Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kicsit GP feeling-es, de sztem maradhat.
Csak nem Ő lett az újdonságod?
Jön valaki 13.-án a suzi márkakupára?
http://youtu.be/v82WEBAUVgM szóltok a pufogóhoz?[/L]
nekem bejön,csak nem tudom bevállaljam e,kissé hangosnak tűnik
hahó-hahó
K7 ezerben nincs exup?
az a nagy vasdarab a leömlő végén a katalizátor? bele tekerve a lambda szonda?
Helyes-helyes.
Hibátlan állapotú akrapovic4 csavaros titándob, 47 cm-es palásthosszal, 55 mm-es átmérővel eladó! k1-k4 600-1000-ig.
megfelelő átkötővel bármelyik típushoz alkalmas. irányár: 70.000.-
Megkaptam a mailt, válaszoltam is rá.
A numberborad-ot a www.danger.hu címen tudod beszerezni.
Elvileg olyan az anyaga, mint a tankpadoknak. Örök garancia is jár rá. Nekem picit az a 20e sok értük, de mindenképpen feldobja a mocit. Emailben tudsz érdeklődni Káldi Daniéktól, ha bármi infóra lenne szükséged.
Egyébként a gyártó honalpján is találsz róla infót.
Továbbá keress képeket a google-ban, mert ott találni nagyobb felbontásukat is.
Motografix: www.tankpads.com és ott kiválasztod hogy Suzuki és tovább.
A tipus az megvan,maradok a márkánál.....
Na igen, gondolom, h el vannak szállva az árakkal.
Akkor gondolom még nincs meg a típus.
vadászom a kínálatot,de egyenlőre mindenki tartja magát az "álomárhoz"
jön a szezon vége,van aki nyár eleje óta árul nem sok sikerrel,eljön az én időm....
Ok, de lehet majd visszakerül a motorra nem?
Lesz mostanában?
köszi,már nem kell....kocsiban teljesít szolgálatot,ott meg tisztán látni-hallani
Nagyon szép a gép, és a kipu is rendesen odavág...
Nem, az a szemembe a nagyköbcentit képviseli, meg jó lenne sztereóban hallgatni nem csak mono-ban...
Amúgy kellenek ledek a fejegységbe? Mert jövőhéten rendelem őket...
Elvileg írtam mailt,nem tudom megkaptad e!? Arról a matricázásról tudsz dobni egy magyar oldalt,ahol megnézhetném esetleg? Egyenlőre nézelődöm aztán meglátjuk.. Most a rendszám az első és a gomba.
Igen,kettő! Köszi szépen!Szépen duruzsol..
Ne basz,két josi van rajta? nem látni tisztán a másik oldalt....
Amúgy zsír a géped,szeretem én is a csicsa gépet,minig is boldogan pucolgattam.
AKKOR PÁR KÉP.:
Nekem meg rohadtul tetszik a két puffancs! Nagyon állat külsőt ad így a motornak! Mint valami fenevad! Jelképezi azt az erőt amit képvisel egy 1000-es! A k9 formavilága nekem sem jött be!Az valahogy olyan izé.. Azért is vettem meg a k8-at! Most kezdődik az átalakítás! Szépen kicsinyenként felöltöztetem ezzel-azzal! Most van 1 óra szabadom,de amúgy semmi. Be vannak táblázva a napjaim. Meghalni se érek rá,így még képeket sem lőttem róla. Bár ha jól tudom húgom fényképezte tegnap. Majd meglesem,és teszek fel róla.
ne hülyülj már!
pont a két kipufogó amivel el van cseszve,mi ez,túramotor?
bőven elég egy is
Nekem a K1-2 meg a K5-6 tetszik össz-vissz.
Ezt az újat láttam a bemutatóterenben Bicskén, de nem nagyon fogott meg. 1 dolog ami jó benne a két kipufogó, de lehet nemsokára nekem is az lesz...
igen igen. nálam is dúl a szerelem a k9 iránt. főleg mert van itt igy ismerősnek és látom hogy mit megy ez a motor. sírok néha:D
én láttam mindkettőt élőben is. ha a gyári trombita lekerül róla szerintem egyik se csúnya. ez a fehér meg gyönyörűűű
Köszi az infókat, árban is a K5 áll közelebb hozzám.
Csak ott a kék színei tényleg kicsit furák, másikból meg kevés van.
ez már? akkor mi tetszik?
a K7 sem lett volna csúnya,de az első lámpája nekem spec rohadtul nem tetszik,számomra azzal el is cseszték az egészet.