Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az jó Én egyenlőre megelégszem a 400-assal, ha végre összejön már a pénz De addig még nagyon sokat kell dolgoznom, túl sokat
Teljes értékű? De a Gárdonyi előről, hátulról, szerintem az!
Aztán a vfr 750, meg a 800! Én abba a motorba szerettem bele /750es/...imádom a hangját is...2000-ben egy ilyen mocc utasa voltam! No innen a honda imádat!
Nocsak Napsugár, mi az ismerős?
Rólad sincs fenn teljes értékű fotó!
Így van, ha szeret enni, had egyen
Áhhh, nem kövér ő, izmos zömök tömör gyönyör!
Igen, sajna ez ismerős!
Szia Péter!

Azért én ezt így nem mondanám...... Csak én hülye írkálok itt, többnyire hülyeségeket....mások meg olvassák és jót röhögnek rajtam......

Rég hallottunk felőled! Istennő gondolom már megvan. Közös gurulást mikor tervezel? Júli 8. Kunmadaras? Júli 22. országkerülő hiperszupermegabuli?
Azért vigyázz a kisfiad egészségére...mert már gyerekkorban ártalmas a kövérség, főleg ha nagy lesz, sok betegség származik belőle!
Magas vérnyomás, cukor, sziv és érrendszeri betegségek.
A legnagyobb kincs az egészségünk!!!
Honda VFR 400-ast szeretnék, imádom Nem megsértődni, szeretem a suzukikat is
Laca!Úgy látom Te nagyon jól jártál a GSR-el, mert kaptál egy jó motort, mellette meg járulékosan GSR topic-iró-sztár-nőbálvány is lettél
Hiába no, akinek van, az tudja mire képes egy ilyen motor...
ülését=ülése
Tőlem nem kell félned! De miért szégyelled, hogy csinos vagy? (ezt a smileyt nem félreérteni... )

Melyik lesz az a szerencsés motor, amelyik ülését megtisztelve érezheti magát általad?
Jó, estig fent hagyom. Utána leveszem, mert sokan csak a kép miatt írtak nekem
Az nem vigyor, egy gyönyörűszép mosoly!

Estig hagyd fennt az adatlapon légyszi! Tudod vannak itt öregecskék is, hadd lássanak egy üde, fiatal MOTOROS lányt!
Jól van, nézd meg az adatlapomat! Igen, mindig vigyorgok
Na ez az!
Rakhatnál föl egy-két képet! Ezt férfitársaim nevében KÖVETELEM!

Vagy félted a billentyűzetemet? Nehogy beinduljon a nyálcsorgás? Biztosíthatlak, hogy van csere klaviatúrám....
Azért én sem vagyok egy kövér csaj
Hát igen, azért kell egy kis súly is ahhoz, hogy a motort megtartsd
Ne viccelj, az ötéves kisfiam 34 kiló!
Alattad a GSR úgy viselkedne, mint egy ezres gixxer......pedig alattam is jól megy, ma pl. 200 kg. volt rajta felfelé Budapestre, visszafelé 205 kg, az extra pizzák miatt.....(már őrölt formában)
Szegénykém elhunyt Orrán-száján nyomta az olajat, utána pedig feladta a harcot Nem bírta az erdei kiképzést Eladtam, felújítani nem lett volna érdemes, sokba került volna.
Dícséretes a hozzáállásod! Már látatlanban mondom, megérdemled azt a motort!

Az adatlapodon van egy enduró, azzal mi van/lett?
Dehogy fizetnek jól! Nógrád megyében vagyok, úgy szar az egész, ahogy van
És ilyen jól fizetnek??? Nekem valami esti 3-4 órás nyári meló kéne...fagyiárusitás, pl.
Mert hiába keresek jól, azt mind feladom az épp számszerüleg 6db törlesztő részletre!Még évekig!
Én 169cm, és most 55-56 kg, de már kezdek pocakosodni, meg nő a fenekem, meg a combom is vastag. Én 52 kg-osan vagyok a legjobb. Formás, de nem kövér!