Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor mész nyaralni?
Neked is már motorral kellene menni! A többiek meg irigykedve vihetnék a cuccodat kocsival!
Igen! A tengerpartról hazafelé jövet, remélem meg tudjuk nézni.
Régóta vágyom rá, csak 60km-es letérő az autópályáról!
Nagyon szép hely!
Te mész oda?
Én a hegyekre gondoltam elsősorban!
Triglavi Nemzeti Park!
Ez épp Bled!
Ez víz, itt az én motorom elsüllyed!
Meg én holnap Győr felé veszem az irányt...
Fiúk!
Gyertek ide motorozni!
Húúúú! Halászlé jó csípősen! Amikor télen is izzadsz, annyira csíp, na akkor jó! Van lefagyasztva a hűtőmben! Csak nehogy kiolvasszam!
Most jó kedvem van...ott meg mégjobb lesz...már felirattam receptre!
Max ha a kisautóm összetörik, vagy ha az olaszokhoz átmegyünk, és ellopják, akkor leszek igen morcos!
Ha a kedved befolyásolja az időjárást akkor akár a tengerparton is lehet rossz idő ha jól értelmezem..
Vagy fel lehet íratni receptre a jókedvet és beváltani valahol hogy ennyire biztos vagy?
Nem értem teljesen...
A tengerpartnál nem leszek szomorú, az biztos...tavaly ilyenkor még az voltam!
Ezért volt rossza az idő sokat...de amikor a motoros barinőm megérkezett...kisütöttem, egy napra elmúlt a szomorúság!
Így már érthető a rossz idő.. Bár a környezet ott is csodálatos volt így a trengerpartnál sem kizárt akkor hogy nem csak ragyogni fog a Napsugár.. Szóval akkor hogy is van ez?
Nem tudom...szomorú voltam, biztosan ezért volt az idő is szomorkás!

De most ilyen szép tengernél ez nem fordul elő! Bár most itthon is sütök!
Biztos remek volt és remek lesz! De azért a tengerparton kevés lesz a pár napos jó idő!
Apropopó! Hogyan is lehet az hogy esett mikor arrajártál?
Bepótolom a szlovén tengerparton!
Hűű, de jó helyre is megyünk!
www.izola.si
Igen!
A Szt.István Bazilika kórusának tagja vagyok 1994 február óta!
Tavaly nyáron ott voltunk, mármint Németországban, 12 napos turnén!
Hazafelé 3 napot töltöttünk Salzburgban, igaz a 12 napból, 10 napot esett az eső.
Egy misén énekeltünk mi!
Egy nap volt jó idő, akkor meg Ria, Svájcból átjött és jól megmotoroztatott.
Voltunk Halstadt-i tónál, meg sóbányában!
Imádom azt a környéket!
Nem fontos úgy enni! Fújod vagy megvárod míg kihűl Az erőspaprikát meg Te magad adagolhatod bele mert gondolnak arra hogy alapból nem mindenki szereti erősen bár szerintem az lapból hozzátartozik.
Az egészséges életmód lelkes híveként biztos tudod hogy legalább havonta kétszer kellene friss halat enned!
Napsugár!
Énekeltél a salzburgi dómban? Ez milyen alkalom volt?
Nem bírom sem a tűzforró, sem az erős halászlevet! De nagyon szeretem, mégis valahogy ritkán eszem. Talán karácsonykor, meg esetleg egy évben még 1-2szer, ha nagyim főz!
Van bizony sok jó húsféle! De én oda főleg a tűzforró méregerős filézett szegedi pontyhallért járok!
Ebben a melegben szerintem nekemis 6.20 lenne a sebességem, de az őszi félmaratonra majd 6perc/km készülök fel!
Biztos lehet ott húst is enni.....a halért nem rajongok, de a jó halászlét csípősen nem utasítom vissza!
Na Laca! Ha turbékoló gerlék megzavarása zavar akkor ne akkor ne menj ha én megyek fagyizni arra! Mert én biztos nem kocogva megyek hanem motorral!
Laca!
Én ugyan cukrászdába nem viszlek!
A halat szereted? Mert akkor az Öreg Kőrössy Halászcsárdába ha jó szegedi hallét ennél
Akkor el tudsz futni előlem, mert nekem most kb. 6:30perc/km.
De régen -nagyon régen- volt az 4 perc/km is! Pedig akkor nem is kellett a sebesség, mert akkor még nem futottak el előlem a nők!
A megfelelő jutalom reményében szerintem még egy kövér (mackós) férfi is utolérne futva.....