Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

50ezret képes lennél kiadni ilyen szar gyári dobokért?
nehogy neked kelljen majd biztosítóznod
sztem fejezzük be mert nagyon félrebeszélsz! És még egyszer mondom nem érdekelnek már a szar dobok! Veszek máshol 50ért és kész mert megtehetem:)

A motort augusztusban vettem..........
El tudom képzelni milyen ajánlatot tettél erre a motorra,és azt is miért hajtottak el,mert elég olcsón sikerült hozzá jutnom.
ahogy gondolod margit:) szegény vagyok igen mint a templom eger még jó hogy életemben nem kellett egy percet se dolgozzak és megvan mindenem:) na neked meg jó munkát hétfőre a szalag mellett:)
kétszer is megkérdeztem mondjon egy árat rá nem tudott mondani csak itt dobálózik a nagy szavakkal! lehet meg is tudtunk volna egyezni mert lehet, hogy én se arra az árra gondoltam amit írtam de most már mindegy, de azért bízom benne, hogy majd talán fél éven belül talál egy biztosítós balekot aki majd megveszi tőle őket!
Még csak nem is közelít az elképzelésemhez a nagyvonalú ajánlata,akkor miért kellene vele foglalkozzak?
Ne kezd már te is....nincs ennek pénze!
teljesen igazad van Margitunknak azonban ennyi az értelmi szintje ezt már tavaly is bebizonyította mikor tettem egy ajánlatot a motorjára akkor ez volt neki a stílusa mint most (igazi pesti) és utána összetörte:) sztem jobban járt volna ha nekem adja el:) én mondta megy szemtelen árat ő felhúzta magát és erre telik csak neki, hogy itt ugat:)
tegyél mindkét zsebedbe féltéglát nehogy elfújjon a szél:)
Én nem akarok belevauzni,de ha válaszoltál volna egy árral a mennyiért adod?kérdésre,akkor ezt megspórolhattàtok volna.
Még az enyém....
roncsodat márka motor vásárolta fel?
az a baj h nem ér meg annyit
csöves vagyok nem lehet mindenki olyan gazdag mint te:)
Yoshi furulyát megkapod 5ezerért,na? bedughatod a seggedbe
Érdekes lett volna,mikor a biztosítós belenéz a helyszínelők képeibe....de jó lett volna bukni az ügyet,ne legyél már ennyire okos!
Nehogy már te mond meg nekem,, hogy mit csináljak. Mi van apuci csak 15eft zsebpénzt adott?
dupla bodis Yoshi koppintás megér 120ezret
adok érte 20ezret
na mindegy engem nem érdekel ez a téma nekem 15öt értek volna max meg és kész:) de már nem érdekelnek max 10ezerért:)
a baleseted után miért nem tetted rá ezeket a dobokat kicsit összeverve a motorodra és akkor +300al többet kaptál volna:)
akkor árulgasd ötvenért nem azt a Filmet nézzük:)
én nem biztosítozni akarok! én ennyit adok többet nem és mi lenne ha nem ugatnál ennyit bele mások dolgaiba mert csak ezt teszed az össze topikban ahol van valami odajössz és ugatsz! De ha kell neked akkor vedd meg nyugodtan ötvenért:)
Megellőztél!
Látom te AZT a filmet nézed.....
Ocsmány vagy sem,hangos vagy sem,legalább 10 japán mérnök dolgozott rajta,hogy olyan legyen amilyen,és megvehesd a szép új gixereddel a szalonban,van akinek ez kell.....és csak megsúgom,a biztosító jobban fizet rá,mint a szuperjó Yoshira 59.000.ért.....

Más filmet nézünk,dobjuk a témát!
A kérdés onnan indul, hogy ki vesz gyári dobot? Az akinek kell valamire. Megveszi 50-ért a biztosító meg ad érte 300-at. Ha te 15 akarsz adni érte akkor neked nem is kell ez ilyen egyszerű.