Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Részben igaz. Valóban munkát keresek, és jogász voltam, de négy éve szerkesztő-újságíróként dolgoztam márciusig, amikor is megszűnt a munkahelyem. Nagyon kellene most a pénz, viszont úgy érzem, jelen lelkiállapotban képtelen lennék dolgozni. Én nem az a típus vagyok, aki a munkába tud feledkezni, ha komoly bánata van. Persze azért érdekel minden lehetőség, ha van...
zsuzsi, azt jól tudom, hogy jogász vagy és munkát keresel éppen?
amelyikkel elütöttek az is mattfekete volt.........
Igen, az a baj, hogy azt sem tudom, hogy emésztem meg, hogy ma nem jön haza, ahogy mindennap, de amikor ez már sokadszor így lesz, az egyre nehezebb lesz... Még sokáig...
Remélem több fekete GSR már nincs,mert nekem úgy tűnik,hogy el vannak átkozva.Vagy nem tudom,de azt igen,hogy nem hoz szerencsét.
Pedig majd ha meglátjátok a mienk ehez képest nincs is összetörve.
Szia Bonobo!
Köszönök szépen neked mindent.Elhiheted,hogy mindent megpróbálok jól csinálni és mindenre odafigyelni,de sokszor nem olyan könnyű.köszi a biztatást.Egyenlőre nem találok szavakat,mert ismertem szegény Blacknet-et voltam én is még vele turázni.És még előttem van,ahogy bejöttek a Ginoval és ő is velem sírt éspróbált vígasztalni,és mondta,hogy elhiszi,hogy mit érzek és most ittvan...
Olyan hihetetlen ez az egész.Igaz mi már a Lacát eltemettük,de még sokszor azt várom,hogy mikor lép be az ajtón.Ez az amin az ember egy életen keresztül nem tudja átlépni és akárki akármit mond nem is olyan egyszerű.
Szia Kriszti!
Úgy hallottam az öregtől,hogy megvan a vizsgád! Gratula!Ilyen körülmények között a földig kell hajolnom tiszteletem jeléül.Remélem minnél előbb megkapod a papírokat is.Ebben a szemét üzleti világban pedig nagyon vigyázz magadra!Csak ilyen határozottan és ügyesen mint eddig.
Gratula mégegyszer!
Bonobo
Szia Kriszti!
Szasztok srácok!
Tudjátok,hogy nem vagyok motoros,de ez már nekem is sok még kívül állóként is.Sajnos ettől a szomorú eset kivizsgálásától sem várok semmi "jót"!
Egyre erősödik bennem a gondolat,hogy a média irányába kell mozdulni.Ezt már nem szabad hagyni,hogy mindent a motorosok nyakába varjanak.Nap mint nap járom az utakat és döbbenet amiket látok.VALAMIT TENNI KELL!

Kriszti remélem jól vagytok a lurkókkal eggyütt.
Bonobo
Köszönöm mindenkinek tényleg, és a képeket is, ezeket én most látom először...
Szia Zsuzsi!
Most olvastam soraidat.Döbbenet!Ugyan nem ismertem a párodat,csak innen az oldalról,de így is
Őszinte részvétemet kívánom és nagyon sok erőt és kitartást.
Bonobo
Szia Zsuzsi!

Fogadd őszinte részvétünket!
Bocsáss meg, de nem találok szavakat,egyszerüen felfoghatatlan szmunkra.
Fájó szívell búcsúzunk tőled!
Öszinte részvétem Zsuzsi!
Nem hiszem el... egyszerüen képtelen vagyok....
Ott voltam a boltban mikor átvette a motorját, láttam a szemében az örömöt a boldogságot. Emlékszem én mondtam neki ezt a fórumot....... az első közös túránk........................
és most nincs tovább..................

A szívem szakad ketté
Őszinte részvétem Ez már ez már felfoghatatlan...
Én nem ismerek közületek senkit.
De sokszor beleolvastam a topicba és hozzá is szóltam párszor.
Olyan érzésem van, mintha az elmúlt hónapokban minden második héten történne itt egy tragédia. Sajnálom. Ez már ijesztő és szörnyű.
Őszinte részvétem mindkinek. Laca családjának és Blacknet családjának is, meg ha jól tudom volt még egy srác. Sok erőt és kitartást kívánok nekik és a barátaiknak. Tudom milyen, vesztettem már el motoros baráto(ka)t, segítsétek a barátaitokat és családjukat!
Üdv,
Zema
Oszinte reszvetem. Borzaszto!
Én speciál nem hiszek az ilyen dolgokban , de valami borzasztó hogy az idén már ő a 4-ik közölünk ...
Öszinte részvétem!

Sajnálom és szerintem is megvan átkozva a Klán !

Vigyázzatok magatokra!
Dody
Bár soha nem találkoztam vele személyesen.

Zsuzsi fogadd ŐSZÍNTE RÉSZVÉTEM!
Sziasztok, most értem vissza. A holmijaiért már nem tudtam bejutni, pénteken 4 után senki sem volt ott... Viszont megtaláltam a helyszínt... A 6-oson, egy Harbor Park nevű céghez van ott leágazás, a mások oldalon valami homokbánya. Van még egy csomó törmelék az út mellett, az úton foltok, a szalagkorlát meghajolva... Megtaláltuk a motorriasztójának a távvezérlőjét, összeégve... Nyílegyenes út, nem tudom, mi történhetett, hogy szemből jött-e az autó, vagy kihajtott a mellékútról. Ha az utóbbi, akkor egyértelműen ő a vétkes. Szemből meg nem hiszem, hogy jött, mert akkor valahogy nem így sodródott volna a motor, ahogy a nyomok mutatják, de többet talán hétfőn tudok. Már most borzasztóan hiányzik :( Ahogy Gino is írta, nagyon nehéz élete volt, mostanra végre egyenesbe jött minden téren. Egzisztenciálisan egyértelműen magának köszönheti, amit elért, és az nem kevés volt, és amióta egy éve megismerkedtünk, a másik felünket is megtaláltuk a másikban... Két hét ismeretség után már a közös jövőt terveztük, amit részben meg is valósítottunk. Most jöhetett volna a baba... :(
Beírtam oda egy kommentet, olvasd el.
Úristen! Ilyen nincs! Ezt már nem képes bevenni az agyam

Őszinte részvétem a családnak!
Részvétem..
Részvétem... ez valami rossz álom lehet ami mostanában történik...
Pedig sok ilyen!
Az általánosító és motorosak gyűlölő emberek, mind sunyi, intelligenciával nem rendelkező büdös férgek!
Azt azért tegyük hozzá, hogy ezt elősegíti a szintén motorosok ellen lévő MÉDIA is!
10-ből 9 esetben az autós a hibás, de a média mégis ki tudja forgatni úgy, hogy mindig, minden baleset a motorosok miatt történik!
Média=