Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

DocHoliday
Amugy nézd meg a képem és láthatsz munka közben!
Vegyes érzéseim vannak.
Gyönyörűszép, amit írtál, mégha nem is GSR az a motor!
De 34 évesen nem vagy még vén banya! Család, gyerekek, ez az ÉLET! Ez kell! Én is szerelmes vagyok a gyermekeimbe! És ez napról napra erősebb, pedig mindennap azt hiszem, ennél nel lehet jobban szeretni! Úgyhogy előre, 3 a magyar igazság, a harmadik be fog jönni! Ugye, Doc?
Három szép hölgyet akartál mondani
Laca!
Azt hiszem a Klán nevében testületileg fel kellene szólalj a két szép hölgy köszöntésével mert hát én ugyebár nem tehetem hisz nam alapultam veletek.
De az biztos hogy most a topikon jelen nem lévőknek visszaolvasás közben eláll a lélegzetük mikor a képekhez érnek hogy igaz amit eddig csak sejtettek!
Tisza Volán 95-nél vagyok segéd edző egyszer,aztán még takarítok egy lépcsőházat ennyi.
Amugy most indultam volna esti horgász versenyre de szerintem ezt elveri az eső.
A pasikat Hondára cserélem!
Én a motoromba vagyok, és leszek szerelmes!
Pedig azt hittem a másik a Te egyenruhád!
Bocs!
Ha kénylemetlen akkor leteheted ám hogy könnyebben tudjunk takarítani.
Jaja, a pasikat az életedből....azokat takarítod kifele....

Hidi! Keresem az állkapcsom itt az asztal alatt, úgy leesett az állam!
Egyenlőre! Ez a helyes kifejezés ahogy bölcsen megjegyezted drágakomámjóbarátom!
Még jó hogy a kerti sütögetés idején nem kell majd aggódnunk a jó időért!
Én pedig ilyen ruciban szoktam takarítani!
Szunyig!
Te csak költsd a fekete keresetedet valami hasznosabb dologra!
Ha nem olvassa az APEH és egyéb sanyargató szervek áruld el merre és mit? A motorom meg főleg a Kölcsey utcában található fel.. de szerencsére nem most ebben az ítéletidőben
Kilenckor már ilyen csődület volt az asztal körül?
Jól elfáradthattál!
Jó az ancúg! A modell meg nagyon feldobja!
DocHoliday
Mivel még tanuló vagyok és saját keresettel még nem rendelkezem , persze hogy feketén dolgozgatok ezért van eséjed egy két komolyabb italra persze míg a pénztárcám bírja !
De legalább egy jót beszélgetünk!
Na mitszolsz hozzá?
Elég kemény összeg, mon chérie!
Elég durva vihar van most itt Szegeden.. Ha nyomtalanul eltűnnék valamelyik hírportálon biztos hallotok majd felőlem..
Szerintem akkora rendetlenség azért nincs nálam hogy három nap alatt ne tudnánk vele végezni. Még akkor is ha esetleg valami kellemes kikapcsolódást is közbeiktatnánk.
Bizony, nagy szerencsém van! De itt mindenkinek, hogy ilyen hölgyeket ismerünk! Igaz egyenlőre csak virtuálisan!
Ahha!
Miért, mi van a 4. napon?

Jön a fazék meg a csontfűrész?
Szerencséd hogy a lányok remek humorral rendelkeznek és így még a Te poénjaidat is értik!
Pedig van ilyen nőci! Én!
De minden csoda csak 3 napig tart!
Az remek! Bált adok és szükségem van pár csinos hostessre. Mennyi is az annyi?!
Ez telitalálat volt, Doc....

Remélem Ő is értette a viccet.....(tudod én meg a "humorom")
Laca! Már csak az kell hogy Napsugár betűiből is valami Hidi-éhez hasonló kedvességgel állj elő és tuti csak szóját süthetsz szalonna helyett!
PEDIG DE !!!