Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

6 perc/km az én időm is!
A patak parton is szoktam régebben, de reggel korán 10 perc a sziget...végre ott lakom közel!
Én már nem futok, csak kocogok Nagy a különbség sebességben!
A Margitszigetre régebben jártam. Itt Pesten nem szeretek kocogni, de most nincs más választás. Még nem tudom hova menjek, lehet, hogy kimegyek a patakpartra.
Én is járok futni! A Margitszigetre...
De futóversenyem már csak a nyár végén lesz!
100 kg felett? A fenébe? És csak most szólsz? Miért nem mondtad két hónapja? Na mindegy, én akkor egyre nőiesebb vagyok, és ha már sikerült lemennem 100 alá, akkor ott is maradok. Persze nem fogyókúrázom (nem vagyok én hülye! ), hanem sportolok, úgyhogy most el is megyek kocogni!
A mondást ismerem...de nem tetszenek sajnos a kövér férfiak
Ez nagyon fontos kérdés......

Azt ugye tudod, hogy 100 kiló fölött kezdődik a férfi?
(meg a levágnivaló disznó is... )
ÁááááááááááhhhhhhhhhhhhhhhhhEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhh hhhhhhhhh!

Dehogyis! Csak a turbékoló gerlepárt nem akarom megzavarni...

Veled majd Szegeden!
Hány kg vagy?
Miért Laca? Nem akarsz meghívni vagy mi?!
Nesze neked fogyókúra
Igen, minden nagyon finom!!!
Sokszor megyek oda! Nemcsak a fagyi, de a süti is nagyon jó ott, gyakorta igyekszem fellelndíteni a forgalmukat!
Azt én is ismerem!
A családdal nagy fagyirajongók vagyunk, majd egyszer elmotorozok arra kedves feleségemmel!
Szigorúan nem akkor, mikor Doc!
Az itt kizárt!
Vári cukrászda a csömöri és szlovák út sarkán!
Dijnyertes fagyik vannak, és még este 9kor is tömegek állnak sorban!
Fogok menni valszeg a július nevű hónapban pár elhanyagolt ismerős meglátogatása végett.. Köszönöm a meghívást! Szóval küld majd ki párszor hozzájuk az ÁNTSz nehogy valami szalmonellással várjanak bennünket!
Mi a neve annak a fagyizónak? Lehet, hogy egy helyre járunk?
Látod Doc, megy ez! Ez már konkrétum, nehogy kihagyd!
(bocs, hogy belepofáztam)
Majd egyszer újra rékérdezek telefonon, hogy mennyi. Akkor kiderül, hogy mennyire korrektek. Bár én most nagy balhét csináltam, állítólag átírják a gépbe az összeget...
Ez következett volna a szavaimból? A mondanivaló arról szólt hogy ha már meglenne a Honda (kellemes) akkor tudnál jönni segíteni (hasznos). Kellemeset a hasznossal! Ha nem H betűs járművel közelítesz is jó ám!
Ülj a mocidra, gyere Te Pestre! Tudok egy jó kis fagyizót a 16.ker-ben!
Így már értem. Mivel én nem pesti szervizbe hordom így annyira nem érdekes a dolog.. de azt azért nem hiszem hogy csak kivétel lenne hogy majd 50%-kal többet kértek a megbeszélt árnál..
Az első válásnál semmink nem volt...másodiknál amit vettünk azt forintositva feleztük...de az ex hangoztta ő 5ször annyit keres, nem jár a fele nekem, csak a jog szerint!
Most egy 2 gyerekes anya költözött hozzá...no majd annak mondja, hogy mi jár neki a jog szerint!
Szerintem sem szabad feleslegesen nagyvonalúnak lenni. Ami jár, az jár!
Érzelmi okokból nem léptél?
Igen? És a kis autóm már nem is jó? azis H...csak Hyundai!