Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A napon az esethez képest jól,a gyerekek mellett nem lehet unatkozni.Így egy kicsit elterelik a gondolataimat(estére pedig jól lefárasztanak)talán már aludni is tudok.
A gyerekek ma elmentek megnézni az apjuk motorját,de amúgy jól vannak.
Akkor hát tényleg óriási szerencséje volt, mert a gixer ugyebár kettétört. Elég hősiesen tűrte a fájdalmakat, hisz le volt gyalúlva a jobb lábszára...
Kerestem a neten, de nem találtam ezzel kapcsolatos híreket, kezd elegem lenni a média elfogultságából, ha tényleg így volt. A sofőr (de aki melette ült az is) arcán láttam, hogy többet az életben sem fog még csak a felezővonal közelébe se menni, persze attól még rohadjon meg az ilyen, akár mind a 4 motoros ottmaradhatott volna...
Amúgy kösz a meghívást, máskor élni fogunk vele :)
Szia Ric!

Beszéltem a sráccal,pont akkor jöttek ki a kórházból!Semmi "komoly" baja nem lett,kisújj törés (láb,kéz),a jobb válában inszalagszakadás és 35 öltés a térdén amivel visszavarták a bőrt!
A "komoly" a motor állapotához,+a sebességhez +a hiányos öltözékhez képest!
Ami szomorú,h állítólag reggel a híradóban megemlítették az esetet,de úgy jött le mitha a motoros lett volna a vétkes!
Szia Kriszti!
Hogy telt a napod?Remélem minden okésa helyzethez képest!Ha fent leszek azonnal oda megyek,jó?
Kár,hogy csak ennyit és így tudtunk csak gurulni. Örülök,hogy tetszett.
Picik jól vannak?
Sziasztok! Nos egyben hazaértem én is.

Amit Syrus említett balesetet, hát elég brutális volt "elsőkézből" átélni. Sajnálom, hogy egy príma gurulás illyen esemény miatt félbeszakadt. Remélem a srác jól van.

Kedves Kriszti!
Jóbarátnak, motorosnak kijáró tisztelettel búcsúztunk Lacától. Sosem fogjuk feledni, ahogy a CB-t sem! Mellettetek meg mindig ott leszünk, ha kell!

Maci!
Szerintem nem ismeri a nicknevem, mondd azt, hogy Te vagy a 3. GSR-res, aki ilyen kiput akar és már tudni fogja.

Hlaci!
A video az csak egy előétel, de igazából annyira tuti hangja van, hogy muszály hinned nekünk lát- és hallatlanban is! :) A legközelebb ilyen kipu a Syrusnál van, ha személyesen akarod meghallgatni, de nem fogsz benne csalódni.
Ezen ne múljon, minden héten megmotoroztatunk, az én nejem amúgy se akar jönni
Szia!

A videóknál van Egykeró cimmel 2 videó is, azon is hallható a prototípus.
Ricardo!
El tudnád küldeni a mailcímemre a kipud hangját? (állítólag neked Öcsi bá féle csöved van)
Köszi
hoczalaszlo@freemail.hu
Szia Bonobo!
Így már gondolom,hogy ki vagy.A telefonszámod pedig megvan a Laci telefonjában,ha gond van hívlak.Előre is köszönöm!
Szia Kykee!
Neked pedig nagyon köszönöm a haza felé vezető utat!Jó volt mögéd felülni.
Gino!
Köszi a videjót!
az enyémben is nyugodtan nyilatkozhatsz.
Szia Kriszti!
Nagyon szépen köszönjük a vendéglátást!Sajnálom a történteket és hiddel erőt adunk Nektek!Sokat gondolunk rátok és bármikor bármiben számíthatsz ránk!Legalábbis részemről biztos,mert más nevében meg nem szeretnék nyilatkozni!
ricardo, beszélgettem az asszonnyal, mi a véleménye a kipufogóról, és maradok az öcsi féle verziónál. Hivatkozzak rád holnap? Ricardo néven ismer?
Sziasztok allbádi!
Szia Gabi!
Ne foglalkozz a véleménnyel,mert az atinak biztos rossz napja volt hogy a sorok között olvasott arról amit írtál!
Ati!Szernitem ne gerjesszük a problémát, a hölgy csak a jót akart és nem volt az irományábam semmi rosszindulat LAca felé!
Szia Kriszti!
A becsületes nevem Szafián László.Apósod úgy tud beazonosítani,én járok azzal az ivecóval aminek az oldalán egy nagy CD felirat van.
Tudom,hogy "unalomig" ismétli mindenki,de nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked!
Én ugyan eddig nem követtem ezt a fórumot,de úgyérzem most ez megváltozik.(Sajnos egy ilyen tragédia során).
Ha bármiben tudunk segíteni,hozzánk is fordulhatsz,ezt nyugodt szívvel mondhatom minden kollega nevében is.
Mégegyszer sok kitartást kívánok Neked!
Szia Bonobo
kykee, megkezded a hétvége szervezését?
Szia!
Elárulod nekem az igazi neved?Aposom sem jön rá ,hogy ki vagy!
De nagyon szépen köszönöm neked is.Sok erőt ad ,hogy ennyien szerettétek.
Sziasztok!

Most megyek a templomba és imádkozok érte.(és értetek)
Légyszi gondoljatok rá!

Köszönök mindenkinek mindent.
Vigyázzatok magatokra.Nagyon sokat jelent a veletek való beszélgetés
LÉPTEM
.......és nagy meglepetés lett .
válasz | megnéz 2007.06.14 16:45:36 (83518)
Nem akarom elvenni Kcsita barátunk kenyerét, de nemsokára jövök egy beszámolóval egy véget nem ért szezonról, és nagy meglepetés lesz...:)))))

(de tényleg, most el kell mennem, de este első dolgom lesz lejátszani a hátralévő néhány meccset a jelenleg a 3. helyen álló West Brommal.)
Ez volt az utolsó .
C/F manager INDEX FÓRUM
ivecoslaca válasz | megnéz 2007.06.14 16:45:36 (83518)
Szia !
A google-ba beírod :ivecoslaca .
Bejön 1 oldal anyag róla.Az INDEXes témára rákattintaszz és az adatainál ismét kattintás a :hozzászólások szóra.
Remélem sikerül.