Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, egyszerre született meg bennünk a GONDOLAT, vagy nevezhetjük AKARATnak is, hogy GSR-t vegyünk! Ez a pillanat pedig a motor első megpillantása volt! (fénykép, vagy bármi más)
igen, Júli 11, csak én 1959ben
Emlékszel ezekre a szép napokra?
De bizony, hogy mondom én.......Te is július?
Na tessék , még az is kiderül, hogy minden klántag EGYSZERRE SZÜLETETT!
Laca!! nemmondod hogy 11.-én születtél?!?! ÉN IS!!!!


11.-e az a szerencsétlen szám, mikor jóédesanyám eme világra szabadított.....
Hányadikán , mert én 7-én évfordulok .
Dody!

Azt hittem, a tortáról az régebbi fotó! Én is csatlakoznék a boldog születésnapot kívánókhoz!

Júli 8. jó buli lesz! Mindenki a vendégem lesz egy piára (kólára, teára, stb...) ugyanis a közelében töltöm a 30.-at......
Köszi Dody, minden Laci nevében!

A pénz valóban nem boldogít, de ha nincs, nem boldogulsz.....
Nagyon köszönöm, Napsugár!
No csákó!

Az nem bájcsevegés volt hanem magasröptű eszmefuttatás az emberi lélek gyarlóságáról.....
thx

igyekszem
Pont néked nincs? Pedig tiéd az első hozzászólás vagy Te voltál aki indította a topikot?
Húzzál bele!
no, én mennék veled, csak nincs motorom

mindaddig (amíg nem lesz) az iwiwet tudom felajánlani mint lehetőséget
Köszi Tybee
Jó Estét a Hölgyeknek, a GSR KLÁN tagjainak, és mindenkinek akik még idegyültek!

Dody! Nagyon Boldog Szülinapot kivánunk!!! -bár először a képről rossi jutott az eszembe, (46 - TheDoctor).
Laca, badlac és a többi Lászlónak is Boldog Névnapot!!!

Hát nemsemmi, hogy fellendűlt és elkanyarodott az eredeti témájától a topic, persze ez egyáltalán nem probléma, csak azokhoz nem igazán tudtam hozzászólni.

Steve! megkaptam az oklevelet, mégegyszer köszi!

Nemsokat írtam mostanába de sajna nem is motoroztam túl sokat. Óraállás, háát.. le se merem írni, 2800km.

A következő találkozó szerintem kicsit későre sikeredik (Júl. 8.) Nademajd 22.-én!!

Júl. 8.-ra mindkét program nagyon tetszik, addig majd még pontosítunk!

Már nem tudom hogy esőbe jobb motorozni vagy napsütésbe...

Egy újabb GSR-es társunk lesz, Szolnokról, egy matt fekete színben. Előreláthatólag Ő is jön 8.-án.

Mindenkinek Jó motorozást ebben a nagy melegben!!
Különben jó az álcád cseppet sem nézel ki banyának! Bár a mágnespróba még hátravan
De...de már unalmas!
Akkor minek neked motor? Nem elég a seprű?
Én csak boszorkány vagyok!
Szeva Kykee.

Könnyű neked, de ha én kijövök a munkahelyemről, akkor csak a belvárost látom tele dugókkal. Persze tudom a GSR-rel nem, léteznek dugók de, nem is lehet kilométereket gyűjteni Hiába, no városi gyerek vok.
Üdv mindenkinek!záróra,ugrok a motorra és húztam almádiba!Hölgyeim kézcsók,uraim viszlát!Kykee
Naggggyon ravasz!vigyázzatok mindenkibe belelát,mert virtuális grafológus a Napsugár!
Ne kamuzzatok mert van egy GSR moderátor!egy hétre kitilt ha beblöfföltök!
Badlac!
Csapj a ménesbe!hagy menjen aza Guriga Super Racing!
Dehogy ismerem! Csak kikövetkeztettem az eddigi infókból!