Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

leszolgálta az idejét....
MIért cserélted le a K5-öt?:)
Szia!
Köszi
Nem gondolkodtam még az áron, de amint látom van neked szép rövid karbon yoshi
Ő katalizátorig,vagy leömlőig megy?
Kiváncsi lennék egy fogyasztásra A meg C módban.
Sztem jól látod, ez egy TRC dob.
Gratulálok én is az új motorodhoz Mizsi,tényleg nagyon szép!Legyen legalább annyi örömöd benne mint nekem az enyémben és akkor egész idény alatt vigyorgás lesz
Tudod már,hogy mennyiért válnál meg a kipufogótól?
Jól látom ugye ez egy TRC?
köszkösz
megértelek.gratulálok hozzá. sok balesetmentes km-t hozzá. Énis cserélném........
nem szeretnék itt adatokat közölni,a későbbiekben nem biztos,hogy jó lenne az nekem....érted
semmi fésü
megértelek.sok suzukin yoshi,bodis van.ezek lassan tömegcikkek.kell az egyediség.........bár azok nem biztos hogy adnak plusz loeröt... De gondolom van elég igy is..
szép vas.ebben a szinben nagyon tetszik nekem is.km- mennyi van benne?Esetleg meg van fésülve kicsit?
Nem látszik ott semmi!
Emberünk a kötelező szervizekre elhordta, szerkezetileg semmi gond, viszont egy teljes napig a láncsprét vakargattam róla, a farokidom már el volt szineződve.
Kis cigánykodással kevesebbe került,mint ma a legolcsóbban hirdetett K7
Szép motor látszik rajta, hogy egyben ! Mennyiért sikerült hozzájutnod?
Akkor csakis RACEFIT GROWLER...
http://www.google.hu/images?hl...
én valahogy nem dobok hátast ettől, mondhatni nem tetszik!
ha valakinek esetleg kell,el is boltolhatjuk!
összekötővel van,nem a katalizátorig,hanem a leömlőig megy
kösz haver
yoshi-yoshi....mindenkinek az van,nekem is.....mármár tömegcikk.
szeretem az egyedi dolgokat....
nem rossz választás. bár a yoshi az igazi .de ahogy érzed.
szép a vas Mizsi, grat hozzá, sok szép km-t
Nem is tudom,hogy jobban tetszik e....a K5 1000 nagyon eltalált forma,ami nekem volt a sárga-fekete változat,sárga felnivel,számomra az etalon!
K7.....csak az az ovál első lámpa nem szimpi,de barátkozom vele,és ha belendülök a felnit lekenetem a motor színére /narancs/,úgy lesz számomra az igazi.
Viszont van olajos kuplung,van az a mód kapcsoló /nekem bejön,C állásba tépheted a szarvát ahogy akarod,nem emeli az elejét/
Ezzel kapcsolatban viszont az a meglátásom,hogy eddig nem nagyon kaptál széthajtott blokkal ezrest,mert ember legyen a talpán aki közúton folyamatosan 13.000et pörget,viszont most ezt a K7est halálba lehet forgatni ha használod ezt butító kapcsolót.
http://www.roadandride.hu/inde...

Akkor ez most nem is azazaz? Mert én már neveztem is rá....aztán lehet ,hogy csak én leszek?
13.-án este MERSZ lesz, ahova megyek!
Szia atix83!
Mikor és Hová?
Néztem a Hungaroring esemény naptárát de nem láttam 13.-ára semmit!
Pontos infót kérünk, MINDENKI!
Betyár gép. Jobban tetszik mint a K5?
Hát 70-ért inkább valami fasza Yoshi, ne két csődarabot vegyél...
ilyen lett a választás,de pufogó nem ilyen,és lehet ilyet szeretnék....
nem olcsó,kb 70ezer forint amire a kezemben van a két hajlított cső