Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyakoroljátok ti is ezt az utazási módszert?

Szia!
Rendeződtek a dolgok,már van helye a gépnek....
Szia!

Sajnos nem találtam "szabad" garázst.
Köszkösz
Amúgy grat a géphez így utólag! Fain
Jobbis.A látvány miatt.
Ruhát akarsz venni?
Na nem úgy..... amúgy!
maradok a lányoknál
Lehet tudni az én méretem,vagy méregetnem kell?
Mizsikém!

tutis jó srác.....
Szia!
Vágom a dolgot,amit lentebb K5 ezerre mutattam,az a hootbodies.
Létezik K7re is,de az nem tetszik....
Én itt néztem
Oké,megbeszéltük....
jaja, kell az életveszély...
Sziasztok!
Matrica készítéseket vállalok!
Autora,motorra,bármilyen járművekre,kirakatokba,falra stb.....
Egyénileg méretben,színben,formában!
Kivéve színátmenetes és fényvisszaverős matricákat!
Motor logokat,kínai és Japán jeleket,felíratokat,ábrákat...stb..OLCSÓN!
Ha érdekelj keress bátran!
Képeket esetleg az eddigi munkáimról az adatlapomon megtekinthetsz!:
Msn: gubazoltan15@hotmail.com vagy E-mail: mitozozi@citromail.hu
MINDEN e-MAILRE VÁLASZOLOK!
Üdvözlettel:
Mitozozi
Ilyen volt az enyémen!

http://youtu.be/Qf4HsBgphek
Ha valami nem stimmel az a farokidom. Se a sofőrülés nem passzentos se az üléstakaró bár az lehet csak rosszul van rátéve. De a színe jó. Szerintem.
Sziasztok!Lenne egy kérdésem!Eddig még nem volt Suzuki motorom,de most lehet ilyet veszek,de nem nagyon vágom az évjárat közötti különbségeket.Nézegettem képeket 2003-2004-es GSXR 1000-ről és csak annyi különbséget vettem észre,hogy az oldalidomok alja az egyiknél fekete a másiknál fehér.Létezik olyan,hogy 2003-as évjáratúnak fehár lenne az oldal idom alja?Csak mert majdnem minden képen,amit én láttam az fekete és a 2004-eseknek fehér...
Konkrétan erről a motorról lenne szó.Ez 2003.07.havinak van hírdetve.Azt mondja a tulaj,hogy teljesen gyári mindene,de akkor nem stimmel a színnel valami...Vagy mégis? Előre is köszönöm a segítséget.ÜDV: Sanya
Cső cső Mizsi cimbi! Ez a kipuff amit ide kiraktál az nem Hotbodies! Ez JArdine! Nézegettem mindkettőt,de a Jardinet ajánlották inkább,ez jobb mint a Hotbodies! Nekem ez volt fent a 600-on,nyilván nem a dupla csöves,hanem a sima egyes,de ez amit ide kiraktál az enyém utódja csak az 1000-re! szal ez Jardine! Ha gondolod adok telefonszámot is hozzá. Amikor én vettem,jól körülnéztem és ez az egyén hozta be nekem a legolcsóbban kintről! Voltak vagy 5-en akik jelentkeztek nálam,de ő volt a legolcsóbb. Én a Gp1-et 52-ért vettem még annó! Ennyi volt cakk-pakk,persze ez a dollár árfolyamától függ nagy részben,hogy mennyiért sikerül beszerezned. Amúgy csak akkor ajánlom neked ezt a típust,ha bírod a hangzavart,mert ez kurva hangos! Sokszor zavart már,de nekem alapjába véve bejött! Nem tudom arra mennyire kekeckedősek a rend őrei,de ezt könnyen kiszúrják,ha igen és akkor gebasz van! Szerencsére nekem nem voltak ilyen jellegű problémáim belőle! Amúgy az én véleményem,de most hogy tudok különbséget tenni,hidd el hogy a Yoshival jobban jársz,ha meghagyod! Annyira kifinomultabb,annyira más dimenzió a kettő! Pedig az enyém össze volt hangolva a hatkilóson,meg elektronikát is tettem be mellé,de így is annyira más dimenzió volt mint most az 1000-en a Yoshi! Nem lehet összehasonlítani a kettőt!

http://youtu.be/hBZ2uyPSPqc
Igen, tudok rendelni még. Ha akarod akkor méretre is lehet kérni.
Na figyi, ma nem jó nekem, hétvégén meg utazok el, de ha nem sürgős neked akkor jövő héten ha jössz a plexiért szívesen átszerelem Neked a fékcsövet, addig tudsz szerezni másik csövet...A féknyereg próbát elméletileg ma megoldottam, hoznak nekem egyet próbára. :)
ismét két keréken?
Nem értek hozzá,de bízom benne megoldották volna ha szerelhető lenne.....inkább tekertek rá egy hurkot
Oszi!
Ez a fékcső dolog él még?
Ha szerelhető akkor nem gáz.Akár otthon is megoldható.Ha préselt akkor szerintem új fitting kell ami viszont pénzben nem biztos hogy sokkal olcsóbb a késznél.
Igy ha préselt add el a fenébe és csináltass másikat ha szerelt akkor lehet vágni.