Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kb feléért megcsinálja neked a helyi kipus itt Tbányán...
20-ért csinálja a Finster...
Ezt te sem gondoltad komolyan, h 30-ért csinálsz egy ilyet?
Ki a ráknak képzeled magad? Te lennél Bódis Sándor?
Vagy Igor Akrapovic? Esetleg Hideo Yoshimura?
Jó nagy balfasz lehet aki egy ilyet megcsináltat veled ennyiért.
Eszem megáll...
Ez is hülye...
K6-nál könnyen kijön a gumiágyból a 2 kis csöcs.
Sajnos plexi cseréhez ki kellett vennem.

A gyári plexi és a kipufogó még mindig eladó, a legjobb ajánlatért elvihető.
Hali!K1-K4 hez K&N sportlégszűrő eladó.Használt,de kitűnő állapotban frissen tisztítva-olajozva.Ára:10.000.-Ft
az csak a "robbantott ábra" miatt tűnik úgy hogy szét van szedve, de szerintem is csak alul 1 csavar, majd a felül lévő 2 gumiról lehúzod...
A raptor feri csinálta a kipufogós
Senki nem mondta hogy kell csináltatni mindenki eldönti magától.Akkor hogy van az hogy dob felrakásért elkérnek 15000-et azt hogy fizetik ki a felrakandó 30-50 ezer forintos dob mellé.Kicsit durva, ha én megcsinálok egy dobot összekötő csővel pl.50 ért azért nem számolok fel még fölszerelési díjat is.Mifelénk is vannak akik 30-ért dolgoznak lehet egy hónapig is.
magad csináltad vagy szervizben?
hibaüzenetet nem dobott be a motorod?
Nekem ki van pucolva semmi sincs benne .
Üdv gyugyuka!
Neked az exup motor, lambdaszonda maradt mikor lekerült a katalizátor?
Köszönöm a válaszod! Megpróbálom holnap megcsinálni remélem sikerül és nem török szakítok szét semmit:) Látom neked is K7-ed:D!
Katalizátor lekerült a motorodról? Ha igen akkor exupot, lambdaszondát benne hagytad vagy azokat is kiszedted a motorból?
Tavaly meg véreset hugyoztam a +10c foki mocitol a tökeim meg mintha alám rúgtak volna ez ment két hétig én +16 alatt sehova nem megyek csak két alsó gatyába. az tuti.
Szia.

Olvastam a problémád.
Két fül van a műszerfal hátulján, ami be van pattintva a fejidomtartó konzolba. Azt a 2 részt kell kihúznod. Nem nagy ügy, csak óvatosan mozgatva húzd. A lényeg a fokozatosság. Ne rángasd!
Onnantól egyszerű az izzócsere és az összerakás is.
Én nem vagyok nagy szerelő alkat, de ez sikerült már párszor megoldanom.
Sok sikert a szereléshez.
ne panaszkodj.............a motorozás a lényeg...
ugye,ugye.. Mi sem bírtuk tovább! Igaz mi is csak pár km erejéig, de azért kimozdultunk! Olyan g..ci hideg volt,hogy csak na..
köszönöm, de ahogy itt elnézem a manualban, hát eléggé szét kell kapni a műszerfalat, hogy kijöjjön, lehet inkább békén hagyom és elviszem szervizbe:) majd ott megcsinálják
463-dik oldal a service manualban:
http://www.servicemanualsgsxr....
Üdv Ezredes kollégák!
Szedte már valaki ki k7-k8-ból a műszerfalat? Kiégett a helyzetjelző izzom és szeretném kicserélni, de nem jöttem még rá, hogy jön ki a műszerfal, mert azt előtte ki kellene szedni, hogy hozzáférjek. Van egy imbusz csavar amit ha kicsavarok akkor az alsó része a műszerfalnak mozgatható, de felül a fogja a könyve szerint kettő rögzítőfül amit nem találok nem látok és azokat kellene eltávolítanom előtte!
Szóval tudna vki segíteni benne aki már csinált ilyet, hogy hogyan is kellene onnan kioperálnom a műszerfalat anélkül, hogy kitépjem:)
REmélem vki tud benne segíteni!:)
nah az árát lefelejtettem:D 650 000 FT
Sziasztok! el szeretném adni a motoromat. ez egy gsx-r 1000 k2 17 000 km-er garantáltan! túramotorjaim voltak előtte azért alakítottam át fighternek h a barátnőmmel ketten kényelmesebb lesz de rákellet jönnöm h nem jön be nem lehet vele 200 nál jobban menni. letép a szél. nem volt fighterezve vele új sportdob van rajta. hayabusát akarok venni. az ára ezért ennyi. vagy ha valaki tudna hayabusát cserébe külföldit az is érdekel. vagy 1100 xx. jah 2012 ig műszaki van a gixxeren 06 70 421 6829 ezen aszámon hívhattok 0-24 ig. hali
Mifelénk sokan ennyi pénzért 2 hétig dolgoznak.

Ugye nem gondolod komolyan, hogy ez olcsó?! Ennyiért kipufogó dobot szoktak csinálni.
Nem maaaaa......
Egy hete kb.....