Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igaz a porszívó meg femosó megy papír nélkül is sőt jogosítvány sem kell hozzá
Cserében segítenék én is neked.. bár lehet könyörögnél hogy inkább ne
Ja persze a legfontosabb: nem akarsz férjhez menni...!!!
Nekem Te már gyanus vagy.....
Ilyen nő nincs......motorozik, főz, mos, takarít, netezik, van humora, stb.....
Kitaláció vagy, a végén kiderül, hogy a szomszéd nőci van az adatlapodon, és Te egy szőrös, kövér, lusta férfi vagy (ezt magamról mintáztam...)
Nem hinném, hogy férjhez kéne mennem...el lehet lenni a papír nélkül is! És akkor nincs válás!!!
Sunshine! Biztos nem akarsz harmdszor is elválni?

Hát...szeretek rendet rakni, takaritani, vasalni! Jó mi?
Halidéj Laca!
Vazze abból tuti ivászat lenne és nem takarítás!
De a csábos ruciddal hiába incselkednél azt azért jobb ha tudod a kudarcélmény elkerülése végett!
A porszívózásnál...
Miért nem hívsz engem?!
Van olyan cuki ruhám, mint anno Freddy Mercurynak......
Az fincsiiii! Nem segytenél nekem is? Ugyanis a lakásban a közlekedő utak is kezdenek eltorlaszolódni.
Vörike nem morcos!
Kicsit majd többet leszek vele a hétvégén, úgyis vár rám a nagytakarítás!
Legalábbis gondoltam hogy a konferencián nem hostess voltál!
Bocsika nem tudtam, h tudod a szakmám, és még ismételhettem évet is ... nem baj, ígérem: legközelebb nem leszek ennyire redundáns!
Akkor Vöri morcos lesz hogy megint kimaradsz! De féltékeny viszont nem.
Kykee!
Nebazz! A Marson tényleg láthatás van..
Értem már miért vannak a félreértések a félreolvasásod miatt
"De ha erre jársz a biztonság kedvéért szívjunk azért békepiát" ezetet írtam.. olvasd csak mégeccer ..mi ebben a káros?!
Akármilyen nyakatekerten próbáltál fogalmazni a lényeget kihámoztam! Szóval ha erre jársz és nem rohansz hűsítsük magunkat együtt a két káros szenvedélyünkkel!

Még dolgozom! Csak a pici baba már alukál, de tovább kell ma maradnom, kb 10ig!
De nagyon rendi kis család, bekapcsolva hagyták a gépet, és megengedik, hogy netezzek!
Hidi!
A foglalkozásodból és a Szegeden töltött évek számából deduktív módszerrel kikövetkeztettem ám hogy a SzOTE-n végeztél
A JATE klubjába meg szórakozni jártam én is. Legalábbis nevezzük annak.
De bizony úgy vizsgáztam... azt hiszem
Jó estét Sunshine!
Megléptél a munkahelyről hamarabb? Vagy rosszul memorizáltam a nyolcórát?
Nincs az olyan messze.
Kár, hogy ilyen messze van Szeged!
Kykee!
Ha szeretsz, szeretlek!
Persze , még ebben a melegben is....
Pont azért mert már rég láttalak ilyen sok ideig a Topicon!meg volt egy ilyen parám,hogy megbántottalak!én egy nőt oltalmazok,védek,óvom,mint hogy megbántsam!Nyilas vagyok az emberiséget segitem és védem mint Sagittarius! elfogadsz tőlem egy ölelögetős puszit?
Szevasz kykee?

Miért gondolod, hogy megbántódtam , ezek szerint kellett volna?
Semmi gond, csak sokat dolgozom, meg közben motorozom - ca. 2600 km -, ha marad idő...
Szia HIDI!
Mi van veled mostanság?minden ok?vagy megbántottalak v.mivel?Egy Hondást nem lehet megbántani!Ha nekem sikerült,akkor itt mindenk elött kérek bocsánatot!küldd majd el az imél cimemre a bocsánatot!
Köszönöm és a legnagyobb motoros tisztelettel fogadd üdvözletem!KYKEE!
Kedves vagy , de a JATE-nak csak a klubjába, amúgy a SZOTÉ-ra jártam a napvilágnál..., és még mindig nem tudom mennyí idős vagy , hacsak nem az alsó korhatáron vizsgáztál A-ból