Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kanyardontogetonek.ez lol
Köhm...!

Ennél a kanyarnál simán leért a cipőm koptatója, pedig nekem is GSR -em van. Lehet, hogy csak gyakorolta a kanyart a srác. Egyébként sem kellene sztm. lefikázni a másikat azért, mert fel mer menni a ringre. Életemben először voltam a H-Ringen, mégis volt olyan, hogy utolértem speedmotorral kavaró egyént a kanyarban. Az egyenesekben persze elhúzott, de a kanyaroknál sokszor értem be. Nem kellene azért basztatni valakit, mert próbálja az ideális ívet megtalálni, bevenni a kanyart. Azért megy le az ember pályára, hogy tanuljon. Tanítani kellene a másikat, nem pedig leszólni azért, mert az ideális íven megy, vagy éppen akkor feltart. Türelemmel kellene lenni egymás felé és nem okoskodni.
Nem azon nevettunk ahogy megy, hanem azon ahol megy! (gyors csoport)
nem is nevetünk. a baj ott van, hogy ez a nyílt nap gyors csoportja, ahol nem mennek szarul emberek, de ilyen arcok, azt hiszik, hogy jó móka 40-el fordulni ott, ahol más 140-el fordulna. Sajnos nem az, hanem kurva veszélyes és zavaró. Tanuljon meg kanyarodni, de ne a ringen a gyors csoportban.
pályára mindenki ugy megy h benne van neki is h kilökik alólad meg neked is h kilököd valaki alól. oda ugyanugy felszerelés nem csak rád hanem a motorra is, pályaidom, lámpákat ki stb, és akkor nagyon nem lesz károd, vagyis persze h lehet de kevés az igazán nagy motorelpattogós perec, 90%ban kicsúszás. ha te ezeknél nélkül mész ki akkor vállalni kell a nagyobb anyagi kárt. ez nem úszómedence.
Ilyet én nem mondtam, és nem is fogok....
Nem tudok motorozni, de van aki még annyira sem, mint én.....
Látom, nehéz megérteni!
Nem vagyunk azonos szinten?
Volt olyan aki mellett elmentem, ennyi!
Nem tudok motorozni, de volt aki még annyira sem, mint én és sportmotoron ült.
Örüljetek, jó szórakozást...
Ezen nem illik nevetni ÉN még ennél is szarabbul kanyarodok. Senki sem születik profi kanyardöntögetőnek...
ez miyen kanyarvétel már
hali!
Mennem kell!
Sziasztok!
Mi van Veled?
Látom, te is "okos" vagy......


ez tetszik!
nyogodtság van.
csak viccelt.
Ha ha ha....
Tudod, nem úgy mint felétek, de vannak még normális emberek és elismerték a hibájukat!
Rendezik amit okoztak.
Hali Gino!
a baj az, hogy komolyan kellene venni a gyors/lassú/délelőtt/délutáni beosztásokat. Most igazából mindenki ott megy ahol akar. A vasárnapi a legveszélyesebb, ott vannak az igazi kamikázik. Úgy éreztem magam mint egy playstation játékban, cikáztak előttem az emberek. A legviccesebb az volt mikor a célegyenes végén kb. 200-as sebességkülönbségről kezdtem el fékezni és borítani, majd a cbr600rr-es gyerek 40-nél megijedt és keresztben elment előttem, mikor én 250++ körül kezdtem el fékezni. Szarok ezek a csoportbeosztások.
Tudod ki szerepel azon te ........... !
Nem igazán volt poén, annak szóljál be máskor akivel azonos szinten vagy!
Dehogynem megy el:
ugyanaz a kanyar...
De ő legalább nem a pálya közepén megy!
Nekem volt szombaton egy Fz6-os ember akit kétszer értem utol a kedvenc kanyaromban a Mansell-ben és mind a kétszer felegyenesítés és menekülés mert csak 2x akkora tempoban értem oda mint ő!
amiről beszéltem. a GSR-es.