Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem menjetek!
most nézem, h csak tutis (végül is aki nem a vezérünk) tartja magát a gsr-esek közül, lehet h át kell költöznünk egy másik topicba lassan...
nah látod,
kitettem magamért. most már mehetünk motorozni. Majd vhogy felszívom magam, hogy tudjalak követni.
hát ilyet még nem mondtak rá
Hat ez nagyon ott van!
Kawagirl: Gondolom meg nem hallottad!
remélem az jön...!
YODA mesterre...!
Nem tudom, de gondolom valami hatalmas poén jön....
Kawagirl, a képeid között a kutyád ezzel a türcsivel tudod kire hasonlít?
MI az hogy lesz benne? CSAK az lesz benne
GP-SR lesz a neve....
Azért, mert TI nem tudjátk tartani az ÉN tempómat.
KAWAGIRL?
Meg nem erositett hirek szerint lesz benne GSR is!
én se tudom.
KAWAGIRL MIÉRT NEM MOTOROZUNK EGYÜTT SOHA?
asszem palik nyilatkozott idén, hogy a Dorna-val folynak a tárgyalások, nem?
jah, keskeny és a bukóterek, meg a kiszolgálólétesítmények is szarok. Más (több) kell a GP-hez, mint az F1-hez. Pedig milyen klassz lenne, mi?
Gp ide nem fog jönni, keskeny a Ring hozzá. Sajnos.
Na jó, én meg le is mondok a vezérharcról, elszomorodtam hogy máris kaptam egy ellenszavazatot
Teljesen tanacstalan vagyok!
Zema miert nem motoroztok Kawagirl-el egyutt sose?
Én inkább Docra voksolok Gumiültetvényeket akarok a plázák helyére, úgy is utáloook vásárolni Na, meg a Gp is jöhetne.... (bár biztonságosabb pálya is kellene hozzá)
Na ezek alapján nyertél!
húha, hadd küzdjek a vezérségét!
Milyen okosat kell még mondanom? Az ég kék, a víz nedves, a motorok lapon kanyarodnak...
Most akkor ki?
Zema: Lehet tutis az uj vezerunk?
Tutis!
Már elkéstél. Hiába próbálkozol.
DocHoliday lett a vezér! Vele kell megküzdeni!
En is elhiszem.
Kicsit eltúlozzátok már itt a lapon kanyarodást meg hogy ki menjen fel a pályára meg ki nem.
Mindenkinek joga van oda és akkor felmenni ahova és amikor akar. Főleg ha megfizeti. Az hogy ezzel veszélyezteti a többieket pl a lassabb haladásával..Ez is benne van a pakliban, nem mindenki ugyanolyan motoros. Ütötték már ki versenyző ismerősöm alól ki a motort - másik versenyző volt. Nem csak a lassú motoros a veszélyes, a mindenáron hajtós is.
A csoportokat azért hozták létre hogy mindenki be tudja magát lőni valahova, de ingyenes napokon nincs csoport, ekkor keverednek a képességek, de aki ettől fél, ne menjen fel akkor a pályára.
A kanyarvételi sebességről meg annyit hogy a legfontosabb tényező nem a sportmotor vs GSR, hanem a kanyar mértéke. Ahol nem kell lapra dönteni a motort, ott mindkét motortípus ugyanolyan sebességgel kanyarodik..
nem hihetetlen.
én elhiszem. Vannak nagyon "kemények" sportmotorral.