Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gixxergabi Az előző 600-s SRAD-omon leo SBK volt és simán megkérdezték, hogy 750-s vagy,netán 1000-s Nagyon jó hangja volt,teccett Dobtam neked mailt.
Sziasztok!
Sajnos meggyőztek.Minden ismerősöm azt monda, ne adjam el e drága kincset.
Inkább vegyek fokozat kijelzőt.
De azért ének szó,és tánc köszöncse(bár még nincs itt május 1(sajnos))
nekem volt rs3 az1000-esen, igaz californiai tipus volt, vagyis volt benne 1 folytás behegesztve amitől olyan hangja volt mint 1 gyári kipuffnak, de miután kiszedtem belőle a folytást már megjött a hangja, de nem volt túl hangos, amolyan sportdob hangja volt mint a többinek.
viszont volt egy rövidre vágott dobom, na annak szerettem a hangját, az tudott ordítani, de mivel öregszem, és nem akarok senkit sem bosszantani lekerült...
most egy tri oval yoshi van fent amiből 4-5 centit nyisszantottam le a kipuffossal, hogy ne legyen olyan hosszú, nincs rossz hangja....
van 1-2 nagyon szép kipuffom eladó Leo Vince, illetve Bos,
ha érdekel ....
Rexxig! üléstartó konzol meg ülés is van k5 re.
sapa13@citromail.hu az email cimem ha kell valami küldjetek egy emailt és válaszolok
Sziasztok!
Fehércápa 380 sajnos a konzol a motoron van. De ha van egy esztergályos műhely a közeledben akkor ott tudsz csináltatni olyat ami neked a legjobb.
Hali.
Eladó lesz! Csak a dob.
Egy szezonos,frissen töltve.(ez már a beszarás kategória)
40.000Ft
Keress egy jó lakatosmestert, aztán rittyent az neked olyat, amit csak akarsz.
Thx. Akkor keresgélek!
nekem is yoshi van, tetszik a hangja, de ez TRS. k4 750-en van haveromnak rs3, az se rossz
Hali!Spanom Busáján RS-3 van és nagyon durván szól!Szép mély hangja van!Csak ajánlani tudom!Az Akra is nagyon fasza nekem az van a K5-ön.Igaz az Racing változat és rendszer.
Hú ez komoly nagyon !:) K6 nál?:D
Üdv mindenkinek. Hallott már valaki szólni ezresen,egy Yosimura RS3 dobot? Kicsit szeretném mérgesíteni a hangját mert az Egrus-tól nem esek hasra. Viszont a gyári leömlőket szeretném fönt hagyni,így csak a dobon variálnék.
Szia!

Engem lehet érdekelne pár dolog. Mondjuk attól is függ, hogy mik vannak. Itt a mail címem, hogy azon beszéljük meg a továbbiakat.
hayaman[kukac]freemail[pont]hu
Szia!
Ment a mail.
Szia!
Elérhetőség?
Emailben is jöhet.
K3 fejidomom van, jobb oldalidom, egy farokidom, meg lámpa...
k5 első lámpa, meg 2 airboxcső...
írj és elmondom a részleteket, és küldök képet: gixxergabi@gmail.com
Helló Gsxr1000 K8 hoz mik vannak meg pl? gyári tükör vagy idom garnitura milyen szinű?
email esetleg irj oda :szabo1985@freemail.hu
Szia! Sokadik hozzaszolasomban vadaszok allithato labtartokonzolt. A K7-K8 gyari kozdarabja megfelelne, amennyiben elado kulon is, illetve K1-re is fel lehet csavarozni. Mit tudsz errol mondani? Elore is koszi!
Sziasztok.Suzuki k7 k8 1000 alktrészek ha valakit érdekel irjon. Lábtartók, idom komplett ,segédvázak,kábelköteg, plusz gyári alkatrészek ami nem kell egy pályamotorra.
Jajj, akkor énis rakok fel képet.
Ha komplett idomgarnitúrát veszek akkor elképzelhető.
Feleslegesse fog valni egy K4 farokidomod?
Hali!

K5 illetve K4 alkatrészeket keresek

K5: -segédváz hátulja (amin az utasülés van) K7,K8-é is olyan
-első és hátsó lámpa
-ülések
-tank
-betét idomok
-bal kacsoló konzol

K4: -fejidom
-műszerfal
-első lámpa

Aki tud valamit az jelezze

harminc/7425-889 vagy üzi
A szepen lerakas meg a kormanytelot nyirja ki.