Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Főleg a 4 gyertya!
mármint a pálya vagy a gép? szerintem a pályák kisgépekkel nem veszélyesek. e-ringet sokan szídják h para, meg csuszik az aszfalt. én a 125össel nem tapasztaltam még. kakucs meg a leggyilkosabb. annyit mozogsz h remegő lábakkal szállsz le mint egy hüye. de oda nem való a nagygép. volt 1 ezres gixer aki kénytelen volt elengedeni a 25ösöket.
6kilóssal tudsz menni eringen, de hidd el ha meglesz a gép, utána már annyira nem fog érdekelni a kakucsring, mert pl. a hringen teljesen más perspektívából fogod látni az egész pályázást.

én amúgy ezzel úgy vagyok és osztom BakondiG véleményét, hogy full respect annak a lánynak aki motorozik. Mindig is "tiszteltem" azokat a csajokat akik ráülnek, tanulnak, fejlődnek.
Szóval csak így tovább!
De nem veszelyes?
egyébként lesz japán haccázas majd, csak nem tom megtartsam-e mellé a mostanit, mert a kispályákra (ering-kakucs) meg jó!
hring.
ez valszeg a vasárnapi motorozás volt.
az erre van, hogy az össznép felmegy, mindegy hogy tud és mindegy milyen gépe van. Ezért általában ott mennek a kezdők. ezzel nincs gond.
Mi a csütörtöki időrend szerinti napokról beszélünk, ahol elvileg 3 kategória van.
Néha járok arra, meglehet Bár nekem a legjobb, mert egyedülálló a motorom, nincs még egy ilyen a városban, könnyen felismerető
hol láttál engem?:)
Mert neked szikrazik minden...
kawagirl megmondta a tutit!

Így van!
Amúgy téged már párszor láttalak a szentendrein csillaghegy felé. az lehet?
Amelyik nyílt napon voltam Ginóval, nem tettek különbséget motor és motor között. Örültem volna én is annak, ha lassabb csoportba kerülök, de ennek ellenér úgy érzem, hogy viszonylag jól mentünk és nem tartottunk fel senkit. Azzal egyetértek, hogy GSR -el ne menjen az ember fel a gyors csoporttal a pályára, de nem mindig kivitelezhető ez, sajnos.
Én nem így kanyarodom....
Hat es en?
jah,
bencce gyerek jól megy már láttam, csak japán gép kellene alá...!
Bence, Zema: jó ezt nem tudtam, hogy milyen csoportben ment. Ebben az esetben, tényleg jobb lett volna, ha a lassúban próbálkozik.
De még mindig jobbb, mintha ugyanezt csinálná a közúton... Akik meg nagy pályamenők, ki tudják kerülni (csak ne kacskaringózzon, meg ne váltson irtelen iveket a pályán) (Azért felfogtam, meg értem is Zema szavait, hoyg ez igy is veszélyes)
Itt a pont!
Akkor menjen a lassu csoportban. Ott hasonlo sebesseggel mennek az emberek. nem +-100!
nekem még az egyenesben is leér a csizmám ha lerakom az orrát a földre...
ennyi.respect
Kawagirl-t meg igy is csodaljuk, hogy motorozik. Pedig no, pedig utaskent esett ha jol emlekszem.
Szoval batran!
az azért van mert rosszul tartod. spiccel tessék menni:)
24148-as hozzászólásomat olvasd el blacknet, ok?
Kurva ideges leszek, ha egy ilyen szerencsétlen üti ki az R1-et, mert ő éppen tanulgat a gyors csoportban!
de ha valaki ezzel a kanyarodással a gyors csoportban megy akkor az nem nevetséges szerinted?