Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yeti Race? Nekem az XT-n elég hosszú áttétel van szerintem pont jó lesz oda
Köszi Bátyus! Nektek is Hondásoknak!
Boldog karácsonyt minden Suzukisnak
Most, ahogy kinezek az ablakon ugy fest egy darabig nem. Amugy majd tavasszal utkozunk esetleg valami palyazasra is adhatjuk a fejunket.
Én se bírom megállni, hogy ne húzzam neki. A Romet Kadetben nem volt elég erő, ezért leáttételeztem, és raktam hátra keskenyebb gumit. A kanyarban legtöbbet a lábtartó és az első kerék érte csak az aszfaltot. Komolyan veszélyesebb volt, mint egy 600-as sportmotor
Mikor hozod el megmutatni a nagy gixert?
Emlekszem erre a videora! Szoval le tette a lantot a kemenylegeny? Akkor a cep motort is osszecsukta, ha jol sejtem. Nem lenne szabad orultkodni, de ezt en is mindig elfelejtem.
De hát a nyomaték lejjebb kerül

Én is megszívtam, de mondom ha csak egy tengely és könnyebb lendkerék, jobb futómű és fék kell bele az könnyen orvosolható.
Sokkal egyszerűbb levenni az idomokat és egy kényelmes űlőhelyzetet kialalkítani. A videóim között van egy Z1000 zx10 (05) blokkal+ leáttételezve. Mondjuk annak a gazdája meg is murdelt vele.
Szóval csak óvatosan!
Viszont kivánjuk, Boldog karit és Sikerekben gazdag uj évet mindenkinek, Oszi tudsz msn-ezni? cső
A masik ugyanilyen kedvencem a "Az impozans nakedben a sportgep szive dobog, aminek a mernokok megvaltoztattak a vezerleset a simabb eroladas erdekeben." Hat ketsegtelenul megvaltoztattak csak valami leirhatatlanul elcsesztek, ezt sosem teszik hozza. Ma mar nem szivesen ulok hegyezett motoron kivul barmire.
Én a boldog Marit jobban szeretem Oszi
dehát kinek mi...
Boldog Karit Mindenkinek!
Ez beteg. Citromot a szájába és berakni a sütőbe
Idén nem csúszik az út, nem fedi fehér hó az országot, beszarnak a rénszarvasok, mire bejárják a szánnal a világot!
ez de nagy! ezt nézzétek mire bukkantam
http://www.kepesmotor.hu/brand...
Mindenkinek Békés, Boldog Ünnepet Kivánok!
Holnapra már fagyot és hóesést mondanak!
ha holnap is ilyen idő lesz felszárad az út, akkor én biztos megyek egy karikát :D
Ma már lehetett is motorozni, jó idő volt. Sajnos az egyik gép ki van vonva a forgalomból, a másikról lejárt a műszaki vizsga.

Karácsonyra a motorosok kapnak +16 celsius fokot ajándékba
Békés, meghitt kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!
Kellemes Karácsonyt, és Boldog Új Évet Mindenkinek!
Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok......és sikerekben gazdag Új Évet....
Köszöni szépen .Igen,sz.tem sokkal jobb. Valahogy kényelmesebbnek érzem,és sokkal jobban állítható mint a gyári. Ja,és ennél a kuplung kar is állítható ugyan úgy mint a fék. BOLDOG,BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!
Sziasztok Fórumtársak és Mindenki! Van egy eladó 1989-es GSX-R-em.
További részletek az adatlapomon.
KELLEMES ÜNNEPEKET MINDENKINEK!
Megy a motor szinéhez, gratula. Jobb is mint a gyári?