Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert egy versenyrendszernek jobb az átömlése.
Gyárilag titáncsőből van a rendszerünk. Miért is cserélnénk ki egy nehezebbre?
Szegyellem de nem. Esos uton lampafenynel a hazamenos dugoban egyelore nem dontom konyekig a motort. Amugy mar voltam palyanapozni mar a GSX-R-rel, meg akkor, amikor a kocka gumi volt rajta, ami meg azon a heten vasznas lett. Kinlodtam vele kakucson, de azert csak korbeertem valahogy. A celegyenes raforditoban 3-szor is majdnem elestem ugy kapart egyesben, meg tul rovid volt a celegyenes ugyhogy nem tudtam befordulni egykerozas utan, ugyhogy egybol rajottem, hogy nekem egy ennel erosebb motor kell.
Így?
Koszi, de nem zsoke. Vagy teljes rendszer, vagy marad ez. Nyilvan egy forintot sem fogok olyasmire kolteni, amitol nem lesz jobb a motor, nyitott dob meg mar igy is van rajta. Egyelore a keret sincs meg ra.
Na igen, a suly. A Muzzy rendszer is kb. 10 kiloval konnyebb a gyarinal. En tegnap voltam csapatni. Gyogyulj meg!
van a hirdetéseim között 4 csavaros dob gsxr-re...
Én a fazerre 40-ért vettem Yoshit (R1 2001). A leömlő szétszedhető volt, 2 napig políroztam. Súlyra 1/3-ada volt a gyárinak.
Kár hogy el van törve a kezem, mennék nagyon csapatni:
http://youtu.be/4GHDnhb6zok
Yoshi barát kéne rá, csak az drága (mint az élet, meg a pia).
Na, akkor azzal kezdj.
Jo kis recept. Nincs rendszer, gyari exup utan jon egy Finster. (Aminek jo okadek hangja van. )
A recept -1 és +3
Hengerfej síkolás/vékonyabb tömítés
Benzin nyomás emelés
Normális sport szűrő
Yoshi tengelyek
Yoshi EMS
Pair off
Pillangók ki
Ha lehet akkor lendkerék könnyítés
TRE (speed box)
Ha találsz hozzáértőt akkor hf portolás
Ha van zseton akkor 1070 kitt, de van 1143 is
Gondolom valami sport rendszered már van.

Nitro/turbo az már értelmetlen lenne.
Zsir! Tavasszal egy vezethetetlenul ideges istencsapasat akarok hajtani, ami 8000-nel meg olyat ratesz a tuzre, hogy osszeszarja magat a telo! Hatha sikerul vegre perecelni egy jot!
Úgy értettem engem utálnak ki, hogy átalakítjuk a japán csodát.
A Z tuningnak is az lett a vége, hogy esőben egy kezelhetetlen dög lett belőle
A kilences fórumon már fújnak rám mert nem tetszett a zx9 fékje. Most olvastam a kinti fórumokon, hogy még a 2007-es fékekkel is volt baj a khi-nél. Sokan lecserélik a K5 1000 főfékhengerét R1-re, mert az állítólag egy az egyben Brembo. Mondjuk az ETZ-re is ezt mondták
Engem elobb-utobb mindenhonnan kiutalnak. A kozossegek sohasem szeretik a maskepp gondolkodokat.
Az rendben, hogy a Z buta, de a lendkerék könnyítés autón, és motoron ugyanazt eredményezi.
A másodlagos pillangók kiiktatása 04-es R1-en is bevált. Gondolom az már nem egy buta szar?!
A gixxer fórumon találsz értékeket a vezérmű elfokolásához, azokat inkább nem linkelem, mert a többiek kiutálnak
Nem ketelkedtem abban amit irsz. Csak ugye azt mindketten felfedeztuk, hogy a Z - ellentetben a sportmotorokkal - eleve egy butitott szar, ami alul, felul, mindenhol gyenge. Ami segit a Z-n, nem feltetlenul valik be a GSX-R-en. De majd meg utana jarok es beszelunk rola, ezek az atalakitasok ugyis csak tavaszra kellenek. A gumit nem kerem, koszonom.
Gumi lemaradt
Csak a saját tapasztalataimat írtam le a Z-ről. 272-es vég idom nélküli motoron elég bizonyíték?!
Gumi 5000-ért vihető. 190/55/17 Racetek!
szakmabeli vagy?
ha ennyit mondanak rá megmarad,csak a blokk ér 200ezer körül....
Ember mikor keresgel.... EZT SASOLJATOK! K1-es. Fincsi.
"Amit írtam kis fordulaton gyengít (3000 alatt) feljebb odabasz." Ez talan nem torvenyszeru.

A pillangó kivétele ingyen van." Ez viszont holtbiztos.

Koszi a lampa linket, ezt mar ismertem. Eleg vacak megoldas es sajnos nincs sok szogbol fenykep, nem vagyok meggyozve arrol, hogy ez az, ami nekem kell. Ami Neked van labtarto modosito, az honnan van. A gixer forumon talaltad?

A cikket meg nem olvastam el, de el fogom.
Nem akarok senkit megbantani, ugyhogy hagyjuk.
arra imádkozz hogy a roncsérték nevetségesen alacsony legyen ,ugyanis ilyenkor nagyobba kártérítési összeg alapja.a képeket nézve kb 200 lesz a roncséerték...de lehet hogy 230
Amit írtam kis fordulaton gyengít (3000 alatt) feljebb odabasz. A pillangó kivétele ingyen van.

Tessék lámpa link:
http://www.gixxer.com/forums/a...
954 lámpa
Ugyanezen a fórumon találsz lábtartó modot is.
A cikk hogy tetszett?