Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

PUSSZIKA!
Látom ráugrottál erre a témára!Birja még a damilom,nagy hal akadt a horogra!AHH,Gyere Steve segits,mindjárt kint van! Helyesbitek a nagynénje volt és 112 éves!múltkor félregépeltem volna????????????? Nekem orosz billentyüzetem van és még át kell szoknom!de a lényeg ugyanaz!a Steve ROKONA volt ott és Melindának hivják!12 éves!nem volt még alkalmam felderiteni a Steve családfáját!Bocs!De ha TE ismerted,akkor miért nem szóltál??
Boldog névnapot a Laciknak és mindenkinek, akikról közben megfeledkeztünk !
Szeretnék kérni azoktól egy telefonszámot - silbersee(kukac)freemail.hu - , akik úgy gondolják, hogy nem élek vissza vele , mert például a hétvégén kétszer is körbejártam a Balatont különböző okokból kifolyólag, és esetleg találkozhattam volna azokkal akik kíváncsiak a személyes társaságomra is.
Ez ma boldogítana!!!
kb 113db 20.000-s
Igen,Dody igazad van a PÉNZ NEME BOLDOGIT,FÖLEG HA KUVAITI DINÁR,USD,OJRO,körmönFONT!
YikeSS!
Minek az a Hawaii mikor elég forró itt is a talaj!
Egy biztos a hazai közbizonytalanság miatt valóban nem áldásos ha a vagyonosodás napvilágot lát de az elutazásom előtt még egy adakozó Klán taggyűlés tuti belefér a részemről!
Ebben a banánköztársaságban viszont szerintem nem halandó ember fogja ezt a pénzt felmarkolni
Viszont sok motoros fogja fizetni nem oly soká a 23% Áfás benzint.
Szia Dody GSR LOVAG!
Hogy hogy csak ment?bajban vagy? Fecóék tehetnek mindenről!Lesz kapsz nekik
Nálam is itt vannak a kédőjelek,ne aggodj!én már mondtam egy ódát a Stevenek Malagáról!
A kmeket meg bekapkodja a vas mert mindenhova azzal megyek épp ebből kiindúlva engem láthattál füreden,sőt a környéken nincs több ezüstnyil,főleg ferde rendszámtartóval!a lépésben haladásra meg
az a gyógyir,hogy vesz egy GSRt a haverod!Akkor rád sem néznek fúrcsán,hogy miért mész ilyen lassan ezzel a tuti géppel!
Sört csak a kirándulás után tudjuk meginni,kivéve,ha N.A!
KYKEE
no látod Kykee: unokahug és unoka testvér az két külön dolog!!!!
Mert ez volt a gyanús! 12éves uncsitesó az kizárt, ha Steve valamelyik szülőjének tesója nem túl fiatal. pl 30 év körüli...akkor lehet 12éves gyereke, Steve unokatesója...
De az unoka hug, az a Steve tesójának/öccsének/ a gyereke!!!
Nagyon összekeverted!
Steve apó, a nagybratyó!!!
Azt elfelejtettem emliteni,hogy amig mi a Stevvel néztük a MotoGP-t, addig a Steve 12éves unokahuga a Meli, a lányommal játszott hátúl a szobában!
Sziasztok

Az én 3400 Km jó 5 hét alatt?
Szia Laca !


Boldog névnapot !

Üdv:
Dody
Az előzményben láthatod, hogy Laca hozzászólásához kapcsolódott...de biztosan megint megszúrt a nap
Helló Kykee !

Köszi a jókivánságot és a gratulácíót !

Sorom nagyon jól megy (ment!)
Nemtom. Ez a kurva sok változás nem szeretem na meg senkisem .
Sok a kérdőjel azt kihat az üzletre!

Km alakulsz rendesen .
Lacával mi egy hónapja vettük igy az eddig teljesített 3000 km az napi átlagosan számolva 100 km talán elmegy.

Baj az hogy nappal meló azt este illetve főleg hétvégén jut idő a motorozásra.
Na aztán pénzt meg már nincs időnk keresni !!!!!
Ne izgulj a 22-i sörre már félreraktam!

Ja hétvégén a Balcsit egyik ismerőssel körbemotoroztuk.
Vasárnap 6 körül Füreden nem veled találkoztunk !

Igaz csak egy ezüst nyílat láttam úgy elhúztál. Vagy valaki egy GSR el!
Tudod mi lépésben haladtunk mert a haveromnak HaHamája van!

Üdv:
Dody
Köszike, de nem ma tartom!de jól esett!
Én vagyok elemembe???????
Csak 12 hozzászólásom volt ezen az oldalon!Neked meg minden oldalon minden második!ha a Napsugárral bájcsevegtél akkor meg csak téged olvashattunk!Téged nem is lehet utolérni,csak GSRrel!
Boldog Névnapot Kívánok!
Mi van veled Laca?ennyi?azért bőbeszédübb szoktál lenni!
Szevasztok csibészek!

Steve! Én először megvárom a hatezres szervíztapasztalatokat, aztán hagylak el benneteket.......

Kykee! Köszi az sms-t! Ahogy látom, megint elemedben voltál ma.....

Mindenkinek jó motorozást és klímavételt kívánok!
most adhatom el a GSRt és vehetek egy DSRt ,hogy részt vehessek az áldásodban!
Csak nem tudom,hogy melyik kereskedőnél van ilyen!és hogy néz ki?van róla képed?jobb mint a GSR?kétlem,mert ennél jobb nincs ebben a kategóriában! Nem hagyhattam ki és betömtem a méregfogat!!Ne ügegdcsj,né is tomkazs iznáhbi!
Köszi Gószt a hozzászólást! a tükör meg ilyen szépészkedni való! ha az is tökéletes lenne akkor most mibe tudtál vólna belekötni!?Semmi sem tökéletes!
NA,NA,NA,NAAAAA!
Csak nyerjek!tegyél próbára!még a számom is a régi lesz!kicsit élvezni fogom azt ahogy pitiző kutyába fog átmenni az aki eddig csak a magasból tudott rámnézni,vagy köszönni sem tudott!vidám pek lesz a javából!nem vagyok rosszindulatu,de ami jár az jár!
Na utána megyek nyaralni,de nem Hawaii-ra,hanem Nassauba!Tutibb a hely!
De térjünk vissza a silány pontozhatatlan,kizsigerelő,MO-ra!ez is tuti csak ellenkezőleg!
Jó hirt hallottam!vissza kapjuk a regadót ha Hágában pert nyer az ügy!ez is csak MO-n van,sehol a világban!de jó lenne! sok sok telitank!
Én is kipróbáltam ezt a kis veszedelmet.
Először "összemértük" a CBR600F-emmel: 6.-ban 50-ről gyorsultunk majd utána egy "negyedmérföldest".
Hát simán rámvert jó pár hosszt, annyira nyomatékos alul. Csak a végére tudtam megfogni. :)
Aztán cseréltünk és végre kipróbálhattam.
Vélemény:
tetszett az egész motor, nagyon kezes, sőt: kis sumák mert "vele van az Erő" de alig veszed észre csak amikor ránézel az órára: hoppá, már ennyivel megyek?
A futómű jó, csak 160-nál kezdett egy nyújtott kanyarban szitálni (végül is nem pályára szánták).
Kényelmes, ha nem léped át a "szélvédelem-határ-sebességet".

Ha nagyon bele akarnék kötni: egyedül az nem tetszett, hogy a tükrök nagyon rezonáltak (pedig egy zsír autópályán mentem).
mindenki eljatsza itt a joe-bacsit, aztan ha veletlenul vkinek 5-ose lenne a lotton, ugy elhuzna hawaii-ra, hogy sose latnank tobbet
Már kibuliztam hogy senkinek ne kelljen mentőövet dobni!
Kihuzandó a hozzászólások méregfogát természetesen SUZUKI GSR600!
A titkárnői vénám még nagyon vékonyka SORRY azoktól akiket mélyen megbántottam gépelési hibám okán!
Kykee!
Csak egy kicsivel előzted meg a mondandóm Szóóóval.. a javasolt számokat tuti megjátszom és még plusz egy másik variációt.. bármelyik nyer GSR 600 Turisztikai Mentőöv Alapítványt fogok létrehozni
Barátom Te leszel az első aki részesülhet az áldásból!
De csak alapos feltételeknek aki megfelel részesülhet! A kritérium pedig : SUZUKI DSR 600 tulajdonosnak kell lennie! Előnyt élveznek a Klán alapító illetve tiszteletbeli tagok!
Számon lehet kérni amit ígértem! ..vazze mit csinálok ha lesz ötös.. ki hiszi majd el hogy nem én nyertem!?
DOC!
Itt senki sem lesz kizárva! az kizárva! még az sem aki normális!
Gempailag én sem vagyok eleresztve,de szerintem az átlagra ez egyaránt igaz!föleg aki dolgozik!Mert aki dolgozik az nem ér rá pénzt keresni!Ha netalántán(hülye egy szó) megszaladna akkor bedobom a GSR KLÁN CASSÁBA a nehezebb helyzetüek részére,hogy ők is velünk tudjanak jönni!de egyenlőre én is sorba állnék a GKCnél,hogy tudjak motorozni!