Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem mennyiért vetted? Ha jól látom ez a vas van még mindig fent a használtautón 1,8-ért.
súlyban egyformák vagyunk a sráccal akitől vettem. Kanyarokban érztem azt h pumpál a motor eleje, de ez lehet h betudható a szar gyári guminak és talán azért pumpál mert csúszkál?:D Nem tudom, de én a futóműhöz nem nyúlok otthon azt olyannal aki ért hozzá!
Nem lehet be kéne normálisan lőni a futó művet elöl és hátul is lehet el van tekergetve vagy az első tulajnak más volt a súlya és hozzá van állítva szerintem nem kell oilt cserélni benne csak beállítani normálisan ez100%
tuti, hogy nem a mocival van a baj hanem a gazdájával:) viszont ha kicsit keményebb lenne a kormánytelo szerintem akkor lenne az igazi ezért gondoltam az olajcserére benne vagy pedig beruházni egy állíthatóra és akkor az tuti, hogy az ilyen szitukat is elkerüljem:D
Akkor nem a mocival van a baj hanem az út a hibás így más a szitu azért lepődtem meg mert ilyet még nem tapasztaltam akár hogy is basztam neki
első körben nézd meg nincs e fellevegősödve, lehet elég csak feltölteni...
megpróbálom majd ezt az olajcserét, ha nem jön be akkor segítetek nekem valami fasza állítható telo beszerzését, mert fogalmam sincs, hogy milyet lenne érdemes venni persze nem csillagászati áron:)
Kipuff csere nem érdekel? Látom árulod a K9-ről! Odaadnám az én két bódis dobomat meg talán kicsit ráfizetnék hm?:)
Az lehet. Az egyik arc a "fantasztikus film" szereploi kozul eppen most valtott B-Kingre a GSX-R 1000-rol. Azt monjdak, olyan mintha egy raketaval keresztezett dohanyzoasztallal mennel. Tisztara mint a csillagok haborujaban: az ero veled van.
Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy egy nagyon rossz minőségű úton mentem tele huplikkal amik alapból is dobálják kicsit a motort. Úgy volt ez a kormánycsapkodás, hogy előztem egy kocsit 2-ben nyélgáz letilt majd 3-ba váltottam hirtelen, közben mentem vissza a sávomba igazából kicsit kanyarodtam közben talán még el is emelte az elejét szóval sok összetevőből áll ez a kormánycsapkodás.
Teljesen gyári a motor pályán se járt még a gyári elsőgumi van rajta nem volt átgumizva még! Székesfehérvári volt a motor L.Gergő volt a tulaja.
K7-nél nem olyan egyszerű lecserélni a kormánytelót. Az elektronika figyeli, hogy ott van-e.
Próbáld meg a sűrűbb olajat, vagy egy picivel szélesebb kormányt.
Dehogynem úgy hívják B-King concept. Még a feltöltős változat
Nem lehet,hogy meg van emelve a hátulja?
Az előző tulajt nem M Zsolt volt?
Ott nem jó valami mert ilyet nem szabadna csinálnia én ilyet soha nem tapasztaltam a k71000 nél at tuti.
én ezt nem tudom, hogy valóban így van e a működése fogalmam sincsen róla. A valóságban pl. tegnap mikor mentem vele egy kört akkor egy egyenes útszakaszon 2-ban üveghangon mikor 3-ban váltottam úgy elkezdett csapkodni a kormányon, hogy azt hittem mindjárt annyi lesz itt a műsor! Igazából megfogta a kormánytelo mert 5-6 csapkodás volt és kész, ha nem lett volna rajta sztem akkor biztos tovább csapkodott volna. Valószínű, hogy műkődik és jól is működik rajta a gyári, de jobb lenne ha egy kicsit erősebb lenne mert akkor talán kiküszöbölhető lenne az ilyen kormánycsapkodás és ezért gondoltam az olajcserére egy vastagabb olajjal talán megszüntethető lenne mindez!
Vázvizsgálatot elvégeztétek k5 k6 on?
Ok.szavadon foglak.
Igen!Csörögj ha aktuállis!
az enyém is ilyen
detto ilyen kell nekem is
a pár? akkor hivni foglak...
En ugyanezt mondtam, koveztek erte. Azt a supermotot, ami eleg lenne kozutra meg nem talaltak ki. Latom Neked sem sikerult megalkotni.
Tudomásom szerint a K7-ben van egy szelep, ami sebesség növekedésével keményíti a telót és ezt a vezérlőegység szabályozza. A leírás szerint én így látom. A valóságban ez nálad nem működik vagy nem keményíti eléggé?
Á fantasztikus filmet nem nézek.

A hétvégén voltunk az XT-vel csapatni, nagyon jó volt, csak lassú. Március 1.-től áll vissza a forgalomba a gixxer, aztán jön a jóvilág. Szerintem kell 2 hónap, hogy megszokjama Z után, aztán mehet az ereszd el a hajam műsor. Legrosszabb esetben felkerül rá az egyenes kormány valahogy így: