Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Én is támogatom, hogy a média tükrözze a valóságot, de Maci!
Te talán tisztában vagy azzal és talán értesz is hozzá, hogy hol tart az ügy és érdemes-e.



A Magyar Televízió hétfőnként, 20 órakor jelentkező fogyasztóvédelmi műsora
Szerkesztőség: MTV TV ügyvédje
1054 Bp., Szabadság tér 17.
Adás alatt élő és adások közt hangüzenet szolgáltatással működő számunk (06/30)30-30-930
E-mail.:ateveugyvedje@mtv.hu
Hello,sziasztok!
Látom forr a vére mindenkinek ettől a fasszopó igazságtalánságtól!
TV kell ide a kúrva anyjukat!ELEGEM VAN EBBŐL!
Igazi rohadt teves kis köcsög leszek és mindent megcsinálok amit csak lehet!Ha ezeknek lehet akkor nekem miért nem.Példamutatás az van,hát rajta!
Köszönöm Neked is!
Ügyvédem már van.Nagyon nehéz és hosszú időszak előtt állunk.
ivecosné: Igy ismeretlenul is nagyon sok kitartast kivanok! Minden tiszteletem a tied!
Velemenyem szerint ami csak van, azzal kell tamadni a biztositot. Ugyved, media, barmi ami eszedbe jut.
Az a baj, hogy ha lezarul a hivatalos ugy, akkor a vetlen resztvevo nem kapja meg a vegso hatarozatota csak egy tajekoztatot kap amiben leirjak, hogy van ilyen. Hatarozat nelkul meg nem fizetnek! Legalabbis en igy jartam. Mindenfele embereket kuldenek, hogy irj ala ezt- azt. Beszelj ugyveddel!
Megegyszer kitartas kivanok neked!
Oszinte reszvetem!
/BakondiG
Elhiszem, hogy milyen iszonyatosan rossz lehet neked és nekik!
Könnyen leírt szavaknak tűnnek, amivel bíztatunk téged nap, mint nap. Ő értük bírnod kell!
Minden elismerésem irántad!
Ezt még nehezíti, a baleset körül kialakult igazságtalanság. Szerintem is megéri a médiához (is) fordulni!
köszi
Szia Krisztina!

Ami csak lehet az ügyről és a kezedben lesz, akkor felvesszük a szakértővel a kapcsolatot!
Jó reggelt!
Jó reggelt az ide látogatóknak!

Miért emeltél ki?
Jó reggelt mindenkinek ! Ginonak is !
a profilomba találsz róla !
Syrus köszi!És nem is kell a szádból ...... csinálni.
Sziasztok!
Gino!Lehet,hogy élni fogok vele,mert ezt nem hagym úgysem.Egyébként néha már úgy érzem,hogy nem bírom tovább.Főleg mikor a 2 nagyfiam beszélgetését hallom,és ők engem nem látnak,a szívem szakad meg értük,hogy bennük mi játszodhat le.
Muszáj bírni idegzettel! Persze könnyelműen hangzik, de tapasztalatból beszélek.
Nekünk az elején azt mondta az ügyvédünk, hogy egy ilyen ügy 3-4 évig is eltarthat. Nem akartam elhinni..., de ahogy telik az idő egyre inkább elhiszem. Sajna, de ez van!
A mi estünkben nem az ügy lezárása volt a hosszadalmas, abban nagyon korrekt volt mindenki, hanem ami utána következik. A biztosító ,a TB, a ... és még sorolhatnám. És még hol lesz a vége?
Bocsika, de lépnem kell.
Jó éjt Mindenkinek!
Szia Kriszti!

Szóhoz sem jutok......
Legszívesebben egy iszonyatos nagyot ordítanék!

Én ismerek egy Igazságügyi Gépjárműszakértőt, aki nagyon elismert és sokszor aláfűtött már a rendőrségi szakértőknek....
Profi!
A becsület végett is érdemes lenne megnézetni az ügyet, hogy mit mond rá!
Persze, előbb legyen minden papír a kezedben, ha lehet a balesetről még helyszínrajz is. Ezt lehet be kell menni és kifénymásoltatni, de megéri...

Ha érdekel, üzenj és megbeszéljük vele a találkozót! Gyöngyösön lakik.

Puszi, szia!
Szia abolcseki!
Dobnál fel a fórumra egy első képet a mocidról?
Plexi engem is érdekelne.
Köszi
Szia!
Mert gondolom ha van a vérben alkohol, akkor azért már nem fizetnek, legyen akármilyen baleset is. Ez valamilyen szinten érthető is , a szomorú az, hogy a szakvéleményt nem nézhetik meg ezek szerint, míg az ügy le nem zárul.
A vélményedet nyugodtan írd le. Nem Te vagy az egyedüli, akiknek egyre kevésbé szimpatikusak a magyar törvények és az egész jogrendszer. Idegzet télleg kell hozzá, csak kérdés kinek meddig bírja...
Sziasztok!
Szia Kriszti!

Nekem du-án mesélte Kriszti, hogy mik az újabb fejlemények Laci balesetével kapcsolatban. Hát.... először azt hittem rosszul hallok. Totál kiakadtam rajta és van egy véleményem, amit inkább nem írnék le..... Valahogy én nem értek egyet a nyakatekert magyar törvényekkel (némelyikkel).
Kriszti légy nagyon erős és ne hagyd magad! Ha valaki akkor az én családom tudja, hogy mit kell végigcsinálnia az embernek egy ilyen ügyben. Nem egyszerű és kell hozzá idegzet.
A biztosítónak a nyakára kell járni. Ők csak a havi részleteket szeretik bezsebelni (tisztelet a kivételnek). Ha nekik kell fizetni, az már nem megy olyan egyszerűen. Ha a kötvény kiterjed a baleseti halálra is, akkor nem értem, hogy miért kell a véralkoholosdi című történet?
Okés, köszi, ennek örülök. Akkor még hívlak ezzel kapcsolatban
óóó, Te Bill Gates, Te... előőőőzmény :)
ja, akkor ok. De Kriszti még bólintson rá. Nekem annyi lett volna, de én én vagyok, nem más. Vagy más vagyok énként máskor máshol és másvalaki személyiségeként látom ahogy én magam irányítok másokat?
teljessen igazad van , a k.p.-s vevőt tisztelni kell !
Ez tutti!
Én már nem fogok segget csinálni a számból!