Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Vedd fel a kapcsolatot Misikével Sab.-megy.-ben.
A gumis rovatban megtalálod.
havernak van eladó összekötőcső gsxr 1000 k7,k8 ra csináltatta. 4:2, 4:1. 28000 ft 1, 1 db. telefon 70/3748378
vihetitek az ezrest K5-K6
Köszi srácok!
esetleg pl. ez: link
Ebay-en van kínából elég olcsón. A duble bubble plexiket nézegesd, ami ilyen dupla buborékos. Nekem is az van, és tök jó!
Működött,motoromról,pufogóval együtt lett leszedve.....másik dob felszerelése miatt.
5e ft?
és működik is?
Ha gumi kell hivj!
szia gumit hol kapok ami uj es jo is olyan kell nekem hogy a szeleire nem kell minta?
Urak! Tudna nekem valaki ajánlani egy használható plekót K5-re. Sehogysenemtudokelbujni mögötte....
Van egy megmaradt exup motorom bovdenekkel,ha kell valakinek 5000 jó magyar forint az ára!
Bizony, bizony!
Egy-két hipertér ugrás belefér egy jó kis gurulásba!
Akikel Én szoktam menni csak pislognak, hogy milyen fenevad a gépezet, ha odatekerem Neki!
Szinte állva hagyom Őket, pedig Ők is húzzák, csakhát Nekik kb. 200 körül végük, Nekünk meg ott kezdődik...!
Csoki
Erre van, ezért szeretjük.
Még jó:)))) , hogy nem hagytad magad:)
Miért nincs igazam? Reggel ahogy jöttem melóba kicsit az autópályán jöttem, és nagyon le akart tolni egy új 6-os béjemvé, aztán nem hagytam magam...
Meeert?:) Milyen impulzus ért?:)
Meg kell, h mondjam, kurvajó motorunk van!
Én akkor is 50-60-al megyek,ha mérnek akkor is!
Nehogy már azér basszanak meg,mert nem megyek annyival,amennyivel lehet!
Bár olyanról még nem hallottam,hogy valakit megbasztak volna,amiért lassan ment és hátráltatta a közlekedést,főleg nem motoros!

http://youtu.be/r2DYm0kvr3U
Ez szerintem is, így van. Én inkább túrázgatok, szóval nem nagyon gorul egy a gyógyszer.

Kanyarba meg húzni kell, mert ahogy kidőlsz húz a gravitáció és engedned kell neki.

De ahogy nézem 50 lakottbelül akkor mindenki 60 al megy. Rendőr veszélynél meg 30-40.......cseppet sem feltűnő.
Érdekes volt ez a mersz! Rohadtul tetszik a ring...:) Lájkolom:)

Így elsőre 2.29-et sikerült mennem..lesz ez még jobb is..
Én amondó vagyok,hogy amit tiltanak,mindenki azt feszegeti!
Mikor meg lett mocim,akkor sokat röpködtem 200 fölött...most már ráuntam...nem szeretek mindig gyorsan menni!
Szóval,ha megengednék,lehet hogy kevesebb lenne a gyorshajtó,egy idő után!
De ez csak az én véleményem,én jobban szeretem kanyarba húzni!
Ez így van nagyon jó lenne a régi súlyadó. Meg speedlimit korlátozás mentesség.
Legyen! De csak a köruton kivül..
Jó lenne ha eltörölnék...vagy legalább a súly adó jönne vissza!
Nem tartom fernek,hogy a 200 kilós mocimra többet kell fizetnem,mint egy köcsög ifára vagy billenős zillre vagy akármilyen kis autóra ami több mint egy tonna!
A magyar utakban viszont nem tükröződik ez a hatalmas benzinár és ez a kibaszott sok teljesítmény adó!
Vagy a mocikra ne legyen sebesség limit!