Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annyi biztos,hogy ha még egyszer ilyen lesz a szitu,hogy ruhát kell vennem,akkor barátnőt nem viszek! "ez a ruha nem illik a motoromhoz,kukás narancssárga, amúgy is csúnya, nem tudok rendesen mögéd ülni és kapaszkodni a púp miatt,nem illik hozzád stb.." Mindenki másnak kurván tetszett, ő meg majdnem elsírta magát kb.. Eredetileg fekete-fehéret akartam,de abból csak 54-es volt és azt úgy kellett felfeszegetni rám! Rémálom volt! Aztán megpróbáltam ebbe a színbe az 56-ost és beleszerettem. Onnantól kezdve nem lehetett lebeszélni róla!
milyen anyagból készítetted?
mi pénzért készítenél nekem egy Y-ont Bódis dobokhoz?
Mesélj, mik a tapasztalatok a ruhával kapcsolatban?
Először elgondolkoztam az egyrészesen,de aztán amikor felpróbáltam..

Köszi gyugyuka!
Helló!

Grat az új ruhádhoz, használd egészséggel!
egyébként az enyém is ugyanilyen
yoo választás volt!
Fajin a gunya
Itt a kép
Oké holnap megbeszéljük emilbe.
SziA!
Én már készítettem Y csövet k7 re azóta is tökéletesen szuperál és nem lett belepiszkálva semmiébe.A motor erőteljesebb lett a hangja mélyebb.Csak én hozzád elég messze vagyok.
CSŐ emberek!
Sikerült végre beszereznem az új cuccot!
adatlapomon van e-mail cím, küldjél már légyszi képet meg beszéljük meg ott.
Elkelt a légszűrő ,de van mégegy alig használt ha érdekel
Hello Gsxr 1000 tulajok:)!
Először azt szeretném kérdezni, hogy kit tudtok ajánlani aki készítene nekem a Dél-Dunántúlon a k7-hez egy Y összekötőt amivel a gyári katalizátort tudnám kicserélni? Illetve, ha ez megvan akkor, fontos e a motort hozzáállítani? Ha nem lenne hozzáállítva okozhatok e károsodást neki, vagy bármilyen következménye lenne neki? Illetve a fontos e sportlégszűrőt tenni bele, ha mindez el lenne végezve rajta? Engem a teljesítmény növekedés nem érdekel, csak a hanghatás a lényeg!
Miskolcon egész este esett, most meg csupa latyak minden...
Már megint esik a hó
Rendben
ok, értesíts légyszi mi újság
Jó küldök ha valamelyik nap .
küldj róla képet
su 7500 kell gsxr 1000 k4 be
Csákány van nekem is egy használt ha kell 9000pénz.
Szevasztok!
Elméletileg már elkelt,a srác azt ígérte,hogy holnap du.utalja a lóvét,ha mégsem akkor szabad a pálya.
ezt hogy nem vettem észre... engem is érdekelne..
a hátsó rugóstagnál benézel és megfogod látni a motorszámot
hello
engem érdekelne
a fesszab csatlakozóm faszául megolvadt...
volt 1 kis kontakthiba az 1ik vezetéknél, aztán gondolom áthúzot, attól meg melegedett...
már a második motoromnál járok így. most megcsinálom, de szerencsére nem lett nagyobb baj...
szerintem ti is kukkantsatok rá, kis kontakt spray sosem árt