Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi van már itt megint?
inkább menjetek motorozni...
mert úgy látom már nagyon hiányzik 1eseknek
Csak 85 Euro-ra tudtam lealkudni neked, mert 2szer lehet csak offer-t küldeni. Gondold meg, h kell-e...
Oszi! Ölj!
Igen, ez igaz.
Te ismersz itt mindenkit? Téged még senki nem látott élőben, bár akkor lehet kockára ütötték volna a fejed...
Amikor 600-asod volt, akkor sem mertél elmenni senkivel gurulni.
Megyünk majd arra, eljössz velünk? Ott tudsz majd bizonyítani...
Én is jól szórakozom rajtad.... Legalább egy képet rakj már ki magadról öcskös, hamár itt szitod a tüzet...
Told ide a címedet, elmegyek, megnézem az életkörülményeidet, h csak műfasz vagy és nagy a pofád, vagy tényleg van valami háttered is.
Miért te nem vagy vicc?
Sztem ha normálisan állsz a dolgokhoz, az még nem seggnyalás.
Annyit tuningolom amennyit akarom. Semmi közöd hozzá.
Amúgy én legalább értek valamennyire hozzá, még TE... lásd 5941-hsznál...
Ha bármiben segithetek szolj.Nekem már nem az elsö(s remélem nem is az utolso gixer 1000esem).Nagyon bevált tipus.Pár technikai finomsággal.Én 1-2 dolgot modositottam rajta.De ugyis nagyon jo motor.Könnyen kezelhetö,az erö mindig veled van............. Sok szerencsét.De nézz szét alaposan.
ghostrider és Sedu, köszi a hozzászólást.
Oldalt olvasgatom
ghostrider: a kinézett gép pont feket lenne mint a tied
Sedu: igazad van hgy többet tud, és már most beismerem, hogy tőlem is, de ez nagyon sok sportmotor tulajdonossal így van, akinek 600cm feletti gépe van szerintem.Én próbálok az észerűség határain belül menni, néha azon túl is-de csak ha én úgyérzem ,hogy abban a helyzetben lehet.városban nem szoktam 180al járni, mert attól nem lesz nagyobb a fa..kam, de hamarabb tepsibe kerülök.. viszont érzésre is jó egy ilyen technikai csodát birtokolni, mert műszakilag is lenyűgöznek a motorok
Gyakrabban cserélek motort mint, hogy az adatlapomat frissítem. Gombával kereskedem az jól fizet.
Aha! Legalább 2008-as r6r töltöttél volna le képet az adatlapodra:)
Igen. Éppen elgondolkoztam, hogy érdekel-e engem, hogy mit hiszel. Tudod mit? Legyen. Én is meg a motorom is ott van.
Töki a gumival engem kóstolgatsz? én nem oltok senkit annál nagyobb a faszom a guma meg aki túrázgat és nincs pénze 4ezer km enként gumit vennie annak tökéletesen meg felel pláne ennyiért Eladó első hátsó Bridgestone Battlax BT015 két komponensű gumi 95% os novi csentó hívj megegyezünk.Még szőrösek. Hasonló( állapotú )slick csere érdekel érték egyeztetéssel. 30000ft JA ENGEM NE KEVERJ BELE A VITÁBA MERT NEM CSIPEM AZ ILYEN TÖRTÉNETET!
Színház az egész világ.
de nem muszáj jó a guglis kép is én elhiszem neked:)
csak úgy:)
akkor úgy látszik mindenki jól szórakozott mert én is rajtatok, hogy felnőtt 30-40éves emberek mint te is ilyen buták vagytok, hogy Velem kis fiatal gyerekkel itt vitába szálltok:)
Minek?
biztos nem olvastam akkor a fórumot:) legalább a motorodról tegyél ki képet! Valós képet!
Hát erre csak annyit, hogy . Egyébként csak arra akartalak emlékeztetni, hogy a legutóbbi nagy mellényű viccelődésed is milyen jól végződött. Mi jót nevettünk a liluló fejeden az biztos.
pont h nem én kiabálok csak válaszolok aki kiabál itt az te vagy dühödben! ha 24 éves ficsúrnak tartasz akkor miért foglalkozol velem még mindig? ezt nem értem! Vegyél inkább új motort te fasszopó:)