Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elnézést, akkor én félre értettem a dolgokat. Azt hittem most vetted attól, aki hirdeti. De ezek szerint te hirdeted.
1M7-ert vette. 2008-as.
írtad tavaly valamikor, hogy haverod k7 1000-ben hajtókaros lett a blokk. azt lehet tudni, hogy mitől lett az? ütötte vágta a motort, csomó egy kerék?
mai eszemmel lecserélném az olajat azonnal amikor elhozom a szalonból a motort nem úgy mint a k7600nál anno amit 0km-el vettem már bánom ez a járatos olaj valami szar volt, új volt a motor érted és a váltó csattogott meg a blokk is elég hangos volt miután megcsinálták rajta az ezres szervizt ezek a jelenségek azonnal elmúltak! Szóval ha még egyszer új motort veszek akkor tuti azonnal leengedem belőle a járatos olajat töltenék bele valami nagyon finom full szint olajat mennék vele 1000km-et és akkor azt engedném le belőle utána megint jó olajat bele és akkor mehet a móka:D
Állítólag azokba is kell a tuning box, mert addig kisebb fokozatokban túl finoman gyorsulnak. Nekem már egy kicsit nagy volt a gép álló helyben, és drága is (ne kerüljön már többe, mint egy jó sportmotor). Menni még nem mentem vele.
Az árából kijönne egy olyan ződ ghost rider gép is, amit ma linkeltek a kilences fórumban.
oltás ez a járatás ezeket nem nagyon kell járatni 1000nél lemegy a szutykos oil oszt gyí ami kifér a csövön hagy álljanak be a titánium szelepek.
na de én most megyek mert van egy kis dolgom:)
majd később folytathatjuk az eszmecserét eme csodálatos teremtményekről:)
szerintem is nagyon jól eltalált motorok mennek mint állat, max előre -1 et kellene felrakni, hogy még egy picivel pörgösebb nyomatékosabb legyen:)
ha megmarad akkor megmarad a motor, ha elmegy akkor szerintem k9ezredes lesz, majd lesz valami ezt a színe miatt is nagyon sajnálom elég ritka ez a szín ebből a modellből nem sokat látni:)
nekem most van benne 3000 pár száz de nem adnám oda az tuti úgy bele buzultam nagyon jó motor
a tiedé még járatos:)
Ha 1.8 környékén elviszik akkor keresek rajta aztán h utána mi lesz még én se tudom igazából k9-et akartam de ez a motor annyira jó áron volt és annyira jó állapotban van, hogy muszáj volt elhozni amennyiért vettem:D
oszt miért akarod eladni ha nem vagyok indiszkrét.
9321 km volt benne most 9500valamennyi van
menyi a km benne?
Ha vki megfizeti az 1,8-at akkor igen minimális alku lehetséges! Ha nem akkor megmarad mert nem rossz semmi baja! Hátra most raktam fel egy újszerű gumit a láncom is én állítottam először mint amikor kitolták a szalonból olyan ez a motor érintetlen csavarokkal!
Miért eladód a mocit?
Hova valósi vagy?
1.8 tol-2.3mill az áruk így számolj
Figyelj én ezt a motort olyan áron vettem, hogy ennyiért nem kapsz itthon sehol 07-08-as ezrest kevés valós km-el hibátlan érintetlen állapotban! Ha érdekel a motor ott a számom a hirdetésben felhívsz eljössz megnézed és eldöntöd, hogy kell e neked!:)
Akkor írd mailben, mert épp most akarok én is venni és jó lenne tudni mire számíthatok zolszal@yahoo.com. Köszi
Az én véleményem az, hogy semmi gond a gépeddel. Amit leírtál nem éppen ideális körülmény: szar hepe-hupás úton 2-ben nyél gázon előzni úgy hogy még emeli is az elejét. Szvsz ilyen körülmények között nem csodálom, hogy beszitált.
akkor oil csere helyet be kéne inkább lőni a fut művet szerintem baba lesz
jó áron vettem legyen ennyi elég:)