Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem bántó szándékkal írtam! Csak mint tyúkanyó!
Ez van, nekünk ez jutott. Lesz ez még így se Majd jövök, sziasztok
Szia Gyöngyi, jót ne halljak felőled!

Jó pihenést!
Napsugár, szerinted én nem tanulok???? Jogi egyetem kezd, szeptemberben. Angol, német középfokú nyelvvizsgám, számítógépes vizsgám van. Nem vagyok egy hülye gyerek
Persze ez egyértelmű! De az se legyen szégyen, ha épp nincs.....nálam is előfordul néha(néha? majdnem minden hónapban) hogy kölcsön kell kérnem a hónap végén......
Csak az a fura, hogy ugyanazért a munkáért Budapesten másfélszer annyit fizetnek!
Jó pihizést!
Csak kb számoltam, de tényleg kb 120.000 a részleteim!
Most megyek, ma már nem leszek. Vigyázzatok magatokra Sziasztok
Fel kell költözni Pest megyébe!!!
És tanulni, tanulni, tanulni!
Én a két diploma után is épp 2 éve töröm a fejem, hogy mit tanuljak. De most a német nyelv jön, amint egy törlesztőm kimúlik...mert csak magántanárnál tudok tanulni, no az meg igen drága!
De sok a német ismerős!
Ez tényleg megsüvegelendő a mai világban!
De rosszul számoltál! Évi 1.2 milla az havi 100ezer, vagy havi 120 az évi 1.44, de végülis mindegy!
A lényeg, hogy boldogulsz, nem is akárhogyan! Csak ha motorod lesz, nehogy azért ne húzd neki, mert akkor sokat fogyaszt.... (pl. a GSR elmegy 4 literrel is, de nálam 8-9 liter fogy 100 kilométer alatt...)
Na, azért nem kell azt gondolni, hogy tök csóró vagyok, mert akkor eleve nem neteznék
Nógrád megyében jó ha valaki 100 ezret megkap, és akkor már elégedett lehet magával. És fizesse ki a csekkjeit, meg még éljen is.
Tudom, Nógrád a Kelet (Szabolcs) után a legrosszabb helyzetben van! Néha szoktam arra járni, elkeserítő! Jójó, ott is látni nagy batár autókat, stb.....de a zaci előtt is ott a leghosszabb a sor....
De jó neked. Én ülök a gép előtt, megdöglök a melegben, hulla fáradt vagyok.
Te félrebeszélsz! Ne igyál ma már több sört!
Én soha többé nem adom a fizum a közösbe! Mert a közös ló...szóval eltartom én magam, nagyon büszke vagyok rá...
Kiszámoltam, hogy a törlesztőim miatt 6 év alatt több mint 6 millió forintot fizetek/ lakás 2 részlet, autó, felujitás 2 részlet...stb/.
No ezt add össze...évi 1,2 mill ...az havi 120e...és akkor még nem éltem.
Ehhez: telefon, rezsi, benzin, cica, magam...és egyéb járulékok!

Úgyhogy megveregetem a vállam rendesen!!!
Hát ha még férjnél sem lettem volna...akkor már nagyobb lakásom lenne...motorom is...
Csajok, jó veletek így "beszélgetni"!
Közben a németek is vezetnek 2-0-ra, a ventillátor fújja a habtestemre a hideget, az asszony vakarja a hátam, a meccs jó, Veletek beszélgetni még jobb, közben megjött a hideg kólám is.....tiszta élvezet az élet! (csak valahogy közben még motorozni is kellenne...)
Hát, erre csak annyit tudok mondani,hogy jó nektek, hogy nem Nógrád megyében laktok. Nagy a csóróság
Nekem havonta 400000 ezer a hitel......most hozzájött a GSR havi 42000-el, ezen már nem múlik.....
Nem baj Napsugár!

Legalább értelmes, jó cél lebeg a szemed előtt! De ismered a mondást! Nem szabad, hogy a munka a motorozás rovására menjen!
Most kidolgozod magad, aztán találsz egy jó pasit, aki eltart, amíg Te motorozol.....
Én is hitelre veszem! 6 év ujabb törlesztő...
Addig nem várok, nem akarok megbolondulni! Vannak jó hitelek, a gatyám is rá megy, de lesz motorom!
A motorom miatt dolgozom énis olyan sokat! Szeptembertől még többet kell
Talán öt év múlva reméljük megteheted az akkor friss, 3. generációjú GSR-1000 megvételét.....

Teljesen mellékes, de én maj"d mindennap két műszakot nyomok......
Áááááá, a gsr-ről álmodni se merek! A két műszak is kevés lenne
Majd hallgasd meg a GSR-t sorfalnyitó, dobhártyaszaggató yoshimurával!

Azthiszem akkorra a most még meglévő, az eredetinek már most is csak a tized mennyiségű önkontrollom is megszűnik.....