Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva Cápa Bevallom én tettem olyanná a 9-es fórumot mint amilyen most De összeszerveztünk sok közös találkozót így személyessen is ismerjük egymást szinte mindenkivel Nagyon hangulatos kis bulikat szoktunk szervezni évente többet is, ahol túlnyomóan 9-esek vagyunk(én csak voltam mert eledobtam azt tk lett )
Sajnos te elpártoltál, mert veszített a szakmaiságából az oldal, meg mindenbizonnyal közrejátszott az a sajnálatos eset a 8 kerben de nyílván egymás megismerése és a barátkozás a szakmaiság rovására ment Téged éppen ezért még nem sikerült megismerni, de bármelyik összehozott rendezvényen szerettel várunk
Kár, hogy jamotót nem előbb bírtad eladni, most 9-esen feszíthetnél A service manual még mindíg megvan a gépen amit te küldél 2 éve mélen, asszem veled álltam legelőször szóba itt a sportmotoron
Ha tényleg lesz időd akkor gyere el egy ilyen banzájra, hidd el jobb képet kapsz majd a csapatról, mert faszagyerekek vagyunk
A 9 est olvasgasd, onnan lehet tájékozódni. Legközelebb h.ring 08.27 15-21 óráig. Gyere el. Engem könnyen megismersz mert a jobb kezem gipszelve van...
Koszonom a meghivast! Nem igerem, hogy ott leszek, de nem is zarom ki. Sajnos nem tudom a programomat elore kiszamolni.

Teny, hogy a kedvenc temam a motorozas, ha lehet akkor csak errol ertekezek. Amikor masrol akarok beszelgetni, akkor mas oldalakra irok.

Motorostalalkozon 3 eve nem voltam es nem is vagyom oda. En a motorokat, a termeszetet es a rockzenet szeretem. Ahol chopperekkel benaznak a satorcovekek kozott, mikozben szol a "fasza" (idezojel!) Hooligans, szemethegyeket szornak szet, a szervezok pedig jobban belszolnak abba, hogy mit csinalok, mintha rendorok lennenek, na az nem a en vilagom. Az ember picit ittasan felnit szikraztat a sorsatorban, minjdart leszoljak.
még 1 kis csipkelősés de igérem utolsó már ha ugy érzed hogy csacsogó tracsparty lett a 9-es ből akko kérdem én ha elmész 1 motoros talira vagy tásaságba !mindig csak a motorról tudtok beszélgetni? mert hogy a 9-esen sok minden téma megy ez azért van mert az 1 jó baráti tásaság ahol ismer mindenki mindenkit személyesen is
jólvan na elismerem tulreagáltam a figyelmetlenségemet de téleg lázsd milyen barátkozó tipus vagyok,szeptemberben tartunk 1 kis összeröfenetet nálam szabolcsban és szivesen látunk szerintem a csacsogó,csevegő kolegák is a 9-es ről
A Kawasaki ZX-9R tipusforumrol van szo, melyet nehany bajtars manapsag inkabb tarsasagi oldalnak es traccspartinak hasznal.
Nehez lehet ugy leelni egy eletet, ha az ember mimozalelku, raadasul mindent felreert. Egyaltalan nem ismersz, fogalmad sincs ki vagyok, mit tudok es mit miert irok. Ennek ellenere anelkul, hogy kerdeztelek volna napi 3 kommentben utalgatsz arra, milyen gerinctelen vagy eppen hulye vagyok, ami persze nem bant, csak nem ertem. De az mar baj az, hogy nem gondolod vegig azt, amit csinasz. A javaslatom az, hogy ne probalj irott szovegben humorizalni addig, amig Te magad sem erted a leirt humort, meg akkor sem ha a forumtars Nalad sokkal helyesebben, kerekebben es irasjelekkel megfeleloen banva irogat. Mindket altalad idezett esetben szerintem egyertelmu volt az ironia, hiszen a szetesixer idezojelbe volt irva, a zorgo hanggal kapcsolatos megjegyzes mogott egy ilyen: hangulatjel allt. Nem gondoltam volna, hogy pont azon a forumon fogjak felreerteni, ahol gyakorlat egymas motorjat csak a szine miatt szidni. Senki nem gondolja komolyan. Ebben a percben sem ertem, hogy ha korulotted mindenki viccel, akkor miert vagyok en az a kiszemelt figura, akinek a sorait akkor is kokemeny fikazasnak veszed, ha odateszi a smile-t a vegere?
Sziasztok.
Biztos Én vagyok a tudatlan, de áruljátok már el mi az a 9-es fórum?!
Üdv
pedig a Szeki mesterrel beszélgettem és a sok extrával annyi ha mindent leveszek rólla akkor is 1,4-1,5 és ha a lomokat csak félárban is adom már megvan a keresett pénz a dupla raptor rencer magában 2kiló volt na de gyere vissza a 9-re
ha nyernék a lottón akkor se adnék érte 1.7et
eladó mert anyuék rossz ajándékot vettek nem K2-őt nem tudta szegény csak látta hogy olyan mint a TV-ben és hogy hangosan szól ekell az én fiamnak ára 1.7 suzit beszámolok
ne is merd szídni,mert egy brutális gép van a birtokodban ,és ha lenne lóvém átvenném tőled .
na pont te csinálsz ugy mintha nem ismernél én nem akarok senkit bántani ne érts fére tudod hogy van gondom és nem kell a baj csak 1 normálisnak meg ismert fazont szeretnék visszahozni a valóságba tudod hogy nekem 10-esem van pedig a suzit szeretem és mégsem szidom sehol
én nem is tudtam,h te ilyen máffiás gyerek vagy , ja de amúgy megérdemelné az oltást .
érdekes és müvelt figura lehetsz te vagy talán Uri Geller tanitványa mer a kérdésedre választ is adsz nao ako mostan figyej gyejek én emlékszem rád régen a 9-es fórumon 1 párszor normálisan eldumálgattunk és 1 korrekt,tapasztalatokban bőven othol levő embörnek gondoltalak ami bántja a szerinted debil lelkem ami meghalgatást sem érdemel azér elmondom......a 9-esen szidod a suzukit hogy sutyuki szétesixer és még is meg veszed(én örülnék ha 1 ilyenem lenne)az 1000.res fórumon meg szidod a kawát hogy jó ez a suzi csak ne zörögne ugy mint 1 kawa:idéztelek!tehát ami bántó dolog számomra hogy nem 1 ilyen két szinü embernek ismertelek meg az irásaid alapján mivel személyesen nem ismerlek bátorkodtam meg ismerkedni veled hogy miért is lettél ilyen de ha a lelki világodba tapostam és bocsánatot kérek
Mar vartam a kovetkezo fennkolt megnyilvanulast. Csak egyet arulj el? Mit tettem en erted, hogy kitunteto figyelmed ennyire ram iranyul? (Az utolsot leszamitva) mikor szoltam hozzad? Mielott nagyon nekiveselkedsz a valaszadasnak, gondolkodj(?) el picit azon, hogy vajon valojaban engem mennyire erdekelhet a valaszod?
ugy látom te is ismered az én hozzád szólásaimat öreg te beteg vagy és nem gyengén de ha feszültnek érzed a tásaságom akár össze is futhatnánk ahol és amikor csak akarod hogy ezt az én körbevevő kellemes barátaim körében(ha akarod a tieid is.....ha vannak)megbeszélhetjük ha gondolod csoportos keretek között természetesen csak becsületesen
Mennyi mindenre lehet használni a k5ös gixer 1000est............
lentebb Oszi kolléga már kielégített
Szia Mizsi! Bocs, de valahogy elkerülte a figyelmem a leveled. Az a helyzet, hogy megpróbáltam már 3szor feltölteni a freemail óriáslevelek közé, de 95%-nál mindig hibát ír ki. ha van skype-od, ott át tudom küldeni, azt már ki van próbálva
Nem is volt neki rossz. Tegnap teszteltem, és semmi baja.
Azt kivanom Neked motobogyo, hogy mindenki aki teged korulvesz annyira kellemes ember legyen, mint amilyen Te magad vagy! Addig is olvasd a hozzaszolasaimat minden nap, almodj veluk. Igyekszem majd a kedvedben jarni.
mit akarsz ez 1nagyon jó állapotban lévő gépezet jó már a váltód?
Jaja, azt lezsíroztuk. Jólvan. Összehozzuk valamikorra.
Nincsmit. Ez erről szól.

Akkor megérte hazamenni időben. Helyes.
Amely csavarokbol egyet mar lestoppoltam ugyebar! Elmegyek majd erte szemelyesen Oszi - amikor a blokktartocsavart is csinaljuk, majd megbeszeljuk. Koszi a tegnapot!

(Elment a Yamaha. Ha 2 hettel korabban teszi, ma nem lenne GSX-R-em. )
Ilyenem nekem sincs Cimbi. Idomcsavarok meg patentek vannak...