Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Kriszti!

Azt terveztük a Syrus-szal, hogy vasárnap kimegyünk Hozzátok. Most nem tudom mi lesz, hívlak, ha megyünk - meg persze ha fogadsz minket.
Csak még nem térek magamhoz
Zsuzsi, részvétem. Hihetetlen, a rádióban is hallottam.....

kykee, azt benyelte a biztosító. Nem megyünk, a hétvége lhalasztva meló miatt.
Őszinte részvétem !
Úr isten gyerekek még valamelyik nap beszéltem vele ,a házukat kellett volna felújítanom és még ő kívánt gyógyulást nekem és most ....... Hihetetlen.
Üdv Nabo
Sziasztok!
Zsuzsi Őszínte részvétem.Sajnos tudom,hogy min mész keresztül.nekem is nagyon friss ez a dolog.
Ha akarsz beszélgetni vagy csak ha jólesik nyugodtan felhívhatsz.
Elkeserítő, hogy lassan nem tudunk olyan tavalyi túrán készült képre ránézni, amelyiken ne mosolyogna ránk egy-két-három azóta már elvesztett motorostársunk!

Gyerekek, ez már sok... Mi ez, valami rossz álom?
Szerencsétlen Gyula, nagyon-nagyon-nagyon sajnálom...
Részvétem minden hozzátartozónak.
- Valami nincs rendben az már biztos !
Részvétem!
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááá

Őszinte részvétem!

Felfoghatatlan, ami itt történik! Itt is válasz nélkül marad a miért...
Részvétem !
Részvétem!

Ez már tényleg hihetetlen ami itt megy....
köszönöm mindenkinek az együttérzést
ZSUZSI !
RÉSZVÉTEM
Őszinte részvétem, Zsuzsi!
ja és annyit mondtak még, hogy személygépkocsival ütközött...
Sziasztok! Rettenetes, számomra még felfoghatatlan hírt kell közölnöm: Gyula, azaz Blacknet, szeretett párom ma reggel életét vesztette motoros balesetben... Majdnem megszakad a szívem, hogy soha többé nem láthatom. Egy hónapja költöztünk be közös házikónkba, és már a babát terveztük... Most pedig itt maradtam nélküle, és mivel nem voltunk házasok, semmiféle jogom nincs utána. Istenem, olyan rossz érzésem volt, amikor hallottam, hogy az itteniek ill. ismerősök közül mostanában többen is meghaltak... Egyelőre csak annyit mondtak, hogy a 6-oson történt a Camponánál levő elágazásnál, 9 körül. Munkába ment... Nem értem, mindig óvatos volt, nem hiszem, hogy ő lett volna a hibás, de ez még egy ideig nem derül ki, ha egyáltalán... Utólag szeretik kihozni az elhunytat vétkesnek, ahogy Laca esetét is hallottam. És az a sok védőfelszerelés, az se számított semmit? Nem értem, miért hagyott itt...
Wáááááááááááá all!
Maci,mikor jössz le akkor hozzd el magaddal azt a telefontot amit adtam mert kell.köszi
Előre el kell küldened a pénzt banki átutalással, vagy paypal-on, nagyon ritka esetben van olyan, hogy utánvét, de magyarországra szinte senki nem küld így már árut!
az én számla számomra kell küldened a pizt
Köszi! A fizetés az,hogyan müködik?
Reggelt!
jó reggelt !
Szia!
Az e-bay-n vettem németországból szállítással együtt 423euro volt. Nyugodtan vásárolj e-bay-n csak lehetőleg olyantól akinek sok eladása, és ebből sok pozitív visszajelzése van. Egyébként az Öcsi féle dob is nagyon frankó, és az kevesebb mint fél áron van. Az E jeles slip on-oknak pedig az az előnye, hogy a "furulyát" egy csavar becsavarásával vissza lehet tenni, és mehetsz vizsgára.
Persze. Holnap egész nap motorral leszek, de. hring, délután meg szerteszét. Vagy szombaton VOLT, Sopron
Küldj a gonzales kukac chello pont hu címre egy emilt, és elküldöm a mobilomat. Mármint a számát.