Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ez már nem tetszik annyira. Mondjuk nem is láttam még belőle az utakon 1et sem...
Nyomaték ide,nyomaték oda,ez a K9 akkor is nagyon jó forma,és még a kék-fehér is nagyon szép kék színt kapott......csak mert a K5 az csúnya kék,nagyon csúnya.
Egyébként a moci jelenlegi állapotáról kép az adatlapomon.
A bukógombákat az X-bike-tól szereztem. Sajna nemtom ma milyen árban mennek, de asszem 20 körül lehetnek. Egyébként az x-bike.hu-n találsz árakat.
A rendszámtartót egyik fórumos srác, Tomiboy csinálta.
Egyébként hogy áll az 1000-es projekt?
A hayaman{kukac}freemail{pont}hu mail címen keress és adok telszámot a rendszámtartóhoz, illetve ha bármilyen kérdésed van keress mailben bátran.
A k7 be ugye ottvan a teljesitmény kapcsolo.nem jobb annyival a k7.szerintem.....
Figyu haver. a k5 nyomatékosabb alul.még a k9 nél is. .felül erösebb a k7. de a k5 nagyon eltalált moci.én nagyon megszerettem.de a k9..............
Köszi, de még csak fontolgatok egy ilyen cserét.
Sok különbség van a K5 és a K7 között (motorozhatóság, kezelhetőség)?
Tamsa! Hol szerezted be a bukógombákat,és milyen árban mennek most? Valamint még a hátsó rendszámtartó is érdekelne.Kellenének nekem is. Köszi!
http://youtu.be/ize_oxhp1l0 kényelmes........ üdv a csapatban haver.
Sziasztok!
Mennyire "kényelmes" egy GSXR-1000 K5 vagy K7?
Állítólag sportmotorhoz képest eléggé tűrhető...
Ebay...vagy amcsiktól gyárit. Itthon elég drágán adják a kinti árakhoz képest. Ebay-en azthiszem EBC-ket lehet jó áron venni párszor.
Sziasztok!
Segítsetek, a k4 1000 gixeremnek elfogyott a kuplungja.
Ha tudtok tippeket adni hol érdemes megrendelni, vagy esetleg valakinek van bontott vagy fölösleg az szóljon!
Köszi
Sziasztok!
Gsxr 1000 K5 K6 idomgarnitúrát keresek lámpákkal, tükrökkel kompletten.
Ha valaki tud korrekt áron, akkor jelezze
Üdv!
Szia!
Ő hirdet tárcsákat:
http://www.kepesmotor.hu/teles...

Talán ha nincs neked messze, fölrakhatjátok együtt a tárcsákat és nem érhet meglepetés.
nincsnincs nekem még gyári van. de nézd meg AGO ba ott sztem minden van.
én 25 ezret kb 1 évbe.ennyi a sulyadom kb. de amit kiszemeltél a k8,az már huzosabb,mert 340 el kell szorozni..........
Ha tárcsa csere kell,akkor cseréld le egy komolyabbra.ha megvan rá a keret.
Ha van tapasztalatod, hogy honnan rendeljek, írd meg, lécci!
A pesti fullosabb,s közelebb is van.... egyértelmü..............
ha már kell venni akkor vegyél hullámosat :P
Sziasztok!
Most regisztráltam az oldalon, nem vagyok kifejezett fórumozó.
K6 1000-esemet használtan vettem a télen, 20e kb-rel. Az első fék zavaróan ráz, a fékbetét csere után is. A jobb oldali tárcsán furcsán egyenetlennek tűnik a kopás és az elszíneződés. Jól gondolom, hogy a tárcsa cserére érett? Ha igen, milyen megoldást javasoltok? A gyári horror áron van, az utángyártottakkal pedig semmilyen tapasztalatom nincs. Esetleg megbízható forrásból használt is érdekelne.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Hali srácok! Kérdeznék! Biztos van aki jártas ebben! Ha úgy adom el a barátomnak a motorom,hogy nem lesz áttírva és csak haszonélvezetibe adom,de ugyanekkor megveszi tőlem,csak azért intéznénk ilyen formába,hogy egyenlőre ne kelljen annyi pluszt perkálnia az átíratásra meg az ezzel járó dolgokra,akkor ez mivel jár,vagy hogy lehet megoldani! Elég egy nyomtatvány egy meghatalmazás hozzá,vagy ezt hogy fogadják el? Vannak e hátulütői részemről? Minden ezzel kapcsolatos dolog érdekelne! Megkérdezem úgyis,az erre illetékes helyen,csak így elöljáróba gondoltam hátha ti is tudtok erről valamit! Köszi köszi!
Hát nem tudom. Felhívtam,elmondta merre járt vele. Egyszer volt egy hosszabb túrán elmondása szerint,meg párszor sopronban volt a barátnőjénél. Ő, épp úgy mint a Nyíregyházi tag,egy motorkereskedő/értékesítéssel foglalkozik. Elég nagy vevőköre van és nem tehetné meg hogy egy "rossz" motort adjon el. Ő maga mondta amikor rákérdeztem dolgokra! Tavaly augusztusában vette meg saját magának mert már kifutó modell volt és áron alul tudott hozzájutni!Nem lényeg,de egy métert nem tett meg vele esőben. Elmondása szerint a katalizátor részt is levette,/vagy kibelezte,nem tudom pontosan/ a motorról,mert önmagában nem nagy dugó ha csak rátesz 2 dobot. Össze van hangolva az elektronikája is a kipuffal,így elég durci lett a gép,azt mondja! Még garanciális. Hogy a gumi hogy volt elég csak 4600km-re azt nem tudom,de azt igen,hogy 10 éve motorozik és volt előtte 3 hatkilósa. Ennyit tudok.
Ha megkímélsz egy ezres mocit akkor 6-7000-et is elmegy rajta egy hátsó gumi. Ez zsír új ergo lejön 1000km a bejáratásra.