Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is megnéztem tegnap az "Istennőt"le is fényképesztem,csak éppen nem tudom nektek felrakni (olyan béna vagyok)
Áááááá.........máskor nem fogom bent hagyni a kutyulit a melóba, távol tőlem.
Így meg sem tudok mozdulni.....
Csak közben fürdeni voltam.Én csak az igazságot írtam le
szia!
Még nem eszem,mert nem hozott senki!
Köszönjük Kriszti a betessékelő szavakat!

Azt hiszem, téged kinevezünk a GSR 600 topik háziasszonyának!
Szerintem a többiek is egyetértenek velem!
Üdv Feri!
Pedig széép az az esvé, dehát megértelek! :)

Hölgyeim! És Urak!
Nyugodalmas éjszakát!
Kriszti, remélem már eszel, ha már megjött az étvágy. Az idő és a csillagok meg Veletek vannak!
Sziasztok!
Szia!
Igaz én a férjemet 1 nappal előtte vesztettem el,de azt elmondhatom,hogy a legjobb emberek közé kerültél.Jókat lehet velük együtt gurulni,és a legnagyobb bajban is számíthatsz rájuk.Igazi nagy család
Kerülj beljebb NFeri!

Nagyon jól döntöttél a GSR mellett!
Nem ecsetelem, hogy miért mert tudod te magad is milyen!
Való igaz! Abban a percben, hogy leírtam, hogy "suhan", éreztem, hogy ez túl finoman fejezi ki, azt, ahogy egy ilyen géppel eltépnek az ember mellett. Főleg, aki jó öblös hangú kiput tetet fel.
Üdv Mindenkinek!
Bemutatkozást itt nem írok,mive az adatlapomat kitöltöttem!
2007.06.15.-én egy SV1000-ről átülve csatlakoztam a GSR-t bitorlók népes táborához!Motoros barátaim
némelyike meglepődőtt döntésemen,hogy egy nagyról kissebbre váltottam de én úgy érzem így1100km
megtétele után,hogy nem választottam rosszul! Sőt....!Sokkal jobban érzem magamat rajta!És ez
szerintem lényeges dolog !

A társaságból még senkit nem ismerek személyesen,de remélem ez hamarosan már nem így lesz!

Üdv!
Köszönöm szépen,nyugodtan eljöhettek.Mindenkit szerettel várok.
Igen azt még meg kellett nézni meg kint voltunk a temetőbe,elsétáltunk és majdnem 9 lett mire hazaértünk,és még mire lefürödtek elment az ídő
Szia Kriszti!
A párom még holnap összeszedi az összes cuccot és vagy elvisszük vagy az öreggel elküldöm.
Bonobo
Végre megfejtettem mit akartál leírni
Dehogy, itthon vagyok. Csak a kutyulit hagytam bent a munkahelyemen alukálni. pénteken megyek Zalaegerszegre 6000-es szervízre és már sok a km benne és még le is kell érnem. Száz valamennyi km-el így is túllépem a 6000-et, de az még nem vészes. Ezért nem járok most vele....
Ilyen sokáig dolgozol?
nem vagy rossz anyuka! az enyém sem zavart még el! pedig biztos korábban kezdődik az én "ovim", mint a Piciké.

Azért vannak fent, amit a múltkor említettél? Csillagok...
Bent a munkahelyemen. A család pedig kint Szentendrén.
Igen.Én most egy ilyen rossz anyuka vagyok
mert?
és még fent vannak? holnap meg ovi?
Miért merre van?
há mi van a busáddal?