Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én már emlitettem neki korábban.
Nemértek hozzá,csak azt az árat mondtam,amit a recéék is reálisnak gondoltak!
szerintem is, de mondj neki 120-at, hadd alkudjon egy tizest....
Szia Kriszti!
Én se csodálkozok már semmin.De ne hagyd magad a biztosítóval szemben se.Ha kell balhézni kell velük.A juszt témát pedig gondold meg,kérdezd meg a többiek véleményét is.
Kitartás!
Bonobo
Szeva papa!

Olvastam!Jó a vasárnap!
nekem ?
szerintem / de ti döntsétek el / reális a száz e. Ft
Csákó! írtam a wiwre
Mondj neki többet, ha már nem klubbtag.....az új ára most 215.000.
hívd fel őket, Recét nem tudom, olvassa-e.
Steve, Rece!

Vasárnapra le tudnátok szedni a Laca motorjáról a kiput?Lenne rá 1 tutti vevő,és már vasárnap jönne érte!Ha nem,hoznak magukkal szerszámot,és megoldják ők.
Holnap még hívlak titeket.

Üdv Syrus!
kizárt dolog mert nem tudom
átalakítani
De bejött a V2. A 650-es igen,a 1000-res már nem annyira! Majd inkább elmesélem a részleteket!
A tel.számomat megtalálod az adataimnál.
Sziaaztok!

Kriszti én tudok egy vevőt a kipura,csak az árát kéne tudnom!(a többiek 100-ra saccolták?)
Már vasárnap vinné!
Ok. NFeri! Valamelyik nap.Hogyhogy az 1000-est lecserélted a 600-ra? Nem jött be a V2?
Szia Bonobo!
Én lassan már semmin nem fogok fennakadni.Nagyon nehéz már az egész ügy,pedig még hol a vége?De alig várom ,hogy a papír a kezemben legyen.Igaz az még jó pár hét.A motoros rendőrök oktattak ki,hogy ezt ki lehettett volna védeni.(ezeknek azt kívánnám,hogy kerüljenek hasonló szituációba)
Az életbiztosítás sem fizet addig amíg nincs a kezemben egy olyan papír,hogy volt-e véralkohol vízsgálat,vagy sem.Ezt tegyétek zsebre.
Szia Acapulco!
Semmi akadálya,hogy összefussunk! Sőt gurulhatnánk is egy kanyart!Most úgyis jobban ráérek,mivel
az éves szabadságomat töltöm............ kb.2 hónapig!
Ezt Én is tanúsíthatom! AGSR-em a harmadik motorom amit tőlük vettem 3 éven belül! És nekem is engedtek alkudni!
Szia Kriszti!
Szasztok Srácok!
Döbbenet amit most olvasok .Ezek után már lassan nem merek közlekedni csak lépésben!És még akkor sem biztos....Nem tudjátok véletelenül,hogy a Juszt Lacinak megy még a műsora?A TV ügyvéde?Szerintem az ügy lezárása után megéri egy kört futni nála.A gsr klán szereplésével hátha fellehetne hívni az emberek figyelmét a sok ilyen esetre!
Kriszti ne add fel!
Igen,én is ott vettem,sok kereskedő meglátogatása után.
Black Motors. Korrektek, gyorsak, és engednek alkudni...nekem:))
Aha,a SB-ba is olyan tesztmotort adtak,amelyiknek fordítví volt felrakva a hátsó gumija.
full-gas? erről kérdezd Ginot, Ő dicshimnuszokat tud róluk zengeni :)
aha, tök világos. zárjuk le az ügyet, hozzunk döntést, aztán nézzük meg a szakvéleményt...
Nem tudom,engem egy hosszú hajú fószer próbált oktatni. Nekem az ilyen stílus nem jön be. Máshol is kapni cuccokat. Ennél nagyobbat,már csak a Bp-i Full-Gas-ban csalódtam,amikor venni akartam GSR-t. Szombati nap,bementem,ráértem. 45 perce voltam bennt ,mire odajött a gyerek,hogy segíthet-e.Hm. A szerelőjük szerint meg szivárgott a fél éves robogóm telójából az olaj. Csak az zsíros teló volt.