Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tutis a mi vezerunk!
Mindkettő elől vagy az egyik hátul?
...és két farka van... (Borsó örömére )
Majd azt mondom hogy az egy egyedi egyhengeres sornégyes motor volt, úgyhogy az eszmei ára nagyon magas lesz
Zema maga az ordog!
ne kezdd, mert Borsó bennem látja az ördögöt, aki Gino-t kitiltotta a pályákról...!
Nem baj ha eldobod, mert rafogod a mogotted levore es o majd kifizeti!
Lehet nekem is venni kéne vagy 5 TZ-t és akkor nem zavarna hogyha elbodnám a vasat..
Bár inkább kihagyom..
tutis a nagy meselo, tutis a mi vezerunk!
azt ne felejtsd el azért, hogy ha ő eldobja, akkor 100,000-ért vesz egy újat, míg te annyiból veszel a fejidomra egy plexit...
A lapon forduláshoz szeretnék egy sztorit mesélni. Nem olyan régen kint voltunk a kakucsringen. A pálya rövid, kanyargós, inkább supermoto-soknak meg gokartosoknak való. Tudtam hogy a supermotosok levernek, de felmentem egy kicsit döntögetni, hagy fogyjon a majrécsík. (akkor még volt, 1 hónapos volt a motor).
Volt ott egy srác TZ-vel. Na mondom legalább lesz kit leelőznöm, nem leszek a legrosszabb. Viszont amikor felmentünk a pályára, leesett a vigyor az arcomról. A TZ-s srác mindenkit lealázott, nemhogy engem, hanem az összes szupermotort is. Akkorákat döntött hgy csak lestem. A kanyarsebessége neki volt a legnagyobb így. Úgyhogy nem csak azt kell nézni hogy milyen motorod van, sokminden befolyásoló tényező. Maga a kanyar hossza is az egyik legfontosabb. De a legfontosabb szerintem a technikai tudás...
GINO ! ezt mindig is tudtuk ! csak az okoskodásban vagy menő !
tényleg?
én azt hittem h r6r alacsonyabb.
A 2005 R6 alacsony, de a 2006 R6R már magas!
Sziasztok!

Ha valaki esetleg gyertyacsere előtt áll, van 4db NGK Iridium IX-em, GSR600-GSX-R 600ba is jó. 15ezerért odaadom.
mail: tuzharcos kukac freemail.hu
82.5 cm asszem. A K6-os 600as gixer ülésmagassága 81 cm. Na és ennél alacsonyabb spotmoci nincsen, csak a Ducati 78 cm-rel (749). De ez ÁLOM
r6 nagyon alacsony.
Majd ha "nagy" leszek Lányos dumával jövök: alacsony vagyok, a nagyobb gépekről nem ér le a lábam... Lehet, hoyg álom marad, vagy csináltatk egy nagy protektoros patacipőt
Egyelőre jó ez a gép, ami van
mi van a 636 projekttel?
láttam az adatlapodon...
Menni? Talán később, jövőre... egyszer...
Kawa kupa is lesz, aztán vannak barátaim, és szurkolok Imádom a versenyeket
Tavaly volt egy hirtelen összehozott 1000 ccm-es verseny, bámilyen géppel lehetett menni, a pályanap lezárásaképpen. Uuuh, azt a hangot...
Az nincs kozel!
tudsz élni! mész is vagy csak nézelődsz?
akkor majd összehozunk vmi csapatást!
Pannoniaringen leszek pénteken
ez a beszéd.
akkor hétvégén támadáááás!
vagy péntek ring!
Nekem a 7köznap a melóm miatt elég necces. A 7vége okés szokott lenni