Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig már meglehetne a Hondád és akkor nem lenne gond hogy nem ülsz fel csak Mr. Tökély mögé hanem csak idegurulnál Szegedre és már kezdődhetne is a közös takarítás utána meg valami jó kis vacsi
Folyton villogtak este a szembejövők és ha felnyomtam a refit, akkor a fák tetejét világította meg a lámpa, ezért állítani kellett rajta, ahhoz meg le kellett venni egy tenyérnyi elemet a lámpa oldaláról.
Hogy kik voltak, azt magánba bárkinek megírom, de nem akarom nagy nyilvánosság előtt rossz hírüket kelteni, hátha csak kivétel vagyok.
Ez viszont nem nagyvonalúság, hanem (meg ne sértődj) hülyeség!
Ááááá, nem hiszem én azt!
Az igaz, hogy Napsugárnál (egyenlőre nem értél el sikert, de a kudarcok megerősítenek! Ahogy látom, most Napsugárnál senki sem indulna 1 %-nál több eséllyel!
Az lehet, de nem akartam pereskedni...inkább gyorsan elhagytam a fedélzetet...ha megfogta..hadd vigye / a másik nőci/
Azért lehet még mindíg magányosan szelnéd a behemótokkal az országot és üres lakásba érnél haza ha nálam veszed fel ezt a tantárgyat Laca!
DocHoliday is az udvarlási tudományok doktora!
Pedig ha nem adod fel akkor a gatyát is leperelhetted volna a két botlásodról!
Én is elkezdtem 97-ben a jogot ELTE-n...de akkoris lefogytam 48kg-ra...igy abbahagytam, nem ér az annyit, hogy idegroncs legyek!Majd másból szerzem meg a doktorit!
Péter!
Melyik bagázs ez? Elemet lehagytak? Nebazz! Ezres szerviznél nincs is lehetőségük erre hisz semmit nem vesznek le.
Ha csak valami idomot már nem szereztél be hozzá..
Gyöngyi!
Hol kezded a jogot? Csak nem Szegeden?

Ez bizony undorítóan igaz Laca! A vízfejű banánköztársaságunkban az egyenlőltlenség minden téren megfigyelhető.. de godolom Te sem költöznél pestre emiatt..
Gyöngyi!
Majd arról is küldj képet!
Sajnos egyre több áldozatot kell vállalni egy motorért! Mint például a még el nem fogadott de valószínűleg bevezetésre kerülő (luxus)gépjárműadó és a forint folyamatos zuhanása meg persze az "olcsó" üzemanyag mind egyre nagyobb terhek
De ne add fel!
katt a nevemre...az igazolványban van itt
Laca!
Nem rajtad hanem veled nevetünk!
És ez a Gárdony valahol fent van az Interneten?
Az még nincs!
Nekem sem fogyaszt keveset a motor. Az egy kicsit zavar, hogy gyakran kell tankolni, gyakorlatilag 200km-enként. Én általában tanktáskával megyek, és macerás azt leszedni, tankolni, visszarakni. Amúgy a kútnál nagyon kell figyelni, múltkor belemehettem egy olajfoltba, és már a kútról kihajtás közben megcsúsztam a kanyarban, aztán 100 km-enként minden jobbra döntésnél megcsúszott a motor.
Laca: én miattad nem vettem részletre a motort, Neked olyan macera volt az ügy, hogy elriadtam, mert én meg azt mondtam: ha eldöntöttem, akkor legyen 1 héten belül motorom
fénykép, ahol látszom előről, és hátulról is
hiányolták, hogy nem teljesértékű, mert nem arckép
Nekem is 28ezer körül volt....az olaj és az olajszűrő 20000 a többi a láncspray + munkadíj.
seehhehehhehemmii? webkamerád esetleg?
Napsugár: mi az a Gárdonyi előlről hátulról?
Negatív tapasztalat: telefonon érdeklődés a szerviznél: 20e Ft az 1000-es szerviz. Odaviszem, a munkalapon a vállalási ár 20e Ft. Mindenki szimpatikus, barátságos, szakszerű (nem értek annyira hozzá, de annak tűntek), aztán a fizetésnél az ár 29e Ft. Ebből aztán vita lett, végül 26eFt-ot kifizettem. Hááát Ja és még egy elemet le is hagytak róla, azért másnap nekem kellett visszamennem autóval, aztán otthon szerelhettem én fel!!
Mindegy, legközelebb óvatosabb leszek.
Nekem is csak most lesz kedden 4 hetes, 2600 km van benne. A hangja is nagyon jó, valóban! De lassan már lehet rá kapni sportdobokat is! Ide is írt dannyboy, náluk van vmi spanyol dob. Olvastam, hogy van a Bódisnál is! A yoshiról meg már tudjuk hogy van/lesz(igen, de MIKOR???!!!)
Pedig nagyon jó volt!
Én sem vagyok az a kimondott "társaság középpontja", esetleg a testtömegem miatt....
De akkor is érdemes kipróbálni! Ez a motorozás sava-borsa, szíve-lelke! Jó, nem azt mondom, hogy néha nem esik jól egy kis magányos csapatás, dehogynem! De közösen elmenni valahova, együtt enni, inni, beszélgetni, isteni! Van köztünk manager, bankszakember, orvos, bunkó sofőr, minden! És ez a jó! Közös nevezőnek pedig ott a GSR! És még szekálni is lehet a másikat!(lásd Rece-apó)

Mi volt a negatív tapasztalat, és hol?
Igen, már 3 hete megvan a motor. megvolt az 1000-es szerviz, némi vitával és negatív tapasztalattal, most olyan 1200 km van benne. Nagyon jó, nagyon tetszik, és 8000 felett a hangja egyszerűen élvezet...
A fórumot olvasom, írni nem nagyon szoktam. A közös gurulásra köszönöm az invitálást, de nem igazán tudom mi lesz, ugyanis nem vagyok egy kimondottan közösségi ember, amolyan magányos farkasnak titulálom magam. (persze vannak olyanok, akik azt mondják rám, hogy különc hülye , de mindegy). Szóval nem hiszem, de talán.
De a fotókat megnéztem a múltkoriról is, láttam jól éreztétek magatokat, és ez a fő!