor a motorra mondtam valamit, hogy nem eladó ennyiért és kész! De úgy látszik még fejlődnöd kell, hogy eljuss erre a szintre