Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért is?
Toluk soha semmit nem vennek.
Nagykőrösi uton a Motorradosoknál.
Hello.Ki tudja hol lehet kapni gsxr-es nyakbaakasztot?(kulcstartot)? Választ elore is köszi..
A motor sorsát majd a biztosító álláspontja dönti el, ha roncsértékre tesz nekem egy nevetséges ajánlatot,akkor megmarad és árulgatom a megmaradt alkatrészeket. Hasamra ütve 4százezer forint még talán maradt belőle
Szia!

1. Amit irtal az csak a gazreakcion valtoztat, nem? Idegesebb lesz a motor (ami nem art persze). De ettol nagy fordulaton erosebb? Megindul mondjuk 8000-nel? Mitol?
4. Nem akartam diszkomotort, de annyira rossz a vilagitas, hogy felek attol, hogy tokeletesre beallitva sem lesz jo.

5. Neztem ezt azt, de nincs szep foto, ahonnan jol latszana, hogy melyik hogy nez ki. VAROM A KEPEKET ATTOL, AKINEK VAN ILYENJE.

6. Tegnap kiszedtem a rogzitocsavart a csutkabol. Elore forditottam a szarvakat 5-8 fokkal es lejjebb toltam a bilincset 8mm-el. Kb. Markolatkozepnel kb. 2 cm-el szelesebb a kormany, 2cm-el elolrebb van, egyenesebb es alig 1-3 mm-el van csak lejjebb. A hosszu kezemmel most egeszen tamaszkodos ugy festek rajta, mint egy normal ember kb., de meg nem probaltam ki. Az allithato csutkarol kene a foto es a labtartokiallasrol is dobhatnal linket, hogy honnan van, ugyanis szemre nagyjabol jo lenne (tegnap a labtartoval is szorakoztam).

A rogzitocsavar miert van a kormanycsutkakban? Hallott valaki olyanrol, hogy anelkul elfordul?
Gondolom +hitel
A fehér felnivel nekem már sok lenne!
Na,az a lényeg,hogy gyógyulgatsz! Akkor a moccot meg kiárusítod,és egy darabig no motorozás?
Pedig ütős az a fehér felni,nekem sárga volt a K5ön,boldogan takarítgattam.
Jól vagyok,köszi kérdésed.
Mankózom itthon,utca még nem megy.....
Értelek! De nem hinném hogy eladnám majd. Hosszú távra tervezek vele! Ezt már minek cserélném le..
Vigyáznom kell rá (meg a forgalomban résztvevőknek rám) és akkor nem lesz baj! Amúgy folyamatosan figyeltem a piacot,de most látom van fönt megint egy ilyen fehér. Színre fújt fehér felnivel. Ááá így is sokkk a takarítás,nemhogy a fehér felnivel..
Amúgy jobban vagy?
Arról van szó,hogy két év múlva mennyiért veszem meg
Igen! Valóban! Egy 3 éves! Ez itt a kulcsszó! Figy,én mindenképp fehéret akartam,és ez szinte új gép mert most volt 1 éves! Az ára reális ehhez képest! Meg ne a mostani árakhoz hasonlítsd! Én nem most vettem!
http://www.hasznaltauto.hu/talalatilista/motor/MUFLDUQDI1IUEURTO8IA4EOA
MZFKFC2WDYRM1SUFJRGYKYHK5MS4SHRE9ZUG88DHFH2ACRZGTIO14TJAL7EZQFY10I8HWUS
KIP1QZK03ZDOLKG1TWWHLSOQZMHG8H4JS0CRJOLADYCOOE106310GZM72IR9UY72156J1Y4
WM12Z62809T91OWU61J4MU7DEL9W50GJJK1L5YY7MOE2O6EMP3E/page1


Itt a link,gondolom túl hosszú
Ezen inkább sírnod kellene....
egy 3 éves ezres ennyit ér!
oriási bukó pár év alatt!
persze látom van aki csillagászati áron próbál árulni
jólvan....vigyázz rá,majd 1-2 év múlva megveszem 1.5 millióért
Ó nagy bölcs és öreg Margitunk fényeskedjék neked az úr.
1., lendkerék lekönnyít és másodlagos pillangó kitakarít. Ha jó a zx9 lehúzó hozzá oda tudom adni. Ha ez nem lenne elég akkor R1 gázkar.
Ha cserélni kell a láncot, akkor 520.as szett alu lánckerékkel.
4., be kell állítani, nagyobb telj. égőt, xenont ne tegyél bele, utóbbiért baszogatni fognak
5., gixxer.com
6., van képem állítható csutkákról, illetve van eladó K4 1000 hátsó lengőkarom.
Nem! Én nem bántam meg! 2009.08.havi, garis még egy évig,na meg fehééééér! Ez nagyon ritka! ééés és 4600km-vel vettem! Ez ennyi! Most is így tennék! Alkatrész? Nem tudom,mért kéne vennem? Nincs szükségem semmire! Majd még egy jó szerkót kell vennem! Nem szabad most szórni a píízt!
Lefóliáztattam tegnap a gépet,az érzékeny helyeken!
Koszi. Irtam neki.
http://www.kepesmotor.hu/idomo... Itt van egy üléspúp,bár egy picit karcos.
A kabát megmenekült,nincs sérülés,nincs fűfolt....ha sok pénzed van összefuthatunk!
Velemeny? Kell?
Írja....apróbb hibákkal!
Talán ezért,meg ugye téli ár!
Az enyém sem volt több,és szép volt az,csak mikor megláttam 2 éve nem volt lemosva
.... de az is lehet,te vetted drágán a tiéd?
Lehet lesznek majd alkatrészek,nem akarsz valamire lecsapni? képeken látszik,hogy kb mi az ami maradt...