Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem motor, hanem féknyergek, fékpumpával, 80$-ért. de kicsit bamba voltam most néztem hogy "Ships to: United States " úgyhogy nem valószínű hogy elküldenék
Látatlanba motort venni?!
-Elmehetek?
-Nem elmebeteg
Valaki meg tudná mondani hogy kb mennyiből lenne magyarországon ez vagy ez ?
Na de Viking...... Mire akarod használni? Síkosítót nem tudok adni hozzá A fájdalomküszöbödtől függ.

Viccelt félretéve.
50 mm-es villára való
210 mm a csutka hossza
26/pár komplett kormány
8/pár tartalékrúd
Milyen hosszúak és mennyibe fájnának?
Nekem van több pár, új alu kormányom
Csak az egyik világíthat a trv szerint.

Jó hóéapátolást mindenkinek
Valaki tudna nekem segíteni, hogy a gsxr 1000 k4-be tompitott világításnál égni kell a felső h7-nek és az alsó h4-nek is egyszerre? Mert nekem az alsó h4-re csak 2 szál vezeték megy és nem ég csak a reflektor.
Én már vettem magasabb plexit. Amilyen -400Ft-os - benzinárat jósolnak jövőre, szintén nem fogok 6000km-től többet menni.
Az ódi is 7-8 litert eszik, csak 10X annyi kiló
Csináltam...
Az osszes "verseny" clip-on siman csak korbefogja a teloszarat egyiknek sincsen rogzito pocke. Nem les zsemmi baja, az is csak azert van ott gyarilag, hogy fixen egyforman lehessen beallitani oket nem azert, hogy nehogy elforduljanak. Jo lehet az is benne van egy kicsit ha esetleg egy idiota maganak butykol valamit es nem huzza meg rendesen a szorito csavart, hogy ne forduljon el, de ha meg van huzva gyari nyomatekkal, akkor sehova sem fog menni.
valami ilyesmi...bassza meg!
En mar megcsinaltam. Lejjebb is toltam, tehat nekem nem erne semmit a smirgli. Gondolkodtam egy biztonsagi kozdarab legyartasan is, de nem tudtam megszulni agyilag, hogy hogy is nezzen ki a kozgyuru. Nekem viszont beleer a fekkar az idomba, nem tudom eleggel elore tekerni. En is a gep iranyithatosagat progaltam javitani illetve valamivel tobb szelvedelmet magamnak.
Történetesen Bogyó tesz érte, hogy olcsóbb legyen itthon az üzemanyag

A csiszoló papírt én is javasoltam volna a kormánycsutkához.

A barátomnak kellene 1 pár 929/954 csutka. Ha tud valaki segíteni, azt megköszönném.
Idén 11%-al csökkent az üzemanyag fogyasztás.
Hogy a jó édes anyukkal élnének szexuális életet! Azzal, aki a sivatagban egy marék homoké b@...tt! Nem igaz hogy senki nem tesz ellene semmit? A következő az lesz, hogy fölemelik duplájára,megvárják mi történik, ha semmi, akkor jó ígymarad, ha netán ekkor már fölháborodna a birkanyáj, jönne a kormáy a jöv.adó csökkentéssel és föláldozná magát... Lenne mondjuk 750 ft egy liter,csökkentenék 15-max20 forinttal és mindenki menne vissza legelni... meg 730-é tankolni! És örülnének! .
happy new year...
Jövőre folyamatos áremelkedést jósolnak a szakemberek.
Ezek kurvára nincsenek maguknál!
Szerdától öt forinttal nő a benzin, és hat forinttal nő a gázolaj ára a hazai töltőállomásokon - erősítették meg piaci forrásból a holtankoljak.hu értesülését. Így újabb rekordot dönt mindkét üzemanyagfajta: a benzin átlagosan 361, míg a gázolaj 351 forintba fog kerülni literenként. Idén eddig - már a szerdai árakat is figyelembe véve - 47 forinttal nőtt a benzin, 55 forinttal pedig a gázolaj ára.
tegyél alá 1 csik csiszoló papirt
akkor thanks mindenkinek...
holnap neki is esek...
nem fordul el!csináld nyugodtan.csak ne legyen zsiros olajos a felulet....
csak 1csavar van...
nem akarom hogy mondjuk a cél végi féktávon elforduljon...
csináltál már ilyet?
Bátran flexeld le! Kényelmesebb és jobban korrigálható lesz tőle a gép. A csavarok meg teszik a dolgukat nyugi!
szerintetek ha leflexelem a kormányon lévő kis pöcköt ami a villahíd aljába megy bele, hogy fixx pozícióban tartsa, akkor elég lesz a csavar szorítása, vagy így már kevés lesz és elfordul? csinált már vki. ilyet?
azért szeretném hogy kicsit szélesebbre állítsam a kormányt...
öregszem és kicsit kényelmesebb pozíció kell