Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyiért adod a gyári plexit?
Megvan a púpos plexi, szerencsére nem ormótlan, így a gyári eladó.
A jövő héten ki lesz belezve a gyári dob, főleg ha találok valakit debrecenben aki tud titániumot hegeszteni.
köszi a segitséget
Végülis majdnem eltaláltam vagy mi......
Az a motor, aminek csak ennyi hibaja van, az teljesen hibatlan! Igazabol ez minden lancos motornal gond, amielyikbe tul gyorsan reagalo feszito automatika van szerelve. Meg ugye a fogazott megoldasok sem optimalisak, mert lepcsozetesen es nem egyenletesen allit.
Hmmm., ismerős a márka...
Vezérműlánc feszítő, mechanikus kivitelben, minden tuningolt motor első számú kiegészítője. (persze a nem tuningoltaknak sem árt, sőt csökkenti a vezérműlánc igénybevételét)
Bukógomba konzolnak nézem. Vagy mégsem?
köszi.és ez mi?
Itt van egy hiba forrás
Vannak ettől szebb kerekek is :-)
Sziasztok!Tudna nekem valaki mondani valamit a gsxr 1000 k2 típus ró?Hibái és jó tulajdonságai

előre is köszi
22 a szerencse szamom, a jo oreg Feher Capan is az volt!
Brembo Monoblock...forditott rudazat...és az első futómű? nyami..gyamusan nagyon be van engedve az eleje..ha nincs kormánystabi lesz fejrázás..és..és ....csak nem Marchesini?
Dobjuk fel egy kicsit a topicot!
Elütöttek a zebrán, de csak az vigasztal, hogy a kártérítésből akár vehetek 1-2 ilyen cuccot:
teló
2
Fu bakker, mi lett Veled? Valami olyasmit olvastam, hogy elcsaptak, de lehet, hogy rosszul emlekszem! Jobbulast!
SPA állat, de szinte csak F1 verseny van rajta, mert kicsi a bukótér.

Ma derült ki, hogy leszakadt a tricepszem is, egy darabig nincs motorozás
Gsxr 1000 k7-8 vagy bármi másra yoshi gp evo3 szelvényekből készült titán dobok kivehető db killerrel igény szerint y-nal eladók 1pár maku 140e, 1 pár horpadásos 95e. ezek valódi dobok, nem csak üres csövek mint pl a remus,vagy jardine.tel.70 317 9083
Atomzsilett ez a palya! Vahh, nagyon varom mar a tavaszt!
Eladom Spyke Kangaroo Bőr ruhámat az új ár(280eft) töredékéért!Kenguru bőr nagyon könnyű!3x volt rajtam!Szinte új makulátlan állapotú térdkoptatóval, kivehető béléssel!méret:50es
Ár:90.000ft

Bármikor hívhatsz!
Szerintem meg lehet csinálni a K1 be is. Én ebay-en rendeltem 10db ugyanolyan smd-t ami gyarilag van a muszerfalba. 1100ft ba kerult. Belerakni kicsit bonyolultabb volt de 1 ora alatt megvolt. A régit ki kellett forasztani és a másikat vissza.
200 fölötti kanyarok

A végén van rá példa, hogy miért nem használom a hátsó féket.