Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SZIASZTOK !
Én is haza értem ,semmi probléma nem volt az úton .
Köszönöm Krisztinek és családjának a példás vendéglátást .
Köszönöm MOTOROSTÁRSAIMnak is külön RECÉnek is ,hogy méltó módon kisértük utolsó útjára LACÁT .

Vigyázzon Mindenki Magára !
Szia Tybee!

Megadnád a pontos koordinátákat ahol visszaolvashatom Laca írásait!
Szia Gabi 74 !
Laca írásait én is visszaolvastam az INDEX fórumain.Ha ezeket abolcskei is megteszi belátja majd hogy mellényúlt 1 kicsit a hozzászólásával
Ó, sejtettem... Rémlett a dátum. Nagyon sajnálom!
Laca pont ennek kapcsán jelent meg az index-fórumon, hogy elmondja az ott lakóknak, mi is történt valójában. A médiából ilyesmit ugye nem lehet megtudni. Elmondta azt is, h ismerte, és barátja volt a fiú.
Ő volt egyedül, vagy neki volt utasa?
Szia Kriszti!
Nagyon szívesen, jól esik ezt hallani tőled! Tehát akkor Te tudtad szerencsére, mire célzok. Azért döbbenetes, hogy épp ilyet írt, és három nappal később... ki sem mondom.
Kívánom neked, hogy légy nagyon erős, bár úgy gondolom, Te egy nagyszerű asszony és anyuka vagy!
ezek laca szavai voltak: "De azért sajnos igaza van...."

nem értem,min akadtál meg? de nem is érdekel....
Ha rám célzol,mint nem gsr-es önkéntes észosztóra akkor sorry,soha nem oktattam ki senkit. Vagy vicceskedtem,vagy az objektív szemléleteimet-véleményeimet írtam ide.
Jelezze aki máshogy látja.
Szevasztok Srácok!
Nem ismerjük egymást,(sajnos) nem tartozom a motoros világhoz.De Ivecoslacát ismertem.Eggyütt melóztunk,nyomtuk a gázt éjjel nappal!Sajnos még most is a legnagyobb megdöbbenéssel állok az események után.Még mindig felfoghatatlan,hogy meghalt. Ma voltam a temetésén Lacának.Ezért is írok most minden ott megjelent GSR-esnek,hogy tolmácsoljam az ott megjelent gyásznép nevében is,mekkora hatással voltatok ránk.Lehet ti nem érzékeltétek annyira,de a koporsó leengedése közbeni búcsúzótok olyanok szeméből is kicsalta a könnyeket,akik nem is gondolták vona magukról!Köszönöm!
Ha Laca látta fentről,biztos tetszett neki is!
Így ismeretlenül is további balesetmentes gurulást kívánok.
Bonobo
Sziasztok!

Ric-el mi még kimentünk a ringre,onnan +gurultunk 1et Rétság felé!Sajnos megint szembesülnünk kellett,h milyen felelőtlen emberek ülnek volán mögé!3 sportgép elment mellettünk,és 2-3 kanyarral később már az 1ik ott feküdt az út mellett!Gyorsan megjegyzem,h magánál volt ,fájdalmai voltak,valószínű láb,alkar,kisújj törése volt!Mentő vitte el!
A barom(autós) záróvonalat átlépve sőt a 2.sávba átlépve kapta el a jobb oldali ajtóval a mocit!
Nagyon nagy mák,h nem telibe!Bakker ez megint hazavágott,mi van ha mi jövünk ott gyanútlanul.
Szia!
Köszönöm szépen,hogy leírtad.Sajnos ennél a témánál én is ott álltam mellette,de én megvéttem,hogy tud Ő vigyázzni magára ,és látjátok mégis megtörtént a baj!
Mindenkinek nagyon szépen köszönök mindent(Főleg a gáz húzást),biztos büszke lenne rátok,vagyis büszke rátok.
Remélem mindenki hazaért.
Puszi mindenkinek.!
" De azért sajnos valahol igaza van....: " ez félre érthető ? részemről maradhatsz nyugodtan , sokan osztják itt az észt / tisztelet a kivételnek /más nem gsr-esek is !
Szia Kriszti!

Köszönjük szépen a vendéglátást.
Kár, hogy ilyen alkalomból történt.

Tudom, ismétlem magam.
De nem szeretném, ha nem mi jutnánk eszedbe előszőr, ha valamiben segítség kell!

A gyerekek adjanak erőt!
Puszi, szia!
én is kérek ilyet
Perszeee, mit csinálnál te a mi nevünkel?
nos, én hazaértem egyben. Remélem a többiek is szépen sorban.
Szomorú volt ez a mai nap. Kriszti, köszönjük a vendéglátást.
Hétfőn keresni foglak, holnap még nem akarlak zavarni.
Ilyen kell nekem is! :)
Na akkor Gino-Badlac kettős idenézzen:
Akkor halt meg CB-Pisti itt Alsóőrsön,innen majdnem mindenki személyesen ismerte.Mi sokat motoroztunk vele együtt,kykeenek a legjobb barátja volt.
Remélem mindenki hazaér(t) rendben!
Örülök hogy megismertem a "brigádot" csak azt sajnálom hogy ilyen alkalomból kellett!
Sziasztok!
Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni a temetésre. Egész délelőtt ti jártatok az eszembe.
Remélem méltó módon képviseltétek a motorosokat.Lélekben veletek voltam.
A család fogadja még1x őszinte részvétem.
Nekünk is hiányozni fogsz Laca!
Köszönöm

Mi történt akkor? Nekem szerencsére még egy közvetlen barátom sem... kopp kopp kopp
szerintem abszolút nem voltál félreérthető.
nekem is fenn a szalag március 31.e óta.és még nagyon sokunknak.
Nekem is minden bajom van, ha arra gondolok, mi zajlik most éppen, valahol az 51-es út környékén...
Került fekete szalag a kissuzira...
Szia!
Nagyon szépen köszönöm!
Tudod, nagyon megrémültem abolcskei reakciója miatt. Ennyire félreérthető lettem vna?! Ezekszerint mégsem, ennek örülök. Jót akartam.
Ő fogalmazott úgy, hogy "nincs KÖZÖTTÜNK a helyed". Ebből nekem az jött le...
Tényleg nem a mecseki esetről való véleményét akartam közzétenni, itt akkor mégis hibáztam. Le kellett vna rövidítenem a hsz-t. Bocsánat.
Te el is olvastad a hozzászólást,vagy csak "úgy" írtál valamit?


Tudom,hogy ma van a temetés,sajnos nem tudok ott lenni,ezúton is részvétem a gyászoló családnak.
Jó reggelt.
Gabi, ez nem zárt társaság, sok olyan ember beszélget itt, akinek nincs GSR-e, vagy nem ismerjük. Abolcskei szerintem rosszul reagált. EZ a kérdés megoszt nem csak minket, de minden motorost.
Én szívesen venném, ha írnál még ide.