Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen megkaptam a közös porszívózásra buzdító SMS-t! Nincs is jobb amikor két férfi szereti egymást......
Azon a képen épp nincs formában Gyöngyi, így az nem az igazi! Ha az igazit tette volna fel, most Ti is Balaton helyett Salgótarjánba gurultatok volna......
11ig meló,aztán találkozó a Piazzánál,Steve GSR GURUval!kár hogy nem jössz Te is!zekszerint megkaptad az esemesemet?
Szia Gyöngyi!
Látunk szeretettel!de félek,hogy itt valami sántit!külddj magadról fényképet,mert már nem hiszem el,hogy ezen a topicon az összes legjobb Nő jelenik meg!GSR topicból,PIPTOPIC lesz?
KYKEE
Én ugrok rá??? Én csak művészi szinten udvarolok, hangember vagyok! De ez így jó!
Te ugrasz egyből, azért megnéznék egy kykee-Doc páros versenyt Napsugi kegyeiért!
Szeva kykee!

A Balatonnál esik az eső, hogy nem a GSR-ed nyergében büdösíted a levegőt?
Ha legközelebb mész Szegedre látogatóba, vedd fel a porszívózásban használt harisnyatartós rucidat!
Hidd el, a hatás nem marad el!
Gondolom ott van veled Steve is, jók legyetek! Üdvözletem!
LACAAAAAAAAAAAAAAAA!
Te minden Hölgyre ráugrasz? Mit akarsz TE háremet? Hogy fogsz otthon elszámolni?csak azt ne ird,hogy az asszony beleegyezett a többnejüségbe mert akkor odaköltözök hozzád! De ehhez a Hölgyek is kellenek:Hidi,Napsugi,Gyöngyi!
Napsugim!
Ém vagyok a Te embered!kedvenc időtöltésem a GSRezésen kivül a porszivózás(nem félre érteni,Doc!)
,mosogatás,rendrakás!a nyilasok már csak ilyenek!
Szasz Doc!
Nem értek én félre semmit,csak az élet rávitt a 2 vagy több értelmü szövegek értelmezésére,gondolkodására,fogalmazására,válaszadására!De pipálhatunk is ha kijöttem a Marsról!
Sajna ezt hozta az élet,ides tova 10 esztendeje megy a láthatási procedúra és még 2.5 év hátra van!
Tehát lesz alkalmunk találkozni még a közljövőben is!GSR,SÖR,PIPA aztán haza!
Szióka!
persze,hogy szeretlek!aki szeretni tud igazán az én vagyok!
Bocsi az előzőért !

Nem tehetek róla! BELEHUZTAK!

Csupán ezt akartam ajánlani azoknak akik nem a GSR t favorizálják.
Majd valami fitness kaját rendelsz és nem lesz súlyprobléma
Nekem viszont enni kell rendesen nehogy Lacáék kitagadjanak meg a motor tömegközéppontját is optimalizálnom kell
Jó éjt Mindenkinek!
Szép Álmokat !
Jóéjt!
Én is megyek alukálni! Vár a kandúrom!
Csak nehogy elhízzak!
Nem hangzik rosszul
Vannak ám jó éttermek
A főzés nem megy jól...csak padlizsános muszakát tudok csinálni tzatzikivel!
Az például lenne iggen!
De nem én főzném!
Tán egy jó kis ebéd???
Takarítás nemi slenne!
Mondom, hogy csak bejárónőnek kellek a pasiknak!
És a motoroztatás csak a takaritás miatt lenne???
Napsugár!
Én felugrok érted és szívesen hozlak takarítani!
Laca Te is mész aludni???