Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nabo: neked pedig jobbulást.
Sajnálom, de azt kell mondanom, hogy teljesen egyetértek!
Hát bazz..., erre kell már megint feljönnöm?
Sziasztok egyébként!

A faszom kivan az igazságszolgáltatással. Hogy a retkesbe lehetett a Laca a hibás, ha elé kanyarodtak ki? Hogyan lehet megkerülni egy töketlenkedő autóst? Az agyam eldobom. Bazzz..., ha ez az igazságszolgáltatás, ezek után lopni, csalni és hazudni fogok. Baszódjon meg ez a kibaszott ország a rohadt korrupciójával együtt. Hogy az átlagembernek nincs joga semmihez és akkor még a vétlent hozzák ki bűnösnek? Hihetetlen, hogy mit meg nem mernek tenni ebben a szarkupac országban. Le kellene már vágni azt a rohadt fejet, és akkor talán nem bűzlene ez az egész. Bocsánat, csak egy kicsit tele lett a puttonyom az igazságszolgáltatással.

Semmi jóval nem tudlak biztatni Kriszti! Talán tényleg igazságügyi szakértőt kellene az ügybe bevenni, csak akkor is ott van az, hogy évekig elhúzódhat egy polgári-peres eljárás.

Hánynom kell ettől az országtól, ami a szülőföldem. Sajnálom, hogy így kell vélekednem róla.
Mindnekinél van 1el nagyobb...
Tudni kellene hogy milyen szinten van az övé....
Sajnos nekem is úgy tűnik
Sziasztok!
Ahogy olvasom Laca halálával a fejleményeket, meg Maci lebaszását a főnökétől, nekem az jön le hogy a vétkes csajnak van valami nagyfejes csókosa a yard-on. Ne legyen igazam, de nekem ez jön le...
Ezt a nagy szemetseget... az a kib*aszott nagy rutinsag, hogy kihajt valaki egy vedett utvonalra, meg sem gyozodve arrol, hogy at tud-e menni a tuloldalra... ezt mar komolyan nem tudom felfogni... a vegen kihozzak, hogy Laca szandekosan ment neki es meg ti fizettek karteritest a nonek... ha valaki hibazik, mi a szarert nem tudja vallalni a felelosseget?
Köszönöm.És biztos nem hagyom annyiba .Főleg az Ő emléke miatt.Nem ezt érdemli,mert nem hülyeségből volt vezetéstechnika képzésen is.
Sajnos a mai világba ez van.Mióta meghalt annyi rosszat átéltem,hogy elmesélni is hosszú.Mais azért fentvoltam a Merényi korházban,hogy kaptam egy fax számot,hogyha a bíztosíto akar valamit azt hívatalosan kérjék ki tőlük.De tegnap meg azt mondták,hogy menjek fel 8-ra és kiadják a papírt ami nekem kell.
Nagyon sajnálom Kriszti, és remélem nem hagyod annyiban!
Akkor rugjuk p...án a nénit, és utána azt mondjuk, hogy rutintalan volt, mert nem tudott védekezni?!
Ma megint szembesültem az igazságszolgáltatással, és már nagyon tele van a tököm azzal, ami ebben az országban folyik.Akinek van pénze az király, akinek nincs azt meg eltapossák...
Azt mondták,hogy a megállapított sebesség 90-en és onnan kezdett el lassítani,csak ő volt a rutintalan,hogy nem tudta a nő autóját megkerülni.
Sajnos azt kell mondanom,hogy tetű egy országban élünk!Ami itt megy az ............. inkább nem is folytatom !

Maci: Te voltál tegnap a Black Motors-nál? Olyan ismerősnek tűntél,de csak késöbb jöttem rá hogy honnan!
Rutintalan vezetes? Mi a f!sz van itt? Foutvonalon ment normalis sebesseggel es kimentek ele... Ha elutok a zebran egy gyalogost, akkor rafoghatom, hogy rutintalan gyalogos? Es meguszom kovetkezmenyek nelkul?
Ez felháborító, és vérlázító!Ilyet még nem b@szt@am!
Fel tudsz jönni msn-re?
Szia Maci!
Nem utállak,csak egyenlőre nem értem,mert nem mondtad telefonon,hogy baj van.De majd elmondod ha akarod.
abolcskei, minek neked gyári kipuff?
persze. A nagykönyv szerint be kellett volna mennie az árokba, és eldobni a motort. Az más kérdés, hogy ilyenről még nem hallottam.
Sziasztok!
Az egészről még csak szóban értesítettek.(de alig várom,hogy a papír is a kezemben legyek és menjek az ügyvédhez).Azt mondták,hogy ezt a helyzetet egy rutinos soför megoldotta volna.
jól.
Elkezdtem gondolkodni rajta, jó-e nekem ez a munkahely. Nem akarok ilyen helyen dolgozni, ahol ezek mennek.
Sziasztok. Ez tényleg felháborító! De mást tényleg nem lehet csinálni, csak beleőrűlni a tehetetlenségbe. Gondolom a nő így még csak büntetést sem kap. Mert nem őt hozták ki hibásnak. Jól gondolom Maci?
Igazságügy: könnyű volt arra kenni a dolgot, aki már nem tud védekezni, ugye? Tetvek...
ja én a tiédre gondoltam !
ezt a köcsögséget hogy a kúrva anyjukat baszkodják szájba egy penészes fasszal!Ilyet.megörülök az igazságtalanságtól.
Már nem is merek ütközni még akkor sem ha ott sem vagyok,mert akkor is engem hoznának ki hibásnak?Akkor mi a ferde fasznak a rendőrség, meg ez az egész büdös szinház?
Nem is mozdulok ki többet otthonról.Tetves egy fasszopó ország.Remélem mindenki olvassa ezt most!
Biztos neki is van valami magas ismeretsége..... Sajnálatos, hogy így dőlnek el ügyek!
Talán mégis fel kéne kéri, független igazságügyi szakértőt, ami sajnos pénzbe kerül, de ha rendesen megcsinálja utána sok-sokmindent lehet perelni.....