Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

yoshimura. Kriszti mond árat rá.
milyen kipu lesz itt eladó ? gyári ? mennyi ?
dehogy, az megy fel a motorra, a másik ki és azt elpasszoljuk.

Gino, valami büdös az ügyben engem nagyon erőszakosan állítottak le, ma a főnököm fingatott meg.
Menjenek már a ................ oda!

Méghogy a Laci volt rutintalan?
Talán elsőbbséget kellett volna adnia a nőnek!
De legalábbis a kiszámíthatatlanságával nem veszélyeztetni! (hirtelen fékezés, irányváltoztatás)
Mostanában az egyértelmű szituációk mind ellenkezőleg nyerne"igazságot".
Az én esetem, BlackNeté ....stb. Áááááááááááááááá...............
Csáá,most akkor fölöslegesen küldtem fel a kipumat?
Sajnos a Lacára gondoltak.

Kriszti, sajnos úgy néz ki van egy kis gebasz, és nem tudom átvenni a kipuffot, úgyhogy dobjátok fel eladásra a fórumra. Majd elmesélem mi van, de nem telefonban. Remélem nem utálsz nagyon.
Ülj rá vissza!
Nekem is volt tegnap majdnem egy perkóm,de odanéztem ahova kellett és így nem mentem bele a szemből érkezőbe!Magyarán mondva nem blokkoltam le a szituban.
Pedig nem is állatkodtam
Hamar feladtad, nem tettél meg mindent.......
Azért 130-nál gyorsan történnek az események, sokmindenre nincs időd.
Kösz az együttérzést !
Még nem volt erőm gondolkodni az újjáépítés költségein , a motorkámat sem bírtam megnézni a garázsba , csak a baleset után vetettem rá egy-két pillantást.
A viccet jól bííírom :)))
Sokat kondolkodtam hogy mi lehetett de úgy érzem birkóztam a végsőkig vele, mindig az van a fejembe hogy hamar adtam fel és nem tettem meg mindent hogy ne essek el . Mind1 szerintem jó kis lecke volt a beöltözést tekintve. Ja és egy cseppet sem gondolkodtam azon hogy eladjam , már várom hogy felépüljünk és gooo :)
Üdv Nabo
Vigipapa, vigipapa, jelkezz, jelkezz!
Sziasztok.
Kriszti,Mármint a nő részéről,UGYE?
Szia Kriszti!

Kinek a rutintalansága?
Szia!

Nemáááá! Ez vicc!Méghogy rutintalan vezetés,vagy a NŐRE gondoltak?
Ez mit jelent?
sziasztok!
az igazságügyi szerint a baleset rutintalan vezetés miatt történt.
szerintem nem gyári kb 22.000 ft volt a tartóval együtt ! nagyon ajánlom ! jó a szélvédelem és a bogarakat is jól kiszüri a müszerfalról .
Úh haver,nagyon sajnálom! Kívánom,hogy hamar összefoltozzanak,és a motort is! A farokidom a leghúzósabb,50 valahány ezer. Szerintem szerezz valami havertól betétlapot,ha nincs casco.Üdv.
Hellósztok! Abolcskei:milyen plexi van a motorodon?Gyári,vagy utángyártott? Üdv.
értem én a tréfát
Csak Lehet nabo-nak nem esik jól most a fekete humor...
Tudom, csak ércelődtem........ nézzétek el!
Tökmindegy hol ment és mennyivel, az útfelmarás 5km/h-nál is ledob a motorról. Nem járt volna így ha jó az út..
Ejj, nabo!

Az autópályán van útfelmarás? Ott szabad csak 130 km/h -val menni, nem?
Én mindig beöltözöm és nem érdekel, ha folyik rólam a víz és büdös leszek....
De legalább annyit megtettem, hogy felvettem a ruhát!

Jobbulást neked nabo és a kutyulidnak is!
jobbulást mind kettőtöknek !
Basszus!
Hát ez nagyon nem jó hír, őszintén sajnálom ahogy jártál. Jobbulást Neked is és a vasnak is.
Sziasztok
Rossz hír ,rontom a statisztikát.
A minap eldobtam a gsr-emet , 130km/h , tök egyenes út , útfelmarás , motor eleje beráz , és mint1 40m csúszás után tértem magamhoz. Nem lett komolyabb bajom csak a bőröm hiányzik itt ott. A bering kabátom leégett rólam . A kesztű pedig megúszta a zsebembe, ugyanez nem mondható el a kézfejemről ahol ín-ig lejött a bőr ( tanulság hogy akármilyen meleg van tessék beöltözni ).
Szerencsémre a motor is csak csúszott és nem pörgött így pár elemcserével olajdeklivel stb megúszom.
Balesetmentes közlekedést !
Üdv Nabo
Hali!
Na végre 1 környékbeli motoros és nem is gsrfan.......
Gyere csinálok helyet a száműzöttek közt