Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Küldjek kecskét tárgyalási alapnak?
Kizárolagos Zseby tulajdon képezek,nem mehetek sehova és nem csinálhatok semmit a tudta nélkül.Így hát abolcskei bukta van ezen téren!
Tárgyalásokat folytatok, hogy tudjak vele tárgyalni!
Jó reggelt és reggelit mindenkinek!

Kykee! Sikerült elérni a mestert?
Sziasztok all!
nekem is ?
Jó reggelt all!
jóóóóóóóóóóóóóóóó reggelt Magyarország !
nyugi, kiutálni nem szoktunk senkit....bár egy-két ember tűnt már el errefelé....
Bocs, de ezt nem hagyhatom ki!
Te azt mondod GSR forever, én azt mondom V4ever

Na, most már meghúzom magam. Jó itt a csapat, nem akarom kiútáltatni magam.
ja, de I got the gun....
You"re not taking over
GSR forever.
The old get old
And the young get stronger
They take our week
And they make it longer
They got the guns
But we got the numbers
Gonna win, yeah
We"re takin" over
Come on!

DocHoliday-nek biztos bejön ez a kis idézet. Én nagyon értékelem ezt az albumot, mert nem keveset kellett várnom, hogy a Doc-tor úr átmásolja
Szóval a lényeg, hogy "We"re takin" over" !
De ez csak vicc. Éljen a GSR600!
Szióka!

Beköszön mert megjött !

Stockholmban voltam és azért mellőztelek kicsi benneteket!
Egyébként minden rendben van csak az időm kevés a motorozáshoz !

Üdv Nektek!
Dody
gyerekek, ti nem a pályamotorozásba akartátok ezeket írni? Merhogy ez a GSR topic, még ha a tagok el is tűntek.
Nálam egy 16 éves VFR-en szolgál, úh annak a 100 pacijával biztos megbírkózik, pláne, hogy én jobb perceimben tudok úgy motorozni, mint egy ügyesebb motoros egy formalinnal átitatott sisakban (lsd. képek) Igaz, Schwalbe-ról ültem erre a gépre, és 2 hónap után már peremig jártam pályán a hátsót, tavasszal meg országúton is összejött, sőt az ívekre is próbálok figyelni, talán tök hülye sem vagyok a dologhoz, de azért ez erősen a "30 éves kanmajom kitalálja, hogy motorozni fog" kategória. Ennyi erővel opera énekesnek is jelentkezhetnék.

A barátom meg egy K3 GSXR750-en használja most a Sportec M3-at. Legutóbb 2.20.0xx-et ment a PRingen a csont széria mocijával amatőrként, aki néha felszabadul egy-egy nyíltnapra. Szóval ő sem versenyző, de ha úgy tudnék, mint ő, elégedett lennék. Most lesz csüt du oktatás a PRingen, arra beneveztem. Hátha nem vagyok tök reménytelenül fakezű-lábú!
szervízelik.
Pályára se a Pilot Power, se a Sportec nem jó. Nekem is PP2CT volt fent, de túlmelegszik, nyúlós lesz. Ezért most került fel a D209GP. Utcán mindkettő baromi jó, de a pályát nem bírják. Persze attól függ milyen erős a gép, és hogy mész.
egy Mc.... nevű supermoto-s, totalbike-os Index fórumos arctól vettem. Lehet, nem is Mo-i import.

De azért tényleg köszi!
Épp eleget vacilláltam. Vettem volna Sportec M3-at! Azt naaagyon dícséri a legutóbbi PRinges nyílt nap óta a gsxr-es cimbim. Habár szerintem nálam nem a gumival lesz a gond...
azért gondolom szólok.
mellesleg ha van számlád ingyé" cserélik.
Köszi! Engem a dinoszauruszon a tartós 275 nem fenyeget, de még a pillanatnyi sem.
http://www.sportmotor.hu/motor...

1581-es hozzászólástól.
?
remélem tudod, hogy a szép új pilot powereket visszahívta a gyár?
Egy pillanatra azt hittem, Te vagy az a Kawa-s csaj, akit tavaly (asszem) júniusban láttam a pasijával egyenmotorral, egyen-ruhával pályanapozni a PRingen.
Egyébként én is megyek előreláthatólag két haverommal, szóval a lassú csoportot tovább duzzasztom.
Mondjuk, elég vacak időt jósolnak csüt-péntekre Na, meg most épp visszavittem a gépet a szerelőhöz, mert van némi apró tennivaló így a nagy újraélesztés után, illetve nem érzem stabilnak az elejét. Pedig szép új Pilot Powereket kapott, de tempós kanyarban, mintha "felúszna" vagy "eltaknyosodna" az eleje. Na, meglátjuk!