Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó ötlet, még ha tudnál a lendkeréken is könnyíteni, tisztára olyan lenne, mint egy turbós 750-es

Cápa nekem is van az XT-ben hangja a 4.-iknek, nem zavar, még ugyanennyit (89,000) elmegy.
Köszönöm szépen uram.
Hiába van na! Ezen a napon csak nagyok születnek.(Rossi)
Boldog születésnapot!
Ne legyél már ennyire Raj. Sikán utáni balos!? Cöcöcö. Mert megnézted, hogy milyen minőségű a kavics.
Akkor gondolom azért szólhatott. Viszont nem dobálta ki, vagy ilyesmi, ha jól emlékszek.
Utánanézek neked, hátha tudok jóáron...
Mind a 2 fele kell?
Igen, gyárt, a Kawa meg rotakapát csinálhat, amúgy is egy autoimmun betegség...
http://hu.wikipedia.org/wiki/K...
Én is erre gondoltam. Az alap ötletem az volt, h a 750-es hengerfej cuccait átmókaázom az enyémbe, + ECM csere, és máris fordulatszámban többet pörög, és nem lebegnének be a szelepek.
Aztaa, a suzuki már motort is gyárt, sose tudtam volna meg ha nem találok suzuki fórumot.
wehehehehehhehe
Nincs semmi atveres, ugyanezt mondta Csaba is. "Nagyon zajos, ennek ellenere ez meg sokat elmegy, mert csak kopott, tores, kagylosodas nincs benne". Nem muszaj kicserelni, de en ki akarom, mert zavar. Egyesben a teljes hang 40%-at a valtozaj adja. Azt sem akarom megvarni, amig egyszercsak rohamosan romlani kezd (megjobban).
Tulajdonkeppen semmit, vagy picit zajosan vette az 1.-t. Miutan viszont bevette..... Olyan fulsuketito nyavogas jellemzi, hogy rossz hallgatni. Esik ki a tomes a fogambol tole.
125pacis 6kilóssal mennek emberek 1:54-et akkor meg minek nyúlnák az 1000-hez
Meg kellene azt nézned. Ha fogak nem hiányznak, nem hegyesek és könnyen vette a fokozatokat én hagynám benne.
Az értelmesebb megoldás a 750-es rugója. Azzal lehet fordulatot is emelni. Szerintem.
ebből te mit éreztél?
Most hivtak csundiek, az 1-es gangom tropa. Aszongya egybe van a tengellyel, tehat kellene masik 1-es fogaskerek + tengely + par-fogaskerek. Ha valaki tud valamit, irjon legyen szives! Az uj par draga kicsit.
van még egy karcmentes slip-on BOS dobom, csak egy összekötőt kell csináltass, E betű is benne van
csak 2 forinttal nem...
Te vicceltél?,?
Csak viccelodunk! Ugy indult, hogy predator rakerdezett az evidensre es ezen elkezdtem hulyulni.
Nézd ez nem gányolás hanem bevállt módszer arra ha a szabályok kötöttek és nem változtathatsz semmit.pl stock 1000 idm
Van, h mégis jó valamire a forint!
Tud ganyolni a magyar, ha akar! Sose felejtem el, amikor hazatoltam 12 evesen a 360-as Jawat, hogy eletre keltesem. Szedem le az alloreszt, latom a forgoresz inkabb egy brikett. "Apu. Lehet, hogy ez leegett." - tettem meg a nem eppen helytelen megallapitast. "Konnyen lehet." - valaszolta edesapam, mikozben a fejet fogva a biztositektablara mutotott a csavarhuzoval. A biztositek helyen egy regi bronz ketforintos figyelt. Gondolom a megelegelte a paraszt, hogy mindig kieg a bizti. Megoldotta. Utana mar nem egett ki.

Hogy előfeszítsd a rugót egy acél hézagoló kell a rugótányér alá.De kell egy rugóerőmérő is mert nem lehetmegmondani hogy pont a te motorodban jelen állapotban hány kg-os rugó van. Ez az egyszerű megoldás.ui még nem törött el egy darab se
Vagy egy másikkal össze kell zömíteni, mintha 1 lenne.
Nem, akkor meg kell utogetni oldalrol, hogy meghizzon. Esetleg megkinalni hidegvagoval, hogy erdesebb legyen.