Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Kriszti!

Igen hazaértem, 1 percel megelőztem az esőt!
Bár úgy nézek ki (gondolom a motor is) , mint a Dakar Rally sivatagi szakasz után a motorosok.
De ezek szerint haza értél épségben(szerencsére).Nálunk is ilyen gyönyörű az ég.
Hali Dody bácsi!
ja, nekem is. mikor talizzunk és hol?
Szia!
Innen hessegettem felétek
nyilatkozhatnál esetleg, hogy mik a terveid holnapra....
Sziasztok!

A jelenlegi vihar.....
Ennek a kezdetén indultam haza Óbudáról Békásra, .....motorral!
Mi,hogy mi?
Megyünk eszünk,iszunk berugunk ,mert most már elég!Jól kiengedjük a gőzt!Ha kell kint fekszünk a kocsma elött a földön ,míg ki nem józanodunk!Szarni bele fosni rá!
Mit foglalkozni jelentéktelen dolgokkal!
tervezzem nap közbe?
Igazság szerint hagyományteremtőnek szeretném, péntek esténkéntre. De meglátjuk, ha így folytatjuk nem lesz senki aki jönne.
tudom, az előbb azért írtam, hogy legalább a többségnek. legyen megadva az esély vidéknek is (ne úgy legyen, mint a politikában :/ ), teszem azt ha estére tervezitek az összejövetelt, akkor pesten kívül vidék nem tud ott lenni
olyan sohasem lesz, hogy mindenkinek jó legyen. Ez főleg Pestnek szólna.
pl nekem sem lenne jó, ha nem úgy alakulna, hogy megyek fel. teszem azt a távoli vidékiekre is gondolj, akiknek haza is kell menni
kire gondolsz, hogy nem jó neki?
Kykee mondott valamit tervezett gurulásról holnap délután.
értékelem és támogatom ezt az estét, de talán olyankor és olyan helyen kéne megtartani, amikor az is ott tud lenni, aki tényleg akar, azaz mindenkinek megfelelő. vagy legalább a többségnek
estére gondoltam gurulhatnánk, és tarthatnánk egy laca emlékestet.
Mármint hová?
szombat:

Gino[23312] június 19. 13:48


"Akik akarnak jönnni Hujber László/ivecoslaca temetésre, azok (2007.06.23.) szombat reggel 8 és fél 9 között jöjjenek a gyáli úti McDonald"s -hoz. Ott gyülekezünk és onnan együtt indulunk le Áporkára."
ok, de ráérek a hívással hétfőig? Szeretném meghallgatni mind a kettőt szombaton.
Este jöttök?
megyek

Ha minden oké, akkor Kykeevel talizom Almádiban és együtt megyünk fel holnap délután. Figyu, hívd fel légyszi Lajost (06-20/9208708) és beszéld meg vele a konkrét dolgokat. Azt is el kell döntened, hogy olyan "vadasat" akarsz, mint a Kykee-é vagy kicsit finomabbat, mint a Syrusé. Megjegyzem az utóbbi is bőven hallható, sőőőt.
ezzel kapcsolatban: ki jön holnap este? Hol találkozunk szombat reggel?
Laca temetése lesz.
július első hetére. 30-án beleteszem a maradék kilómétert, és megyek.
Köszi. Szombaton jössz?
Sziasztok!

Maci!
a profin fémalakító Öcsi kérdezi, hogy mi van, megvette az anyagot a kipudhoz, mire legyen meg?