Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ez csak kifogás a részükről...
Milyen "motoros" az ilyen?!
Papírqtyák!
Sziasztok!
A kutyuli egyelőrre maradt, mert vissza lépett mind a két vevő és pont azért ,mert a média már csak a motoro balesetektől hangos!
Szia Kriszti!
Ezt jó volt olvasni.Így egy picivel könnyebb,majd később meglátod ,hisz nem lessz egy kis "tüske" sem Benned ,vagy rossz érzés.Nálam volt ilyen az öregemmel kapcsolatban és a mai napig nehezen emésztem meg.A többiek levelét olvasva,döbbenet,hogy milyen embereknek van még jogsijuk.Ezek vezethetnek én meg 33 évesen járhatok minden évben az eü.-re és izgulhatok megkapom-e az engedélyt.GYALÁZAT!Ez Magyarország!
Fel a fejjel kitartás!
Bonobo
azért gondoltam, mert a halál idejére 00.00 volt bejegyezve a rendszerben. Bocs Kriszti, abbahagyom.
ha így gondolkodsz te is add el. Ő azért adta el, ha elment, mert kellett másra a pénz.
kézcsókom agaboga
Én biztos nem adnám meg a jogsit sok embernek. Ami zavar az az, hogy egy csomó idősebb ember, és ez most főleg a nyugdíjasokra igaz, úgy rohan, törtet, mintha fontos dolga lenne. Orvosnál, amikor folyt a vérem leállt veszekedni a papa, miért nem került még sorra, miközben mellette vérzett egy papa feje, neki semmi baja nem volt.
Rendszeresen átszaladnak az úton ahol nincs zebra. Tülekszenek az ülőhelyekért. Nem általánosítani akarok, tudom nem ilye tetszik lenni, de sokszor mint itt is kiakadok a dolgokon.
eladta ? / vagy ő tette jól ?
A Kykee nagyon tud magára vigyázzni.Meg ahogy hallottam már eladta a motort.
Szia Jim!
Nagyon szépen köszönöm nektek is,hogy itt voltatok.Ha tanult belőle akkor az jó(van a rosszba valami jó is).És szerintem senki sem lógott ki a sorból.Sokan voltatok olyanok akiket én sem ismertem,de jó volt megismerni.Kár,hogy így!De látszodott,hogy a motorosok tényleg egy nagy család.
Sziasztok, szia Kriszti!

Ott voltam a fiammal a temetésen, talán emlékeztek ránk. Kicsit kilógtunk a sorból, nem ismertük őt személyesen - viszont az indexen rendszeresen olvastuk a beírásait (igen, a fiam is olvasta, szerette őket). Gondolkodtam is sokat, hogy mi legyen, menjünk-ne menjünk - nem volt könnyű. Amiért mégis ott voltunk, az az, hogy egyrészt elbúcsúzhassunk tőle, így ismeretlenül is, másrészt pedig talán az ő halála lesz az a példa, ami megmutatja a fiamnak, mennyire mulandók vagyunk. Ha tanul belőle, ha megérti, 9 évesen, hogy az élet más, mint aminek ő kicsiként látta - akkor talán egy picit kevésbé értelmetlen ez az amúgy felfoghatatlan tragédia.
Ha tanul belőle valamit a gyermekem (aki pl. sosem járt még temetésen, mert nem tartottam elég érettnek rá) és tanul belőle az a néhány ember, akit megrázott a dolog - ha nem is tudatosan, de annyit, hogy egy picit kevésbé magabiztosan, kevésbé agresszíven húzza a gázt, vagy valahogy óvatosabb lesz emiatt - akkor talán egy pici értelmet nyer a dolog.
Remélem, érthető, hogy mit akarok mondani ezzel.
A fiam az a típus, aki 10 esetből 8szor szétnéz a kereszteződésben, ha biciklizik, de kétszer fogalma sincs arról, hogy ott kereszteződés volt. Ő az, aki biciklivel bármilyen trükköt megcsinál, a legkisebb veszélyérzet nélkül. Nem fogja fel, hogy miért kell magára vigyáznia, hiszen eddig mindig más vigyázott rá. Talán ez most egy kicsit változik majd.
Köszönöm, hogy ott lehettünk,
Ha tudok bármiben segíteni, keressetek,


Üdv:
Jim
Maci!

Még sötét sem volt akkor....
Szia Kriszti! Bocs,hogy így ismeretlenül török rád, de nagyon együttérzek Veled! Borzasztó ami történt, és azóta állandóan rettegek! ( Kykee anyukája)
Sziasztok! Maci! A paraméterek akár rám is illenének / már ami az életkort, a státuszt illeti/.
3 évente mindenkinek újból kellene vizsgáznia vezetésből, azon kívűl a rendőröknek nem engem kellene állandóan igazoltatniuk, hanem elkapni a gyorshajtókat, a szabálytalankodókat!
Igazad van,de ezen már sajnos nem tudunk változtatni(pedig olyan jó volna)Csak az bánt,hogy a picsa azt nem monta,hogy basszam meg(bocs).Csak ült az autójába és annyi.
Szia Bonobo!
Egyáltalán nem veszem tolakodásnak vagy kioktatásnak.Csak egy a baj,hogy nincs más amire gondoljak a 11 évünk alattmert soha egy veszekedés sem volt kösztünk vagy hangos szó.Mindent meg lehetett vele beszélni.(ez hiányzik nagyon)
Nincs aki horkoljon mellettem.
basszus, megnéztem ki volt a baleset okozója a Laca ügyében. Egy 60 éves nyugdíjjas mami......a faszért vezet az ilyen a sötétben, és ha már vezet a faszért siet annyira, hogy kimegy a motoros elé.
Szia Kriszti!
Hogy vagy?Beszéltem reggel az "öreggel"(apósod),mondta hogy jól tartod magad.Csak így tovább!
A gyerekek nappalra úgyis megadják a programot.Mint írtad az éjszakák a nagyon nehezek.Nem akarlak jótanáccsokkal ellátni,de nekem ezt úgy sikerült megoldanom(sajnos én is átestem hasonlón),hogy igyekeztem csak a szép és vicces dolgokra koncentrálni.De ezt csak Te érezheted,erős nő vagy megtudod oldani.Remélem nem veszed tolakodónak vagy kioktatásnak amit írtam.
Továbbra is sok erőt és kitartást kívánok Nektek.
Ha kell valamilyen segítség nyugodtan szólj.
Szia Bonobo
yes sir !
Tarka ! dehogy gondoltam rád ! te jó haver vagy itt a fórumon!
Köszönöm jól.(eseményekhez képest,csak az esték nejönnének el)Most hoztam őket haza.
Szia Kriszti!

Én sem győzöm ismételni magam, tudod mit akarok mindani!
Azért írom/mondom soxor, hogy reflexként alakuljon ki benned, ha szükség van valami segítségre!

Amúgy hogy vagy?
Gyerkőcök óvodában?
Szép napot mindenkinek!
Azt,hogy ha sírsz nehezebben távozik a lelke és Ő sem szeretné látni,hogy sírtok!
Szia!
Nem feledem,igaz a sok közül nem tudom melyikre gondolsz,de oké!
Gino!Jó reggelt.
Jó reggelt!
Ennek örülök!Ne feledd amit mondtam!Ok?
Jó éjt nektek,kykee