Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Margit ne felejtsd el az elsőlámpáról levakarni a rovarokat, mielőtt télire elrakod hidd el tavaszra meghálálja pont így csinálom én is...
Jaja, pont ez nekem is a fura. Lehet csak beszorult valami kosz oda? Mert nem annyira folyik mint ezelött, hanem könnyezik.
Az nem gyári, műszakin nálunk azt is nézik...
Egy márkás bubis plexi is 24,000Ft.
Illetve csúszógyűrű, de végülis mindegy, lehetett talán érteni.....bár as géped ahhoz fiatal, hogy nagyon lógjanak.....fene tudja, pedig nemrég cserélted a szimeringeket...
Nem, azokat nem néztem meg.
Akkor meg kell tanulni szépen lerakni az elejét, mert az még nem megy.
Így van, akkor attól nem lehet, hogy "sűrű" az olaj......a vezetőgyűrűket nézted mikor szét volt szedve? ......mondjuk a sok egykeró tényleg kinyírja
Aksit kivetted? Hüüüülyeee...
Ilyet: Motul Fork Oil Very Light Factory Line 2,5W

Alul van egy táblázat a gyári olajokra. Nekem Suzuki L01 villaolaj volt a gépben, ami jó volt nekem. Ahhoz a 2,5W-s olaj jó viszkozításban a Motultól sztem.

http://www.motul.com.au/produc...
Oke, ha van itelet terjunk vissza a dolgora. Nekem a labtarto pozicionalokra lenne szuksegem, legalabbis abban az esetben, ha a meretei megfelelnek nekem, vagyis a 4792 hsz.-ban jelolt meretek szerint jo K1-re. Esetleg lemerhetned majd!
Szia!
Bal oldalára feküdt,a jobb oldalon az idomokat leszámítva sértetlen.
Viszont egyenlőre még nincs bontogatás,várja az ítéletet...
Szia! A labtartoid hogy vannak? Ha jol latom, a bal rendben. Es a jobb?
Hali!

Eltettem én is a gépet télire,teletankoltam,befújtam a láncot.....
Fölcsapok róla egy képet búfelejtőnek. Mindenkinek kitartás tavaszig
Rosszul kérdeztem....milyen viszkozitást?....2.5-5-7.5-10W vagy milyet?
De megy ám! Már megvan a D209 gp gumi zsír új ,meg 8liter motul 7100. Lesz még kék bubis plexi,és racing kuplung,ill.fékkar. De ezek még a jézuskánál vannak . Xenonon még gondolkodok,mert a fakabátok harapnak érte
akarommondani igen
Mármint a telóba?
Mert oda Motul Fork Oil-t raktam.
Milyen olajat teszel bele?
A Gixxert ajándékozod meg vele nem?
megajándékozom én is magamat légszűrővel meg fékbetétekkel karácsonyra
Megy a tuning mindenkinél otthon?

Én most cserélek láncot, meg fékbetéteket elöl. Lehet a teleszkópszimeringet is kell, mert megint folyat a balos.
Meg kéne már tanulni finoman lerakni az elejét...

Mizsi miujság veled? Motor?
az nagyon sok nekem annyiért zsírúj sötét bubis plexit vettem
11000Ft-ba jó?
EXCV motoroja(ami a kipufogó összekötőcsövében lévő pillangószelepet mozgatja) megadja magát. Más hibájáról nem tudok.
A veréműláncfeszítőben is max rugót kell cserélni ha már öreg(gyári Suzuki 1100Ft).
Gumit fékbetétet lánc-ot eszi, de ez nem betegség.