Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hány kilcsi van benne ha jól emlékszem úgy árulták hogy 5000ezer akkor meg a gyári gumi lenne rajta.
Köszi!
Igen, ez az!
Jóval szebb mint a használtautós képeken volt. Külsőre kifogástalan állapotban van, egy szavam nem lehet.
Apró kavicsfelverődések vannak, de ez érthető egy 4 éves motornál...
Menni még nem mentem vele így -5fokban, de mindenesetre szépen jár, brutális, ahogy a fordulatot veszi, stb stb, úgyhogy egyelőre jónak tűnik.
Remélhetőleg a belsőségei is jól vannak :)
A motor volt párszor pályán, de utcán használták. (állítólag)
Olcsóbban vásárolt párkörös gumik vannak rajta. Hátul Dunlop akármi, Elöl diablo supercorsa.
Majd ha lesznek tapasztalataim a géppel, feltétlenül megosztom :)
mol
Se repsolt föleg ne castrol csakis motul 300v az mán döfi azt szereti.
Langue Secteur Catégorie Marque Modèle
Français Motos Motos SUZUKI GSX-R1000 (K6) (Motorcycles)
Nouvelle recherche Imprimer
Marque SUZUKI
Modèle GSX-R1000 (K6) (Motorcycles)
Moteur 4-temps
Année 2006 - 2006

Application Recommandation Capacité (litres)
Moteur (4-temps) Best 300V 4T FACTORY LINE 10W-40 (b) 3.3
Better 7100 4T 10W-40
Good 5100 4T 10W-40
Boîte d'engrenages Du moteur
Couple final -
Fourche - (a)
Réfrigérant (50%) Best MOTOCOOL Factory Line 2.4
Better MOTOCOOL EXPERT
Liquide de frein Best RACING BRAKE FLUID 600
Better DOT 5.1 BRAKE FLUID
Good DOT 3 & 4 BRAKE FLUID

Cacher les notes Intervalles de vidange
Notes Lubrifiant / Capacité
a. Recommandation des constructeurs, FORK OIL FACTORY LINE LIGHT 5W / FORK OIL EXPERT MEDIUM 10W
b. Autres recommandations: -20°C à -30°C, 10W-30; -20°C à -40°C, 10W-50; -15°C à -40°C, 15W-40/15W-50; -10°C à -40°C, 20W-50
Notes générales

Pas de note disponible pour ce modèle
earlweb@oats.co.uk info@motul.com
droits d'auteur OATS T's and C's
TOMTL5300
Hali!
Ez a k6 volt kirakva kiemelt hirdetésbe a használt autón jó áron nemrég nem?
Gondolkodtam én is rajta, hogy meglesem, de aztán nem lett belőle semmi.
Írták, hogy nem lett vele pályázva, de a gumikon nem ez látszott.
Élőben milyen állapotban volt? Zsír? Így képet elnézve nagyon szép! GRATULA HOZZÁ!
Olajról nem tudok mondani semmit.
Sziasztok!

Milyen motorolajat tudtok ajánlani K6-os ezredesbe?
Repsol Moto Racing 4T 10W50, esetleg MOTUL 7100 10W-40?
Vagy valami más?
Érdekel itt valakit K5 1000-hez yoshi rendszer tri ovál dobbal,100000ért,power commander usb 3 50000ért hyperpro kormánycsillapító 50000-ért pályaidom fényezve ülésszivaccsal 60000ért?
Vagy egyben az az egész 230000ért.
Szerintem jo velet. Rejtett hibaja nincs. Nem volt szarra torve. Menj el nezd meg, ha tetszik vedd meg ;)
Helló! Te nagyon pályamotor párti vagy, ismered esetleg RB26DET eladó motorját? Mit tudsz róla? Jó vétel?
A z-nél nem volt elszegecselve, és egy csavar is megtartotta.
Először a kipufogó lesz variálva, illetve előre -1 mert az mindig jó.
Köszönöm azért.
Csak szimulaltam. Valos vilagban nem volt ra idom sajnos. Tul sok minden van amit ki szeretnek probalni csak veges az ido es a $$$
Álmos.Probáltad már a leömlöket variálni kb ugyanezt éred el vele csak egy kicsit ídőigényes?
Én probáltam egy pár variációt. Ha gyári a motor akkor hosszabb tölcsér jobb mint a rövidebb. Ha már van valami a motorban akkor a rövidebb a jobb de csak felül lesz erősebb a motor de középen veszítesz az erőből. Kb 2-3 le ről van szó. De ez mind függ hogy milyen rendszer van a mocin. pl k7-k8 1000-nél akra jobb mint a yoshi rendszer. ui ha kiszeditek a másodlagos pillangószelepet vigyázz a menetre mert a másik oldalon el van szegecselve a csavar de nem nyersz vele semmit ha kiveszed.
üdv
Igen. Azok a kepek a kutato&fejleszto(R&D) munka kozben keszultek, nem aktualis hossz.
Igen, ahany fele motor es elvart teljesitmenygorbe annyi fele hossz lehet. Nekunk is a muhelyben volt 1 cm-kent kulonbozo hosszusaguak es azokkal jatszottunk mire kijott a megfelelo kombinacio a versenyzonk elvarasa illetve palya adottsagai szerint.
A k7 600-on 2 rövid és 2 közepes volt...
Mindenki nagy le számokat szeretne látni, ezért rövidebbeket, és néha a nagyobb átmérő a nyerő
ezzel azt akarod mondani, hogy a képen a nem végleges hossz van, tehát lehet nem is hosszabb?
most néztem képet a yoshiéról, annak meg olyan hogy 2 tölcsér van egymáson...