Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Merre van a motorod?
na, gyalogos lettem megint. De csak egy napra
A hétvégén a Mecsekben voltunk, nagyon király kanyargós, jó minőségű utakkal, nagyon állat volt Rengeteget tanultam kanyartechnikából.
Vasárnap voltam az ERSTE motorosiskolában, elég érdekes volt, és utána felengedtek minket a ringre, de nem engedtek gyorsan menni, pedig tudtam volna
kykee !? jut eszembe : dody bátyó merre jár mostaniban hogy már be sem köszön nekünk ?
Szeretnéd a Kykeet? Nem adom!
lekérés van ?
...nem szejetem, olyan nevetséges... akkor már inkább az igazi klasszikusok... mondjuk egy bécsi keringő...
Dehooooooooogy... nincs az a kispad...
Senki ne merje bántani a Zsebyt!
és én,már kispadon vagyok?
Lassúúúzzzzúúúúnnkk!
Akkor ezt is értékelni fogod talán... (ha nem jobban)
nem mindenki előz olyan háry jános módra
...szeretlek...
tudom, csak már nem játszák a scooter break it up-ot sehol...
Lassúzni olyan romantikus...
hééé,
én nem oktattam ki senki. nem kell minden szúrkálódást felvenni. de ezt már megbeszéltük. én azokra céloztam akik a gyors csoportban lassúznak, ebben meg is egyeztünk. meg aztán én is kezdő vagyok, meg félek a pályán és nem is megyek, meg a gázt se húzom. Nem vagyok én tanár...
Zema!
A kioktatás után esetleg valami oktatásra is hajlandó lennél? Mert biztos vagyok benne hogy a ringre járók közül még azok is kíváncsiak lennének a tanácsaidra akik már lapon szikráztatják a tansapkájukat is...
szerintem világos hogy minden hozzászólóra
most nem kezdek el okoskodni h mire is való a kormánysúly, a lényeg h ne motorozz a határon.
tudod mikor a gsr-esek lapon szikrázva előznek meg sportmotorokat...
Nem erőltetem, de muszáj. Munkába be kell járni, a súly meg még nincs legyártva
gyerekek, a kormánysúly nélkül ne erőltessétek a motorozást, meg a szikráztatást, mert csúnya vége lehet.
Addigra elmúlik hazaérkezéskor az első a motor vasra verése