Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor tuti megcsináltatta. A villahídnál ha lenézel megvan a műanyag? Amikor én néztem akkor a sárvédőt láttam...
Viszont én 2éve néztem ám meg. Nemtom mikor vetted.
A műszerfaltartó tényleg ragasztva van,de azon kívül no problem. Teló nem folyik, mindkét tárcsa stabil,műanyagok megvannak, a motorjára eddig nem panaszkodhatok,nem eszi az olajat nem füstöl szépen jár. És az FI sem világít amióta pótoltam az exap szelep csavarját.
Hát igazából, mint megtudtam később, 1szer kimentek autóval a srác elé(persze, nem törte össze őszerinte). Ezért van úgy összeragasztgatva a fejidom.
Hát eléggé le volt akkor élve, és nem sokkal drágábban találtam az enyémet. Pl folyott mind a két teló elöl, sok műanyag kicsi elem hiányzott, ragasztott volt a fejidom(műszerfaltartó), féktárcsák is lötyögtek, meg fura hangja volt a blokknak.
Jaja, vágom akkor.
Jólvan! Helyes.
Dehogy is van. Akkor viszed amikor akarod, meg ha lesz hozzá idegzeted.
HÚúúú,már megijedtem,hogy tudsz róla valamit amit én nem! Te miért nem vetted meg ha megkérdezhetem? Különben én vagyok az akinek FI gondok voltak pár hónapja. akkor Pepíító18 néven írtam neked, valójában tesók vagyunk.
mit kérsz a dobért/vagy rendszerért?
Inkább lábilag vannak fájdalmak
Nincs útban a roncs? amint talpon vagyok,intézek neki helyet itt a közelben
Jólvan, örülök neki. Remélem lelkileg is kezd javulni a helyzet.
Megnéztem ezt a motort, amikor vettem az enyémet, aztán ismerős volt a polírozott cucc róla.
Szeva!
Napról napra jobb,túl vagyunk a nehezén....
Honnan tudtad hogy Kisbéren vettem?
Ha tudok valamit hílak masters.
Majd hívjatok, hogy mi van.... érdekel!
Ma is bent volt a srác, aki a tiedet is csinálta és dumáltunk róla, hogy mi a fax lehet....
Nem új motor lesz bele ha sikerül minden.
Healtech..:))))

ui: nemengedtétek le az olajat, hoyg vannak-e benne darabok?!
janika108,

Az ATRE tartalmaz még két további funkciót is:
- kiiktatja a környzetvédelmi tiltást
- automatikus fényerő-szabályozás

Én bizto saz ATRE-t választanám a motorodra, ha nem zavar annyira a "nagy" kijelző
Ez Kisbéri vagy Tatabányai GSXR?
Mizsi! Hogy vagytok barátom? Remélem már gyógyulgattok...
Bazz, most én lógok neked 300-al...
Én Q8 SBK Racing 10W50-et használok a K2-ben, és nagyon bevált.
Jéé! Ez a tankos olyan mint a Monostori Erődnél nálunk Komáromban...
Írom pontosan mert megszólnak HealTech prop-tech helyet +FI Tuner Pro injektorvezérlőt is csak kől egy kis lééé.)))))))
ÓKé majd nyomom az infót de lehet hogy Ágos motyokat teszek bele nem prop-tech et aszem Hill tec a neve.
gyugyuka! HA majd benne lesz a cucc a motorodba (prop tech) akkor majd írj beszámolót! Nekem volt a 600-ba,kiv vagyok mit mondasz, milyen az ezredesbe.
Ne idegelj. Hajtókar csapágyas! Már megyek is és leengedem belőle,ne is legyen benne egy percig sem tovább. Hétfőn nézek bele 7100-t az a biztos. Köszi